Albaraka Bireysel Finansmanlar Nelerdir?

15.11.2021
945
A+
A-
Albaraka Bireysel Finansmanlar Nelerdir?

Albaraka Türk Bireysel Finansmanlar nelerdir sorusuna cevap olarak kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettikleri nakit desteği cevabı verilebilir. Albaraka Türk Bireysel Finansman çeşitleri oldukça geniştir ve her türlü ihtiyaca karşılık gelen bir finansman türü bulunur. Bu bireysel finansman türleri şunlardır:

 • Konut Finansmanı
 • Taşıt Finansmanı
 • Motosiklet, ATV ve Bisiklet Finansmanı
 • Deniz Taşıtları Finansmanı
 • Taşıt Kiralama Finansmanı
 • Eviniz İçin Finansman
 • Sağlık Harcamalarınız İçin Finansman
 • Tatiliniz İçin Finansman
 • Çocuğunuz İçin Finansman
 • Kısa Süreli İhtiyaçlarınız İçin Finansman
 • İş Yeri Finansmanı
 • Arsa Finansmanı
 • 2B Arazi Finansmanı
 • Bayide Finansman
 • Jet Finansman

Kişilerin kendilerine uygun finansman türünü seçerek en yakınındaki Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine gitmeleri ve başvuruda bulunmaları bu finansmanlardan faydalanmak için yeterlidir. Başvurular dijital ortamlarda da yapılabilmek ile birlikte onay alındıktan sonra kişinin bir Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine gitmesi gereklidir.

Konut Finansmanı Nedir?

Konut Finansmanı kişilerin satın almak istedikleri evlere kira öder gibi taksit ödeyerek sahip olduğu finansman türüdür. Bu finansman sayesinde ev satın almak isteyen kişiler 120 aya kadar varan vadeler ile Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan maddi destek alabilir ve faizsiz şekilde geri ödemesini yaparak istedikleri eve sahip olabilirler.

Taşıt Finansmanı Nedir?

Taşıt Finansmanı kişilerin satın almak istedikleri sıfır ya da ikinci el otomobilleri almak için ihtiyacı olan maddi desteği sağlayan finansmanın adıdır. Faizsiz şekilde geri ödemesi bulunan bu finansman sayesinde kişiler toplu miktarda parayı Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan alarak istedikleri aracı alırlar ve parayı bankaya geri öderler.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Bursa Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Motosiklet, ATV ve Bisiklet Finansmanı Nedir?

Motosiklet, ATV ve Bisiklet Finansmanı motorlu ya da motorsuz taşıt satın almak isteyen kişilere verilen bir Albaraka Türk Bireysel Finansman çeşididir. Faizsiz şekilde geri ödemesi vardır.

Deniz Taşıtları Finansmanı Nedir?

Deniz Taşıtları Finansmanı kişilerin satın almak istedikleri deniz taşıtları için Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından verilen ve faizsiz geri ödemesi olan maddi destektir.

Taşıt Kiralama Finansmanı Nedir?

Taşıt Kiralama Finansmanı kişilerin kiralamak istedikleri taşıtların kira bedellerini ödemelerinde yardımcı olan finansman türüdür. Kişiler kiralamak istedikleri taşıtın bedeli miktarda parayı Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığı ile temin ederek istediği ve ihtiyacı olan taşıtı kiralar. Ardından kiralama bedeli kadar miktarı faizsiz şekilde bankaya geri öder.

Eviniz İçin Finansman Nedir?

Eviniz İçin Finansman kendi içinde farklı çeşitleri olan bireysel bir finansman hizmeti türüdür. Bu finansman sayesinde kişiler kiralarını ödeyebilirler ya da ev içi dekorasyonlarını tamamlayabilirler. Aynı zamanda da bina inşaatı gibi işlemler için de kullanılabilen bu finansman türü de faizsiz şekilde geri ödenir.

Sağlık Harcamalarınız İçin Finansman Nedir?

Sağlık Harcamalarınız İçin Finansman kişinin genel olarak çektiği sağlık sıkıntıları için ya da sağlık harcamaları için banka tarafından verilen maddi destek türüdür. Faizsiz şekilde geri ödenir.

Tatiliniz İçin Finansman Nedir?

Tatiliniz İçin Finansman tatile gitmek isteyen kişilerin maddi ihtiyaçlarını karşılamak için verilen maddi desteğin adıdır. Faizsiz şekilde geri ödenir.

Çocuğunuz İçin Finansman Nedir?

Çocuğunuz İçin Finansman kişilerin çocuklarının her türlü ihtiyacı için verilen maddi desteğin adıdır. Faizsiz olarak geri ödenir.

Kısa Süreli İhtiyaçlarınız İçin Finansman Nedir?

Kısa Süreli İhtiyaçlarınız İçin Finansman kişilerin kira, fatura ve aidat gibi kısa süreli ödemeleri için maddi destek verilen hizmetin adıdır. Faizsiz şekilde geri ödenir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Araç Kasko ve Sigorta Paketleri

İş Yeri Finansmanı Nedir?

İş Yeri Finansmanı kişinin iş yeri giderleri ve iş yerini büyütmek gibi ticari amaçlar ile kullanabileceği finansman türüdür. Geri ödemesi faizsiz şekilde yapılır.

Arsa Finansmanı Nedir?

Arsa Finansmanı gayrimenkul yatırımı yapmayı planlayan kişilere verilen maddi destektir. Geri ödemesi faizsiz olarak yapılır.

2B Arazi Finansmanı Nedir?

2B Arazi Finansmanı 6292 sayılı kanun kapsamındaki 2B statüsündeki araziler için verilen maddi destektir. Faizsiz şekilde geri ödemesi yapılır.

Bayide Finansman Nedir?

Bayide Finansman ürün ya da hizmet satın alınmak istenen firmadan satın alınmak istenen ürünün ya da hizmetin bedelinin hızlı şekilde ödenmesini sağlayan finansman türüdür. Faizsiz geri ödenir.

Jet Finansman Nedir?

Jet Finansman yapılan başvuruların çok hızlı şekilde sonuçlandığı finansman türüdür. Konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanları gibi bazı Albaraka Türk Bireysel Finansman türlerine Jet Finansman ile başvurulabilir ve kısa sürede sonuç alınabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.