Albaraka Türk ATM En Yakın Nerede?

31.12.2020
1.089
A+
A-
Albaraka Türk ATM En Yakın Nerede?

Albaraka Türk katılımcı banka şubeleri 35 yıl önce kurulmuş olup, banka şubelerini farklı şehirlere yaymıştır. Albaraka Türk Katılım Bankası, 35 yıldır Türkiye’de helal bankacılık hizmeti veren ilk banka olup, Türkiye’nin birçok bölgesinde şube açmıştır. Albaraka Türk’ün merkezi İstanbul başta olmak üzere tüm büyük şehirlerde birden fazla şubesini bulunmaktadır. Katılımcı banka birçok şehirde hizmet vermektedir. Şubesinin olmadığı şehirlerdeki şubelerinde ise hem şebeke şubeleri hem de mobil şubeler gibi gelişmiş teknolojik altyapıya sahip olup müşterilerinin hizmet almasına katkı sağlamaktadır. Albaraka Türk katılımcı bankaların şubeleri ve ATM’leri internet üzerinden incelenebilir. Bunun için bankanın resmi web sitesinde bulunan “Şubelerimiz ve ATM’lerimiz” sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankasının Şubeleri Nerelerdedir?

Albaraka Türk’ün şube sayısı her geçen gün artıyor. Albaraka Türk’ün paylaştığı en son veriler, Türkiye’nin 61 ilindeki katılımcı bankasının bulunması yönündedir. Bankanın merkezi İstanbul’dadır ve bu şubelerdeki tüm bankacılık işlemlerinden sorumludur. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Katılımcı bankaların 94 biriminden 34’ü bölge şubesine dağılmıştır. Albaraka Türk’ün geçtiğimiz günlerde bahsettiği toplam şube sayısı 236’dır ve Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde birçok bölgede şubeleri bulunmaktadır. Daha küçük şehirlerde 1-2 şubesi bulunmaktadır. Türkiye’nin hedefi, Albaraka Türk banklarına olan müşteri katılımını artırmaktır. Şubesiz illerde internet şubeleri aracılığı ile tüm bankacılık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankalarının Ortopedik Engelli Müşterileri İçin Bulundurduğu Şubeler Nerelerdedir?

Ortopedik Engelliler için banka şubeleri, Albaraka Türk Katılım Bankası’nın engelli müşterilerinin bankacılık işlemlerini kolaylaştırmak ve onlara özel hizmet vermek için oluşturduğu şube türleridir. Bu şubeler, ortopedik engel sahibi müşteriler için ulaşım ve hizmet kolaylığı sağlar. Bu şubeler hafta içi sabah 08.30 ile 12.30 saatlerinde, öğleden sonra ise 13.30 ile 17.00 tarihlerinde hizmet vermektedir. Cuma öğleden sonra çalışma saatleri 14.00 ile 17.00 arasıdır. Türkiye’de bulunan Albaraka Türk Ortopedik Engelli banka şubeleri şunlardır:

  • Kozyatağı Şubesi – Kadıköy/İSTANBUL,
  • Sefaköy Şubesi – Küçükçekmece/İSTANBUL,
  • Etlik Şubesi – Keçiören/ANKARA,
  • İzmir Gıda Çarşısı Şubesi – Konak/İZMİR,
  • Yeni Toptancılar Çarşısı – Karatay/KONYA,
  • Tarsus Şubesi – Tarsus/MERSİN,
  • Bahçelievler Şubesi – Bahçelievler/İSTANBUL,
  • Sivas Caddesi / Kayseri Şubesi – Kocasinan/KAYSERİ.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

Albaraka Türk Katılım Bankası ATM’lerinin Özellikleri Nelerdir?

Albaraka Türk ATM’leri şubelerinin bulunduğu tüm illerde bulunmaktadır. Albaraka Türk Katılımcı Banka şubelerinden hemen hemen tüm işlemlerinizi ATM aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. ATM üzerinden para çekme, para yatırma, başvuru, kredi kartı işlemleri ve finansman gibi birçok bankacılık işlemini sıra beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ATM’yi görüntülemek için web sitesi, internet şubesi veya mobil şubemizdeki “Şube ve ATM’lerimiz” bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Burada tüm Albaraka Türk şubeleri ve ATM şubeleri, tam adresler ve iletişim bilgileri verilmektedir.

Albaraka Türk Özel Bankacılık Noktaları Nerelerdedir?

Özel bankacılık noktalarına bakacak olursak, Albaraka Türk katılımcı bankalarının müşterilerine özel hizmetler sunduğu, onların ihtiyaç, beklenti ve gereksinimlerine özel dikkat gösterdiği bir bankanın şubesidir. Bunlar ayrı şubeler olarak sunulmamaktadır. Albaraka Türk katılımcı bankaların özel bankacılık bölümleri ve bağlı şubelerinin şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerde güler yüzlü personel eşliğinde size özel çözümler sunulacak, özel bankacılık hizmetleri de alacaksınız. Albaraka Türk’ün özel bankacılık hizmet noktaları ve telefon numaraları aşağıdaki gibidir:ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.