Albaraka Kurumsal Finansman Destekleri

08.01.2020
601
A+
A-
Albaraka Kurumsal Finansman Destekleri

Albaraka kurumsal destek paketleri sayesinde işiniz için gerekli olan desteği gecikmeden alabilirsiniz. İşinizi büyütmek istiyorsanız Albaraka yanınızda! Hem 60 ay vade ile hem de yüzde 100’e kadar destek almanız mümkündür. İşletmeniz için ham madde alımı, yarı mamul ve mamul alımlarında bankaya başvuru yapabilirsiniz. Hem de destek ile beraber finansman değerlendirmesi ile danışmanlık hizmeti fırsatından da yararlanırsınız. Borçlanma önceden belirlenen kar oranı üzerinden olur. Geri ödeme yaparken hiçbir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Hem belirlediğiniz zamanda hem de belirlediğiniz miktarda geri ödeme yaparsınız. Eğer peşin ödeme yapabilirseniz, peşin ödemenin getirdiği avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İşini Büyütmek İsteyenlere 2020 Albaraka Kurumsal Finansman Destekleri

İş büyütmek için Albaraka kurumsal destek almak istemez misiniz? Kurumsal desteğin konusu:

 • Depo,
 • Mağaza,
 • Büro,
 • Dükkan ve buna benzer gayrimenkuller olabilir.

Bu destek ile birlikte ödemeler 60 aya kadar yapılabilir. Eşit taksitler halinde geri ödeme yaptığınız zaman her ay belli bir miktar taksit öderseniz. Dilerseniz ödemelerinizi her ay yapmayabilirsiniz. 2 ayda bir 3 ayda bir ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Ekspertiz işlemleri Albaraka Türk ile anlaşmalı olan SPK lisanslı kuruluşlar tarafından yapılacaktır. Ekspertizin belirlediği değerin tamamına kadar finansal destek alabilirsiniz.

İşini Büyütmek İsteyenlere 2020 Albaraka Kurumsal Finansman Destekleri için Başvuru İşlemleri

İş büyütmek için Albaraka kurumsal destek başvuru işlemleri 18 yaşını tamamlayan Türk vatandaşları tarafından yapılabilir. Başvuru formunu doldurmak için size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuruların değerlendirmeye alınması için belgelerde eksik olmaması gerekir. Yaklaşık 1 iş gününün sonunda başvurularınız sonuçlandırılacaktır. Başvuru işlemleri için daha detaylı bilgi almak ve kafanızdaki soru işaretlerini gidermek isterseniz, telefonlarınızdan 0 850 222 5 666 hatlı telefon numarasını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

İşini Büyütmek İsteyenlere 2020 Albaraka Kurumsal Finansman Destekleri Masrafları Ne Kadar?

İş büyütmek için Albaraka kurumsal destek masrafları ortalama hesaplanmıştır. Ekspertiz ücreti ortalama bin 500 TL olacaktır. Satın alınmak istenen gayrimenkulün bulunduğu yere bağlı olarak ekspertiz ücretinde değişiklikler olabilir. 1 ile 36 ay vade ile işlem yapmanız halinde yüzde 1,5 oranında tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Bu ücret 37 ile 60 ay vade süresi ile işlem yapılması halinde yüzde 2,5 olacaktır. Hesaplama toplam kullanılan kredi tutarı üzerinden yapılır. İçine BSMV değeri dahil edilmemiştir.

2020 Albaraka KOBİ Finansman Kampanyası

Albaraka KOBİ için finansman desteği sayesinde kobiler ihtiyaçlarını hiç zorlanmadan karşılayabiliyorlar. Bu kampanyadan faydalanan kobiler, işleri için özel business kart sahibi olurlar. Ayrıca masrafsız bankacılığın keyfini çıkarırlar. Hem de yalnızca yüzde 1 oranında kar fırsatından faydalanırsınız. 36 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz. En çok 300 bin TL’ye kadar kobi finansmanı sağlanabilir. Kobi kampanyasından faydalanan kişileri bankanın diğer fırsatları da bekliyor. Örneğin bireysel araç alımlarınızda yüzde 1’de başlayan oranlarla araç finansmanından yararlanma imkanınız olur. Eğer konut almak isterseniz de uygun konut faiz oranlarında faydalanırsınız. Yaklaşık 0,97 faiz oranı ile konut  finansman destekleri sizleri bekliyor!

2020 Albaraka KOBİ Finansman Kampanyası Detayları Nelerdir?

Albaraka KOBİ için finansman desteği detayları başında kampanyanın geçerlilik süresi gelmektedir. 3. Ayın 31’ine kadar bu kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Kampanya dahilinde azami destek miktarı 300 bin TL olabilir. Ödeme planı yaparken aylık eşt taksitler halinde ödeme yapabileceğiniz gibi, dilerseniz esnek ödeme planı oluşturmak için de bankaya talimat verebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin 50 milyon TL’ye kadar cirolarının olması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler son 1 sene içinde kampanya kapsamında bulunan diğer ürünlerden faydalanmamış olmalıdır. Kampanya yalnızca TL cinsinden verilir ve ticari krediler kapsamında değerlendirilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka İş Yeri Finansmanı Hesaplama
Albaraka Kurumsal Finansmanlar (Resmi Sayfası)

2020 Albaraka Teknoloji Finansmanı

2020 Albaraka teknoloji finansmanı ile fotoğraf makinesi, cep telefonu, bilgisayar, tablet, yazılım programı ve kamera almak istemez misiniz? Bu finansmandan faydalanmak isteyen müşterilerin gerçek kişi olmaları gerekmektedir. Kişilerin en az 18 yaşında olmaları şartı da aranmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için bankaya gerekli başvuru belgelerinin ibraz edilmesi gerekiyor. Bu belgeler arasında:

 • Gelir belgesi,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Proforma fatura yer alıyor.

Banka başvuru yapan kişilerin durumuna göre ek belge gösterilmesini talep edebiliyor. Başvuru yapmak isterseniz yukarıda sayılan belgeleriniz ile birlikte size en yakın banka şubesine gidin. Bankada başvuru formunu doldurarak başvuru sürecine start verin. Başvuruların değerlendirmeye alınması için belgelerde herhangi bir eksiklik olmaması şartı aranır. Eksiksiz belgelerde başvurular ortalama 1 iş gününde sonuç verecektir.

2020 Albaraka Teknoloji Finansmanı Örnek Hesaplaması Nasıl Olur?

Albaraka teknoloji finansmanı örnek hesaplaması 250 bin Tl için ve 60 ay vade ile yapılmıştır. Bu şekilde kişilerin ödemeleri gereken aylık taksit miktarı 6 bin 134 TL olacaktır. Bütün masraflar işin içine katıldığında geri ödenecek toplam miktar 368 bin Tl olur. Ücretler toplamı bin 250 TL’dir. Kredi kullanma tahsis ücreti bin TL’dir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 17.98’dir. Hesaplama bilgilendirme amacı ile yapılmıştır. Yasal olarak herhangi bir bağlayıcılığa sahip değildir. Sigorta bedeli hesaplanırken yıllık maliyet hesaplamasına dahil edilmez. Sistemde yazılı olan kar oranları yalnızca 200 bin TL’ye kadar olan finansmanlar için geçerli olacaktır.

2020 Albaraka’dan Özel Anlaşmalar

2020 Albaraka özel anlaşmalar için masraflar  ile birlikte küçük ve orta işletmeniz için finansal destek sahibi olabilirsiniz. Hem de yatırım planlarınızı hayata geçirirken bütçenizi zorlamak zorunda kalmazsınız. Bir yandan da karlılığınız artar. Başarıyla hayata geçirmek istediğiniz orijinal iş fikirlerine mi sahipsiniz? Yeterli sermayeniz olmadığından mı yakınıyorsunuz? O halde Albaraka’dan özel anlaşmalar desteği almanızın vakti geldi demektir. Bu anlaşmalardan faydalanmak isteyenler:

 • Mevcut teknoloji yenilemek isteyebilir,
 • Ham madde temin etme ihtiyacında olabilir,
 • Yeni iş yerine taşınmak isteyebilir,
 • Teminat mektubu sahibi olmak isteyebilir,
 • Mevcut tesisinin büyümesini isteyebilir,
 • İthalat ya da ihracat faaliyetleri için yatırımlar artırılmak istenebilir.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk İnsan Kaynakları İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bütün bunları kolay bir şekilde yapmak isterseniz Albaraka’nın özel anlaşmalarına başvuru yapmak için bekleniyorsunuz!

2020 Albaraka’dan Özel Anlaşmalar Özellikleri Nelerdir?

2020 Albaraka özel anlaşmalar için özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Kadınlari genç girişimciler, çiftçiler, tarımsal işletme sahipleri, KOBİ’ler, esnaflar, sanatkarlar bu anlaşmalardan faydalanabilirler.
 • Kredinin yüzde 80 bedeline kadar sunulan kefalet avantajından faydalanabilirsiniz.
 • İşletme başına 1 milyon TL destek alınması mümkündür. Aynı risk grubunda 1 milyon 500 bin TL’ye kadar finansal destek alınması mümkündür.
 • Kredi, teminat mektubu ve gayri nakdi kredi olarak kusllanılabilir.
 • Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kişilerin en az iki bilanço döneminde faaliyetlerini aktif olarak sürdürmüş olmaları gerekmektedir.
 • Kefalet miktarının ve kar payı toplamının toplamda yüzde 75’i aşmaması şarttır.
 • Başvuru yapmak için telefonlarınızdan 444 5 666 hatlı telefon numarasını ya da 0 850 222 5 666’ı arayabilirsiniz. Dilerseniz bankanın size en yakın fiziksel şubesinden de başvurularınızı en kısa sürede iletebilirsiniz.
 • Albaraka Kampanyaları

 • Albaraka İş Yeri Finansmanı Hesaplama

 • Albaraka Esnaf İçin Kredi BaşvurusuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.