Albaraka Kampanyaları

31.12.2019
986
A+
A-
Albaraka Kampanyaları

Albaraka 2021 yılında da 2019 yılında olduğu gibi çeşitli kampanyalar yaparak kendisini seçen müşterilerine bir anlamda teşekkür etmeyi sürdürüyor. Bu yazımızda güncel olarak devam eden Albaraka kampanyaları hakkında bilgiler veriliyor.

Albaraka Otomatik Ödeme Çekiliş Kampanyası

Albaraka otomatik ödeme talimatı veren müşterileri arasından çekiliş yaparak 1000 TL tutarında World Puan kullanma hakkı veriyor. Kampanya ile ilgili başlıca şartlar şunlardır:

 • Kampanyaya katılım tarihleri 11 Kasım 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasındadır.
 • Kampanya sonucu yapılan çekilişte 10 kişi 1000 TL değerinde World puan kazanacaktır.
 • Verilen her otomatik ödeme talimatı için 1 çekilişi hakkı elde edilebilir. Bir kişi en fazla 10 adet çekiliş hakkı elde edebilir.
 • Otomatik ödeme talimatı verilebilecek kanallar şunlardır:
  • Albaraka mobil şubesi,
  • Albaraka banka şubesi,
  • Albaraka internet şubesi,
  • Albaraka telefon bankacılığı şubesinden verilebilir.
 • Bu kampanyadan sadece kampanya süresi içinde otomatik ödeme talimatı veren Albaraka müşterileri yararlanabiliyorlar. Kampanya başlama tarihinden önce ya da sonra otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde bahse konu kampanya koşulları geçerli sayılmaz. Kampanya başlama tarihinden önce verilen otomatik ödeme talimatı iptal edilerek, kampanya süresi içinde tekrar verilmesi halinde bu talimat için çekiliş hakkı verilmez.
 • Kazanan katılımcıların adres bilgilerinin yetersiz ya da geçersiz olması halinde, katılımcılara yollanan tebligatların ellerine geçmemesi halinde Albaraka Türk Bankası tarafından gazetede yayınlanan ilan, tebligat için yeterli sayılacaktır.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Konya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Albaraka Kampanyası Araç Finansmanı Kampanyası

Albaraka araç kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerine %1.02’den başlayan avantajlı kar oranları ile geri ödeme imkanı sunuyor. Kampanya başvurusu için belrlenen en son tarih 31 Mart 2021’ dir. İlgili kampanya kapsamında, Albaraka’nın katılan müşterilerine   sunduğu avantajlar şunlardır:

 • Ücretsiz HGS paketi,
 • Uygun ödeme seçenekleri ile kasko sigortası,
 • 1 Aylık ücretsiz Bireysel Eko Hizmet Paketi,
  • 1 Aylık Bireysel Eko Hizmet Paketinde şubeden yapılması kaydı ile 5 adet EFT’den 10 adet havaleden yararlanılır.
 • Autowax’dan araç bakım hizmetlerinde % 35’ varan indirim fırsatı,
 • Otorapor ‘’Gold Ekspertiz Paketi ‘’ni 450 TL yerine 250 TL’den alma imkanıdır.
 • Araç finansmanı kampanyasında standart tahsis ücreti alınacaktır.
 • Bu kampanyada uygulanan taşıt finansmanı kar oranları Albaraka müşterisi tarafından seçilen vadeye göre değişim göstermektedir. Bu bilgiye göre uygulanan kar oranları şunlardır:
  • Eğer seçilen geri ödeme vadesi 1 ila 24 ay arsında ise uygulanan kar oranı (aylık) %1.02’dir
  • Eğer seçilen geri ödeme vadesi 25 ila 48 ay arasında ise, uygulanan kar oranı (aylık) %1.06 oluyor.
Albaraka Kampanyalar (Resmi Sayfa)

Albaraka Kampanyası Umre Finansmanı Kampanyası

Albaraka umre kampanyası kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı ile ortak çalışıyor ve müşterilerine umre için kullanmak istedikleri tutarda finansmanı, hiç bir vade farkı ödemeden 3 taksitte ödeme imkanı sunuyor.

Albaraka Gayrimenkul Finansman Kampanyası

Albaraka gayrimenkul finansman kampanyasında Albaraka’ya ait gayrimenkuller arasından bir alım yapılmasına karar verildiği takdirde, ilgili müşteriye kar oranı % 0.75’den başlayan koşullarda finansman hizmeti sunuluyor. Kampanyaya dahil edilen Albaraka’ya ait gayrimenkullere ‘’gayrimenkul.albaraka.com.tr’’ adresi üzerinden ulaşılabilir.

Albaraka Dry Center Kampanyası

Dry Center kampanyasının geçerlilik süresi 01.Şubat 2019 ile 31.Aralık 2019 tarihleri arasında olup, Albaraka Türk müşterileri Dry Center hizmetlerinden % 20 indirimli faydalanabilir. Albaraka Türk müşterilerine sunulan bu ayrıcalık bütün Dry Center şubelerinden geçerlidir.

Albaraka Hospitadent Kampanyası

Hospitadent kampanyası dahilinde Albaraka müşterileri Özel Hospitadent ağız ve diş sağlığı merkezlerinde %15 indirimden yararlanabiliyor. Kampanyanın en son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur. Bahse konu kampanyadan yararlanılabilmesi için Albaraka müşterileri ödemelerinin Albaraka banka kartı ya da Albaraka kredi kartı ile yapılması zorunluluğu bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Sigorta ve Kasko

Albaraka Faruk Yalçın ZOO Kampanyası

Albaraka Faruk Yalçın ZOO kampanyasından yararlanan Albaraka müşterileri Darıca lokasyonunda bulunan Faruk Yalçın Hayvanat bahçesine girişlerde büyükler için 30TL çocuklar için 5 TL giriş fiyatından yararlanabilir.

Bunun yanı sıra Albaraka müşterileri özel aile üyeliğine 250 TL, yetişkin üyeliğine 80 TL, öğrenci üyeliğine 45 TL’ye sahip olabiliyorlar.

Albaraka müşterilerinin lampanyadan yararlanılabilmesi için, belirlenen en son gün 31 Aralık 2019 ‘dur.

Albaraka PTTMatik Kampanyası

Albaraka PTTMATİK kampanyasının en son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019 olup, Albaraka müşterileri Türkiye genelinde yer alan bütün PTTMatiklerden herhangi bir komisyon ücreti ödemeden para çekme, para yatırma, hesap bakiyesi öğrenme işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Albaraka VISA Kampanyaları

VISA Kampanyaları başlığı altından Albaraka müşterilerine çeşitli kampanya fırsatları sunuluyor. Albaraka kampanyaları içinde yer alan VISA kampanyaları şunlardır:

 • Visa Hepsiburada Kampanyası
 • Visa Zubizu Kampanyası
 • Zorlu PSM’de Visa Platinum Kampanyası
 • Visa ISG Lounge Kampanyası,
 • İstegelsin Kampanyası

Albaraka 46 Yaş’a Özel Bireysel Emeklilik Kampanyası

Albaraka BES kampanyalarından 46 yaş ve üzeri müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. Bahse konu avantajlar şunlardır:

 • Birikimden çekilen, Yönetim Gider Kesintisi (YGK) uygulanmayacaktır.
 • Katkı payından YGK % 1 olarak kesilecektir.
 • Ertelenmiş giriş aidatı 0 ila 3 yıl arasında ise ABAÜ’nün (Brüt asgari ücret aylık tutarı) % 25’i, ertelenmiş giriş aidatı 3 ila 5 yıl arasında ise ABAÜ’nün % 15’i oranında tahsilat yapılacaktır.

Albaraka Erdem Okulları Kampanyası

Albaraka, müşterilerine Erdem okullarına yeni kayıt yaptırmaları sırasında % 40 oranında indirim yapılmasını sağlıyor. Ödemelerin nakit ya da Albaraka kartı ile yapılması konusunda herhangi bir önkoşul konulmuyor. Bu kampanya sadece Erdem Okulları İstanbul Çekmeköy şubesi için geçerlidir.

Albaraka Safir Koleji Kampanyası

Albaraka, Safir Kolejine yeni kayıt yaptırmak isteyen Albaraka Türk Müşterileri öğrencilerine % 15’e varan indirim yaptırıyor. Bu kampanya sadece Edirne Safir Koleji için geçerliliğini korumaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Albaraka Zinde Okulları Kampanyası

Albaraka, Zinde okullarında eğitim alan müşterilerinin çocukları için anaokulu ve ilkokul eğitimi için % 30, Ortaokul eğitimi için ise %35’e varan indirim yapılmasını sağlıyor. Bu indirim tutarına ilaveten kalan tutarın da 12 eşit taksite bölünmesini de sağlıyor. Albaraka müşterilerine, taksitle ödeme yapılması halinde vade farkı uygulanmıyor.

Albaraka Birikim Okullar Kampanyası

Albaraka, Birikim okullarında müşterilerinin çocuklarına eğitim ücretini liste fiyatı üzerinden % 35 oranında indirimli alma fırsatı sunuyor. Ödemelerin 9 taksite kadar vade uygulanmasını sağlıyor. Ödemelerin nakit ya da Albaraka kredi kartı üzerinde yapılması indirim koşullarında herhangi bir değişikliğe yol açmıyor.

Albaraka Kargom Kolay Hac /Umre Kampanyası

Albaraka KargomKolay.com vasıtası ile Suudi Arabistan’dan Türkiye’ye yollanması planlanan kargolarda % 50 oranında indirim yapılmasını sağlıyor. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 0 850 550 55 00 ‘ı aramaları gereklidir.

Albaraka Bilenler.com Hac /Umre Paketi Kampanyası

Albaraka kampanyalarından bir tanesi de Hicaz kart müşterilerinin Bilenler.com üzerinden alınacak Hac/Umre paketini ücretsiz alabilmeleridir. Kampanyanın en son uygulanacağı tarih 31.12.2019’dur. Her müşterinin sadece 1 kez bu kampanyadan yararlanma hakkı vardır.   Kampanyaya katılmak için 0 850 222 56 66 aranmalıdır. Kullanıcılar bu numara üzerinden kendi cep telefonlarına gelen kampanya kodu ile bu fırsattan yararlanabilirler.

Halen geçerliliğini koruyan Albaraka kampanyaları bunlardır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.