Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi

27.10.2021
680
A+
A-
Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi

Albaraka Türk araç finansmanı kampanyası sayesinde, herkes otomobil sahibi olabilir. Nakit finans desteği sağlayan bu kredi kampanyası ile bireysel veya kurumsal kimliğiniz ile bankaya başvurabilirsiniz. Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi kampanyası sayesinde, bireysel ve gündelik kullanımınız için sahip olabileceğiniz bir otomobil de satın alabilirsiniz, işyerinizin veya firmanızın ihtiyaçlarını karşılamak için de araç sahibi olmayı başarabilirsiniz. Farklı başvuru yöntemlerinden size en kolay gelenini seçerek başvurunuzu tamamlayabilir, gerekli şart ve evrakları karşılamanız halinde kredinizi kullanmaya hızlı bir biçimde başlayabilirsiniz.

Albaraka Faizsiz Türk Araç Kredisi Kampanyası Avantajları

Albaraka Türk otomobil kredisi, “Hayallerinizi ertelemeyin” sloganı etrafında kampanya haline getirilmiştir. Sıfır kilometre araçlar için de ikinci el araçlar için de %1,50’ye kadar düşürülmüş olan faiz oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz. Araç kredisi kampanyasına katılmak isteyenlere aynı zamanda şu avantajlar sağlanmıştır:

 • Otorapor “Gold Ekspertiz Paketi” 550 TL’den 350 TL’ye düşer.
 • Kampanya, sağladığı indirimlerle Albaraka Türk’ten Kasko ve Trafik Sigortası satın alma imkanı sunar.
 • Autowax’dan yapacağınız Araç Bakım Hizmetleri’nin tamamında %35’e varan indirim fırsatları sağlar.

Albaraka Türk Araç Kredisi Kampanyası Detayları

Araç kredisi kampanya fırsatları, aşağıdaki detaylara sahip olarak düzenlenmiştir:

 • Kredi kampanyasından, 31.12.2021 tarihine kadar faydalanabilirsiniz. Kampanya, kurumsal olarak başvuru yapanlara göre düzenlenmemiştir. Araç kredisine başvuru yapan kurumsal firmalar, normal kredi özelliklerine göre değerlendirilir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel Albaraka Türk kullanıcılarının şunları tamamlaması gereklidir: “HGS, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası Albaraka Türk üzerinden yapılmalıdır ve aynı zamanda kampanyadan yararlanmak isteyen kişinin Albaraka Türk bankasında en az bir adet otomatik ödeme talimatı bulunmalıdır.
 • Banka, piyasa koşullarında farklılık görünmesi sebebiyle kampanya şartlarında farklılıklar yaratma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgiyi Albaraka Türk internet sitesinden veya size en yakın Albaraka Türk şubesinden edinebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Ticari Krediler Nelerdir?
Albaraka Türk Araç Finansmanı (Resmi Sayfa)

Albaraka Türk Araç Kredisi Kampanyası Kar Oranları

Otomobil kredisi kampanyası kapsamında, vadeye göre aylık kar ve tahsis ücretleri, diğer kredilerden farklılık göstermektedir. Kar oranları hakkındaki detaylı tablo şu şekildedir:

 • 01 ila 24 Ay vade için aylık kar oranı %1,50 ve tahsis ücreti %0,50
 • 25 ila 48 ay vade için aylık oranı %1,52 ve tahsis ücreti %0,50

Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi Başvuru Şartları ve Belgeleri

Kredi kampanyasına başvurmak için gerekli evrakları tamamlamanız ve gerekli şartların tamamına uygunluk göstermeniz gereklidir. Aksi takdirde banka başvurunuza olumlu dönüş yapmaz. Şartlar ve belgeler, Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi kampanyasına başvurmak isteyen herkes için şu şekilde düzenlenmiştir:

 • Araç kredisine başvurmak isteyen kişinin 18 yaşını geçmiş olması gereklidir.
 • Araç kredisinden bireysel olarak yararlanmak isteyenlerin şu belgeleri sunması gereklidir: “Kimlik kartı, gelir belgesi, maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren iş yeri onaylı belge, satın alınmak istenen konutun tapu fotokopisi”
 • Araç kredisinden serbest meslek sahibi biri olarak yararlanmak isteyenlerin sunması gereken belgeler ise şunlardır: “Vergi levhası, onaylı bilanço, gelir tablosu, cari yıl mizanı, faaliyet belgesi, mevcut ise tapu fotokopisi veya birden fazlaysa tüm tapuların fotokopileri, gelir belgesi, imza beyannamesi ve gerekli olduğu belirtiliyor ise aynı evraklarla birlikte kefiller”
 • Araç kredisinden tüzel kişi olarak yararlanmak isteyenlerin bankaya sunması gerekenler: “Varsa ortakların kimlik kartları noter onaylı şirket imza sirküsü, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, oda kayıt belgesi, faaliyet belgesi, son 3 yıla ait gelir ve bilanço tablosu, son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisi”
 • Albaraka Türk Dijital Bankacılık İşlemleri

 • Albaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası ve Şartları

 • Albaraka Kredi Kartı ve Özellikleri

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Katılım Bankası İnsan Kaynakları BaşvurusuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.