Ak Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

09.03.2020
1.015
A+
A-
Ak Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

Ak Sigorta Hasar dosya sorgulama yapmak için hasar sorgulama asistanını kullanabilirsiniz. Asistan size hasar dosya sorgulama için yardımcı olur. Sorgulama için asistana bağlandığınız zaman canlı bir sohbet sayfası karşınıza çıkar. Asistan size bilgi almak istediğiniz dosyanın numarasını bilip bilmediğinizi sorar. Biliyorsanız evete bilmiyorsanız hayıra basın. Dosya numarasını biliyorsanız sohbet ekranına numarayı girin. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra sorgulama işlemini bir iki dakika içinde tamamlamış olacaksınız. Dilerseniz hasar dosya sorgulama için telefonlarınızdan Ak Sigorta’yı 444 27 27 numarasından da arayabilirsiniz. Aynı asistanın yardımı ile sizin için en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Ak Sigorta Araç için Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Ak Sigorta araç için sigorta ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Trafik sigortası,
 • Kasko sigortası,
 • Tamamlayıcı trafik paketleri,
 • Muafiyetli oto kaskom,
 • Marka kasko,
 • Pratik kasko.

Ak Sigorta Araç için Pratik Kasko Sigortası

Ak Sigorta Araç için Pratik Kasko sizi ve aracınızı korur. Bu sigorta ile kaza durumunda, yolda kalma halinde ya da çalınma gibi riskler konusunda endişe etmeniz gerekmez. Her bütçe uygun pratik kasko sayesinde sigortadan faydalanabilir. Bu sigortayı satın almak istemeniz halinde kredi kartına 9 taksit yapabilirsiniz. Ayrıca yüzde 20 fiyat avantajı da sizi bekliyor. İlave prim ödemeniz halinde kaza sonrası istediğiniz yerden yetkili personel aracınızı alır ve anlaşmalı servislerden bir tanesine aracınız götürülür. Buna vale hizmeti denir. Pratik Kasko Sigortası ile birlikte mini onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hem de poliçe süresince ekstra bedel ödemeniz gerekmez. Boya tamirinden, çiziklere ve göçüklere kadar hasarlar için hasarsızlık indiriminden faydalanabilirsiniz.

Ak Sigorta Araç için Pratik Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Ak Sigorta Araç için Pratik Kasko teminatları başında çarpma ve çarpışma gelmektedir. Buna ek olarak aracın kısmen ya da tamamen yanması halinde hasarlar da kaskoya dahildir. Aracın çalınması halinde sigorta sahibi için araç rayiç bedeli ödenir. Ayrıca üçüncü kişilere verilen zarar da bu sigorta sayesinde teminat altına alınır. Araç bozulursa ya da kazadan dolayı hareket edemezse, çekici hizmeti verilir. Bu hizmet araç yakıtının bitmesi ve diğer acil durumlar için de geçerlidir. Mini onarım sayesinde kasko poliçesinin geçerli olduğu süre boyunca ek bedel ödemenize gerek kalmadan hasarsızlık indiriminden faydalanabilirsiniz. Bu indirim ufak hasarların tamiri için geçerlidir.

İlginizi Çekebilir:  Büyükanne Toruna Bakma Parası Nasıl Alınır?

Ak Sigorta Ak Sağlık Sigortası

Ak Sigorta Ak Sağlık Sigortası ile hem kendiniz hem de aileniz için farklı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümü bulabileceksiniz. Ak Sigorta 4 binden fazla anlaşmalı kurumla iş birliği yapar. Sağlık planı ihtiyaca göre oluşturulur. VIP, yeni hayat, ailem ve çocuğum olmak üzere 4 farklı sağlık planı içinden sizin için en uygun paketi kendi bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik tercih edebilirsiniz. Takip kolaylığı açısından aile bireyleri farklı sağlık planlarından faydalanıyor olsalar bile, tek bir poliçe altında birleşirler. Kişiler Ak Sağlık sayesinde ücretsiz check up hizmetinden faydalanabilirler. Ayrıca Ak Sağlık Mobil Uygulaması üzerinden anlaşmalı kurumlara dair bütün işlemlerinizi bir iki dakika içinde yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde poliçe bilgilerinizi dilediğiniz zaman görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca acil ihtiyacınız olması halinde tek tıkla hem ambulans hem de nöbetçi eczaneye ulaşabileceksiniz. Uygulamayı indirmek için Google Play ay da App Store uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ak Sigorta İş Yeri Paket Sigortası

Ak Sigorta İş Yeri Paket Sigortası sayesinde işletmenizi her zaman güvence altında tutun! İş yeri sahiplerini riskler bekliyor, riskler Ak Sigorta ile sorun olmaktan çıkıyor. Hem de ekonomik çözümler ile! Ak Sigorta sizin için her türlü tehlikeye karşı sizi koruma sözü veriyor. Sigortanız ihtiyacınıza göre tasarlanıyor. Mağazanızdaki mallardan, taşınır ve taşınmazlara, makinelerden diğer bütün eşyalara kadar her şey bu paket sigortası ile güvende. Bu paket sigortadan faydalanmanız halinde cam işleri, çilingir, su tesisatı, elektrik için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Hem de taksit olanakları ile sigortayı satın almanız çok daha kolay olacak!

Ak Sigorta Tamamlayıcı Trafik Paketleri

Ak Sigorta Tamamlayıcı Trafik Paketleri sayesinde aracınızın sigortası tamamlanmış olur. Ak Sigorta tarafından sunulan modüler seçenekler tam da sizin ihtiyacınız olan şey! Çarpışma, çarpma gibi zorunlu trafik sigortasını kapsamayan durumlar için Ak Sigorta Tamamlayıcı Trafik Paketleri var. Bu paketlerden faydalanmanız halinde cüzi bir miktarlar doğal afet durumlarında da hasarlarınız güvence altına alınır. Paketlerin modüler yapısı olduğu için ihtiyacınıza en uygun güvence paketini tercih edebilirsiniz. Trafik kademesine bağlı olarak sabit fiyattan paketi satın alırsınız. Ayrıca Ak Sigorta anlaşmalı olan servislerde geçerli olan mini onarı hizmetinde de faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ankara Senetle Ev Satılan Konut Projeleri

Ak Sigorta Tamamlayıcı Trafik Paketleri Teminatları Nelerdir?

Ak Sigorta Tamamlayıcı Trafik Paketleri teminatları paket içeriğine göre değişiklik göstermektedir. İlk paket için teminat içeriği şu şekildedir:

 • Terör,
 • Ferdi kaza,
 • Hukuki koruma,
 • Yangın,
 • Hırsızlık,
 • Çarpma,
 • Çarpılma.

Bu paketten faydalanmanızın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Servis tipi opsiyonu ile yetkili servislerde onarım imkanı,
 • Araç bedeline kadar koruma,
 • Kredi kartına taksit,
 • Trafik kademesine ve araç bedeline bağlı sabit fiyattan yararlanmak.

Bu paketten faydalanmanız halinde ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Ek hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ücretsiz kara ambulansı,
 • Mini onarım,
 • İkame araç,
 • Yol yardım.

Bu paketin içeriği dışında faydalanabileceğiniz farklı paketler bulunmaktadır.

Ak Sigorta Ev ve Eşya Sigortası

Ak Sigorta Ev ve Eşya Sigortası uygun taksitlerle sizleri bekliyor. Apartmanların ortak alanları da dahil bu sigorta türünden faydalanabilirsiniz. Bu sigorta türü ev ve ev eşyasının başına gelebilecek her şeye özel olarak çözüm üretir. Bu sigorta geniş kapsamlı olduğundan ailenizin ve komşunuzun bile güvenliği güvence altına alınır. Ev ve Eşya Sigortası evinizin güvencesini garanti altına alırken sizler beşi bir yerde hizmetten faydalanabilirsiniz. Bütün bunlar ihtiyacınıza yönelik oluşturulur. İsterseniz ev sahibi isterseniz kiracı olun, bu sigortadan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca evinizi sigortalatabilir, dilerseniz ev eşyalarınızı, dilerseniz her ikisine de güvence altına alabilirsiniz. Bu sayede sigorta bedelini siz belirlersiniz. Ev ve Eşya sigortası yapmanız halinde yalnızca ev ve eşyalarınızı güvence altına almış olmazsınız, aynı zamanda sağlığınızı da güvence altına alırsınız. Çünkü bu sigorta ile kapınıza kadar ambulans hizmeti verilir.

Ak Sigorta Ev ve Eşya Sigortası Yaptırınca Hangi Ücretsiz Hizmetlerden Faydalanabilirim?

Ak Sigorta Ev ve Eşya Sigortası yaptırınca faydalanılan ücretsiz hizmetler başında avantajlı diş sağlığı paketi gelir. Bu paketten yılda bir kere faydalanmanız mümkündür. Paketten faydalanmak için tercih ettiğiniz anlaşmalı kliniklere gidebilirsiniz. Diş sağlığı paketine ek olarak su tesisa hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yılda 3 defa bu hizmetten faydalanmak mümkündür. Ancak su tesisatı hizmetinin 450 TL’yi aşmaması gerekir. Elektrik tesisatı için de aynı şekilde 450 TL’yi aşmayacak şekilde ücretsiz hizmet sizi bekliyor. Bunlara ek olarak döşeme ve halı onarım hizmeti, sert zemin onarım hizmeti, mobilya mini hasar onarımı Ak Sigorta’da sizleri bekliyor!

İlginizi Çekebilir:  Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.