Albaraka Türk Güncel Faiz Oranları

18.10.2021
816
A+
A-
Albaraka Türk Güncel Faiz Oranları

Albaraka Türk Ekim güncel faiz oranları, bankanın sunduğu kâr payı oranlarıdır. Albaraka Türk, bir katılım bankasıdır. Katılım bankacılığında faiz kesinlikle uygulanmamaktadır. İslami Bankacılık üslubuna uygun olarak tüm bankacılık hizmetlerinde faizden kaçınılır ve kâr payı oranlarıyla hizmet verilir. Albaraka Türk Ekim güncel faiz yani kâr payı oranları bu ay katılma hesaplarından toplanan fonlarla belirlenmektedir. Her ayın sonunda vadesi biten hesaplardan kâr payları toplanır ve bu kâr payları hem hesap sahiplerine dağıtılır hem de finansman ürünlerinde kullanılır.

Albaraka Türk Faizsiz Bankacılık Hizmetleri

Albaraka Türk faizsiz bankacılık hizmeti veren bir bankadır. Tüm İslam ülkelerinde olduğu gibi özel bankaların yanı sıra faiz uygulamadan hizmet veren katılım bankalarında sadece kâr paylarıyla çalışılır. Albaraka Türk de bu katılım bankalarından biridir. Faiz konusunda birçok İslam ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de endişeler bulunmaktadır. Haram olmasının yanı sıra fazla para ödemekten çekinen kişiler faizsiz bankaları tercih etmektedir.

Albaraka Türk’te kâr payı oranlarıyla işlem yapabiliyor. Kâr payları, bankada açılan menüde ve toplanan fonlarla belirlenir. Onun ay göster hatta onu gün güncel Olarak bu oranlar sunulur. Vadesi, hesaptan sonra kar payları tekrar hesaplanır.

albaraka turk hesaplari

Albaraka Türk Hesaplama Aracı

Albaraka Türk Faizsiz Kar Payı Oranları

Albaraka Türk kar payı, bankanın içinden Kârlı Hesap ve Katılma Hesapları seçeneklerinden toplanan kar paylarıyla ve fonlarla vade sonunda hesaplanır. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ya da esnek olarak 1 yıldan uzun sürelerle vadeli hesaplar açılır ve her vadenin sonunda bu yıllık ortalama hesaplanır. Ekim ayinda da bankada güncel Olarak kâr payı oranları sunulmuştur. Bankanın internet sitesinde ve şubelerinde bu oranlar tarihindele paylaşılır. Kâr payı oranları aktif Olarak Sürekli güncellenmektedir. Bu yüzden en güncel kar payı oranlarıyla işlem yapabilmek için hesap açacağınız ya da servisi kullanabilirsiniz alacağınız anda verilen kâr payı oranlarından yararlanırsınız. Kâr payı hesabı hesaplandığında zaman ya da servisi hizmeti alacağınız zaman büyüklüğü ve vade süresinde bu oran üzerinden hizmet alıyorsınız.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nda Türk Lirası, Dolar ve Euro cinsi para birimlerinden ve Altın gibi kıymetli madenler üzerinden kazanırsınız.

Albaraka Türk Kârlı Hesapları

Albaraka Türk Karli Hesap Seçeneği katılma Hesapları Arasında kâr edebilmeniz adına açabileceğiniz Bir hesaptır. Türk Lirası, Dolar, Euro ve Altın türünde bu sayfada açabilirsiniz. Bu hesabı açacak kişilere kâr-Zarar politikasına Uygun’un Olarak toplanan fonlarla kazanç Elde Etme fırsatı sunulur. Faizsiz Bankacılık prensibine uygun olarak toplanan tüm fonlar bütünleştirme türlerinde kullandırılır ve biriken kar payı oranları hesap sahipleriyle paylaşılır.

 • Kârlı Hesap açılışı yapmakta başlangıçta en az 250 TL, USD ya da EUR yatırıyorsunuz.
 • Karlı hesaplar 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ya da daha uzun Süreli vadelerle açılmaktadır.
 • Vade süresi uzadıkça kazanılacak olan kar payları uzayacaktır. Bu sebeple esnek vade onu kullanarak 32 günden 1095 güne kadar hesaplarınızı vadeleyebilirsiniz.
 • Vade dönemi içerisinde hesabınızdan para çekebilir. Ayrıca bu hesapla yapacağınız Havale ve EFT işlemlerinde herhangi bir işletim ücreti uygulanmaz.

Albaraka Türk’te Kâr Paylaşım Oranları

Albaraka Türk kâr paylaşım oranları , Ekim ayinda güncel Olarak müşterilerle yüzdelik hesap Üzerinden paylaşılmaktadır. Türk Lirası, Euro, Dolar ve Altın cinsiyeti kar dağıtım oranları farklılık göstermektedir. Tüm para ve kıymetli maden türleri için kar paylaşımı seçenekleri 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve daha uzun vadelerde ayrı ayrı. Türk Lirası için örnek bir kar paylaşım oranı sunacak olursak:

 • 000 TL ve 99.999 TL arasında tutarlar için 1 aylık vadede% 81’den, 3 aylık vadede% 82’den, 6 aylık vadede% 85’den ve 1 yıllık vadede% 87’den sonra yıllık paylaşım yapılan yerlerde.

Albaraka Türk’ten Ara Dönem Kâr Payı Ödemeli Katılma Hesabı

Ara Dönem Kâr Payı Ödemeli Katılma Hesabı , Albaraka Türk Katılım Bankası’nın tarihi birikim hesaplarından birini. Albaraka Türk Ekim güncel faiz oranlarını hesapla Bu hesap 1 yıl vadeli olarak açılabilir ve müşterilerin tercihine göre 1 ay, 3 ay ya da 6 ay vadede dilediğiniz periyotta kâr payı ödemelerinden yararlanabilirsiniz.

 • Ara Dönem Kâr Payı Ödemeli Katılma hesaplarını Türk Lirası, Euro ve Dolar cinsi para birimlerinde açabilirsiniz.
 • 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık vadelerle ara dönem kar payı ödemeleri alınabilir.
 • Filtreleme vadesi bitmeden önce en fazla 2 kere para çekimi yapılabilmektedir.
 • Toplam hesaptaki ana paranın maksimum% 50’sine kadar para çekimi yapılabilmektedir.
 • Hesaptaki kar payı ana paraya eklenemekte, hesap açıldığında bankaya göre cari hesaba aktarılır.

Albaraka Türk’ten Birikimli Katılma Hesabı

Birikimli Katılma Hesabı , Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yüksek kar paylaşım oranları ve düşük Gelir Vergileriyle ilgili bir planlama hesabıdır.

 • Türk Lirası, Dolar, Euro ve Altın türünde Birikimli Katılma Hesabı açılabilir.
 • Hesap açabilmek için başlangıçta en az 1000 TL, USD, EUR ya da 100 gram altın yatırmanız gerekiyor.
 • Birikimli Katılma Hesabı’na aylık ya da 3 aylık periyotları para bulunu.
 • Bu hesapta her ay düzenli olarak ödeme yapma zorunlulukta. Düzenli para yatırılmadığı zaman hesap kapatılmaz. Bu hesaba dilediğiniz zaman ve dilediğiniz tutarda kalacaksınız.
 • Birikimli hesap için kar dağıtımları yıllık olarak yapılır.
 • Eğer vade bitmeden hesap kapatılacak olursa, hesaba verilecek olan brüt karın% 50si geri alınacaktır.
Albaraka Türk Faiz Hesaplaması (Resmi Sayfası)

Albaraka Türk’ten Çeyiz Hesabı

Albaraka Türk’ün çeyiz hesabı , Yüksek kâr payı oranlarıyla paylaşım yapabileceğiniz Eklendi bunun yanı Sıra% 25 de devletten destek alabileceğiniz Bir hesaptır. Bu hesap, evlilik hazırlığını olan gençlere destek amaçlı bir birikim hesabıdır.

 • Sadece Türk Lirası cinsinden açılabilen bu hesaba başlangıçta en az 155,26 TL yatırılması gerekiyor.
 • Hesaplanır, hesap açtır, hesap açtır, hesap aç, kapat aç
 • Çeyiz 3 account yıl term Olarak açılabilen Bir birikim hesabıdır ettik 95-5 kâr paylaşım oranıyla açılmaktadır.
 • Kazanılan karın brüt kazancı yasal zorunlulukta% 10 Gelir Vergisi uygulanmıştır.
 • Çeyiz Hesabı’nda hesap işletim ücreti alıyor.

Biriktiren Hac ve Umre hesabı ettik

Biriktiren Hac ve Umre Hesabı Albaraka Türk Katılım Bankası’nın hac ettik umre görevini yapmak isteyen kisiler Için Önceden birikim yapabileceği Bir hesabıdır. Bu hesap YALNIZCA gerçek kisiler Tarafından açılabilmektedir. Hac kurasına ulaşmak ya da uygulayıcı herkes bu hesap açılabilir ve kâr payı paylaşımlarından yararlanabilir.

Albaraka Türk’ten Konut Hesabı,

Konut Hesabı , Albaraka Türk Ekim güncel faiz oranları yani Kâr payı oranlarıyla açıldığında ve biriken karlarınızla ev sahibi olabileceğiniz bir hesaptır. Bu hesabı yalnızca gerçek anlamda açabiliyor. Sadece Türk Lirası para cinsiyle bu hesap açılabilirlerdir ve kar dağıtımları yıllık olarak yapılır. 3 yıl vadeli olarak açıldığında bu hesap için en az 388,17 TL para yatırıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Konya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.