Albaraka Türk Esnaf Destek Paketleri Başvuru Şartları ve Limitleri

25.11.2021
823
A+
A-
Albaraka Türk Esnaf Destek Paketleri Başvuru Şartları ve Limitleri

Albaraka Türk Esnafların zor durumda kalmaması, borçlarını veya ödemelerini kolaylaştırabilmeleri için farklı avantajlar ve farklı seçenekler sunan Albaraka Türk Esnaf Destek Paketleri sunmuştur. Ödemelerin, maaşların, satın alımların ve borçların tamamının ilgilenilebilmesi için kurulmuş bu paketlere, gerekli belge ve şartları tamamladıktan sonra başvuruda bulunarak paketlerden size uygun olanları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Albaraka Türk Esnaf Destek Paketleri Ne İçerir?

Destek paketleri farklı kolaylıklar sunar. Esnafların desteklerinden yararlanmasını sağlayan bu paketlerin içeriklerinin genel başlıkları şunlardır:

 • Esnaf Destek Paketi, 3 aylık bir süre boyunca esnafların personel giderlerini karşılar.
 • Esnaf Destek Paketi, taksit ödemelerinin 2 ay boyunca ötelenmesi kolaylığı sağlar.
 • Bu paketi kullananların bankamatiklerden çekebilecekleri maksiumum tutar artırılır.
 • Esnaf Destek Paketine başvuranların, bir krediye başvurmaları durumunda kar oranları ve aylık vadeleri ile ayrı olarak ilgilenilir. Paket içerisindeki imkanlara göre, daha uzun vade fırsatları sunulan krediler çekilebilir.
 • Esnaf Destek Paketi sayesinde, tüm ödemeler, belirli süreler boyunca ileri aylara ötelenebilir ve ertelenebilir.
 • Esnafların, Albaraka Mobil ve Albaraka Türk internet bankacılığı üzerinden yapacağı havale ve EFT gibi para transferleri işlemlerinden herhangi bir ücret alınmaz.
 • Esnaf Destek Paketi sahipleri, zor durumda kalmaları halinde bankadan ek limit talep edebilirler.
 • Esnaf Destek Paketi sahipleri, Albaraka Tür şubelerinde veya PTT şubelerinde, herhangi fazla bir masraf ödemeden para yatırma ve para çekme işlemleri gerçekleştirebilirler.

Albaraka Türk Esnaf Destek Paketi Limitleri

Destek paketi limitleri, başvuruda bulunan ve Albaraka Türk ile çalışan esnaflar, maksimum para çekme limitlerinde farklı avantajlara sahip olurlar. Albaraka Türk Esnaf Destek Paketi sayesinde, maksimum 2 bin TL olan para çekme limiti, banka tarafından belirlene süre boyunca 5 bin TL’ye çıkarılır. Böylece, gün içinde daha fazla nakit para ulaşımına sağlanması hedeflenir.

Albaraka Türk Esnaf Destek Paketi Başvuru Şartları Nelerdir?

Destek paketine başvurmak isteyen esnafların, Albaraka Türk bankası ile çalışıyor olması gereklidir. Aynı zamanda, bankanın sunduğu bir diğer şart ise, bu pakete başvurmak isteyenlerin personel maaşlarını Albaraka Türk üzerinden ödemesi gerekliliğidir. Personel maaşlarınızı ALbaraka Türk Katılım Bankası aracılığıyla ödüyorsanız ve bankanın bir müşterisi iseniz, yetkililerle görüşme sağlayarak Esnaf Destek Paketi fırsatlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Bursa Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Albaraka Türk Esnaf Destek Paketi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Evraklarınızı tamamlayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Albaraka Esnaf Destek Paketi başvurusunda bulunabilmek için şubeye yanınızda götürmeniz gereken belgelerin tamamı şu şekilde listelenebilir:

 • TC Kimlik Kartı veya TC Kimlik Numarası barındıran bir nüfus cüzdanı
 • İş yeri belgesi
 • İş yeri vergi levhası
 • Başvuruyu yapan kişinin ikamet belgesi
 • İş yerinin yıllık cirosunu ibraz eden bir belge
 • Başvuran kişinin yıllık veya aylık gelirini ibraz eden onaylanmış bir belge

Albaraka Türk Esnaf Destek Paketi Çeşitleri Nelerdir?

Farklı esnaf destek paketlerini kullanarak, banka ile iletişim kurduktan sonra size en uygun imkanlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Albaraka Esnaf Destek Paketi türlerinin ana başlıkları şu şekilde oluşturulabilir:ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.