Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı Başvurusu

14.09.2021
995
A+
A-
Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz ihtiyaç finansmanı başvurusu; hac ve umre finansmanı, eğitim finansmanı, devre mülk finansmanı, devre tatil finansmanı, sağlık Finansmanı, seyahat finansmanı, eşya finansmanı, düğün organizasyonu finansmanı, diş sağlığı finansmanı, araç kiralama hizmeti finansmanı, teknoloji finansmanı, tadilat finansmanı, taşınma ücreti ve emlak finansmanı, doğal enerji sistemi finansmanı, konut Kira finansmanı, engelsiz hayat finansmanı, bebek İhtiyaçları finansmanı, servis taşımacılığı finansmanı, doğalgaz dönüşüm finansmanı, bina tamamlama finansmanı, diğer taşıt finansmanı, prefabrik finansmanı, yurt hizmeti finansmanı olmak üzere yirmi üç alanda yapılabilmektedir. Albaraka Türk faizsiz ihtiyaç finansmanı altında olan bu krediler için farklı vade ve farklı üst limit verilmekte olup standart evraklardan farklı evraklar talep edilebilmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı Evrakları

Albaraka Türk’ün faizsiz ihtiyaç finansmanları belgeleri hepsinde standart olarak:

 1. Kimlik Belgesi
 2. Gelir Belgesi (Ücretli çalışan olanların son aya ait maaş bordrosu; serbest meslek sahiplerinin, sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi, malvarlığı durumunu gösteren gayrimenkul tapu fotokopileri, araç ruhsatları, kira kontratları ve diğer gelir evrakları)

Albaraka Türk Faizsiz Hac ve Umre Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz hac ve umre finansmanına başvuru ile müşteriler 60 ay vadeye kadar kullanabilmektedir. Hac ve umre masraflarının tamamını karşılamak mümkündür; fakat bu finansmana başvuru yapacak müşterilerin seyahat acentelerinin Diyanet İşleri Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu acenteler listesinde bulunması gerekmektedir. Başvuru için standart belgelere ek olarak masraflarının net tutarını gösteren proforma fatura ile beraber banka şubesine gitmek gerekmektedir.

Albaraka Turk Faizsiz İhtiyac Kredisi Basvurusu

Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Kredisi Sartları

Albaraka Türk Faizsiz Eğitim Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz eğitim finansmanına başvuru onayı sonrası eğitim kurumu ödemelerini 12 aya kadar taksitlendirme imkânı vardır. Standart belgelere ek olarak eğitim kurumu imzalı ödeme tutarını gösteren bir belge ibraz etmek gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk SMS İle Kredi Başvurusu, Şartları ve Limitleri

Albaraka Türk Faizsiz Devre Mülk Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz devre mülk finansmanı başvurusu tapu kaydıyla beraber yılın istenen aralıklarında 15 gün konaklama amaçlı yapılmaktadır. Standart belgelerle beraber harcamaları gösterir faturayı ibraz ederek 60 aya varan taksitlerle alınabilmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Devre Tatil Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk faizsiz devre tatil finansmanı başvurusu ile 60 aya uzayan vadeyle tapu olmaksızın bir gece ve daha fazla konaklama imkânı vermektedir. Yararlanmak için şubeden standart belgelere ek olarak faturayla beraber başvuru yapılmaktadır.

Albaraka Türk Faizsiz Sağlık Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz sağlık finansmanı başvuruları sağlık giderlerini gösteren fatura ve standart belgelerle beraber şubeden alınmaktadır. Ameliyatlar, tüp bebek, fizik tedavi ve rehabilitasyon ve sağlığa dair her türlü giderler için 60 aya varan vadelerle alınabilmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Seyahat Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk Bankası’nın faizsiz seyahat finansman başvurusu 12 aya taksitlerle her türlü seyahat giderleri için yapılmaktadır. Giderleri gösterir proforma faturayla beraber standart belgeleri şubeye teslim edilmesi gerekmektedir. Belgeler ve istenen bilgiler eksik olmadığı sürece bir gün içinde sonuçlanmaktadır.

Albaraka Türk Faizsiz Eşya Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz eşya finansmanına başvurular şubelerden standart belge ve fatura ile yapılmaktadır. Kişiler ödemelerini 60 aya uzayan vade ile yapabilmektedir. Beyaz eşya, ev ve ofis eşyası halı vb. giderler için kullanılabilmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Düğün Organizasyonu Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz düğün organizasyonu destek başvurusu düğün giderleri sayılan mekân tutulması, yemek ve ikramlıklar için şubelerden yapılmaktadır. Standart belgeler ve fatura istenmektedir. 60 aya kadar vadelendirmek mümkündür.

Albaraka Türk Faizsiz Diş Sağlığı Finansman Başvurusu

Albaraka Türk Bankası’nın faizsiz diş hizmetleri finansmanına başvuru dolgu, implant, tedaviler vb. giderler üzerine alınmaktadır. 60 ay taksit imkânı bulunmaktadır. Proforma fatura ve standart belgelerle beraber şubeden başvuru yapılması gerekmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz doğalgaz finansmanına başvuru yaparak kişiler konutlarındaki ısınma sistemlerinin doğalgaza geçişini kredilendirebilmektedir. Albaraka Türk faizsiz ihtiyaç finansmanı kapsamında olan bu kredi diğer finansmanlardan farklı olarak, sadece gerçek kişiliklere değil tüzel kişiliklere de verilebilmektedir. 60 aya kadar vade ile yararlanabilmektedir. Tüzel müşteriler standart belgelere ek olarak ortaklarının nüfus cüzdanlarını, noterden onayı yapılmış firma imza sirkülerini, Ticaret Sicil Gazetesi örneğini, Ticaret Odası kayıt belgesini, faaliyet belgesini, son 3 yıla ait bilânço ve gelir tabloları ile son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini banka şubesine teslim ederek başvuruda bulunabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk Faizsiz Araç Kiralama Hizmet Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz araç kiralama amaçlı finansmanı başvurusu karayolu taşıtları ve tekne gibi araçları kiralama amaçlı yapılmaktadır. 60 ay taksitle eşit ödemeli olarak verilmektedir. Firmadan verilen fatura ve standart belgelerle şubeye gidilmesi gerekmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Teknoloji Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk Bankası faizsiz teknoloji destek başvurusu tablet, laptop, masaüstü bilgisayar, yazılımlar, cep telefonu gibi eşyalar için yapılmaktadır. 60 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır. Başvuru için banka şubesine standart evraklarla gidilmesi ve formun doldurulması gerekmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Doğal Enerji Sistemleri Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz doğal enerji sistemi için finansman başvuruları; rüzgâr tribünleri, güneş panelleri, hidrofor, termal enerji sistemleri gibi doğal olan enerjileri destekleyen sistemler için banka şubelerinden alınmaktadır. 60 aya kadar vade imkânı vardır. Standart evraklar ve giderleri gösteren fatura gerekmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Tadilat Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz tadilat finansmanına başvuru şubeler üzerinden alınmakta olup 60 ay vadeye kadar seçenek tanım aktadır. Bu finansman ile kişilerin ısı yalıtımı yapma, dış duvar boyası, çatı tamiratı, peyzaj, ev içi tadilat, dekorasyon, ev içi araç bakım ve onarımı gibi ihtiyaç giderleri için kredilendirme yapılmaktadır.

Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Kredisi (Resmi Sayfa)

Albaraka Türk Faizsiz Taşınma Ücreti ve Emlak Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün taşınma giderleri ve emlak finansmanına başvurular şubelerden alınmakta olup eşya taşıma harcamaları ve emlak ücretleri için verilmektedir. 60 aya kadar taksit yapılmaktadır. Standart evraklar ve giderlerin faturası talep edilmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Konut Kira Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün konut kira destek başvurusu depozito ve yıllık kira bedeli için alınmaktadır. Sonrasında 12 aya kadar taksitlendirilerek eşit ödeme imkânı bulunmaktadır.  Standart belgelere ek olarak kira sözleşmesi, kiralanan konutun tapusu istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Konya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Albaraka Türk Faizsiz Engelsiz Hayat Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz engelsiz hayat finansmanına başvuru yaparak, engelli kişilerin protez, işitme cihazı, ortez ve tekerlekli sandalye ihtiyaçları ve daha fazlasını karşılamak mümkündür. Fatura ve standart belgelerle birlikte şubeye gidilmesi gerekmektedir. Başvuru onayından sora 60 aya kadar taksit imkânı sunulmaktadır.

Albaraka Türk Faizsiz Bebek İhtiyaçları Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz bebek ihtiyaç kredisine başvuru yaparak doğum öncesinde ve doğum sonrasında anne ve bebeğin ihtiyaç duyabileceği her türlü eşya ve malzeme (bebek arabası, puset vb.) harcamalarını 60 aya uzayan taksitlerle kredilendirmek mümkündür. Standart evraklar ve fatura talep edilmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz Bina Tamamlama Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz konut tamamlama finansmanına başvuru ile inşaat durumunda olan konutları tamamlayacak harcamalar kredilendirilmektedir. Standart evraklar ve giderlerin faturası ile birlikte şubeye giderek 60 aya varan vadelerle ödeme almak mümkündür.

Albaraka Türk Faizsiz Yurt Hizmeti Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz yurt hizmeti finansmanı başvurusu ile öğrencilerin özel ve devlet yurdu ödemelerini yapmak mümkündür. Bu finansmanda 18 yaş şartı aranmamakta olup standart belgeler ve ödeme faturasıyla birlikte şubeye giderek 10 ay taksitli finansman almak mümkündür.

Albaraka Türk Faizsiz Prefabrik Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ten faizsiz prefabrik finansmanına başvuru yaparak 60 ay taksitle prefabrik ev alma harcamalarını kredilendirmek mümkün olmaktadır. Standart evraklar ve fatura ile birlikte şubeden başvuru yapılmaktadır.

Albaraka Türk Faizsiz Motosiklet Finansmanı Başvurusu

Albaraka Türk’ün faizsiz diğer taşıt finansmanına başvuru ile ATV, bisiklet gibi motoru olan ve olmayan araçların kredilendirmesinden faydalanmak mümkündür. 60 aya kadar taksit seçeneği bulunmaktadır. Standart evraklar ve araç faturasıyla birlikte şubeden başvuru yapmak gerekmektedir.

Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Albaraka Türk’ten faizsiz ihtiyaç finansmanı önemli bilgileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • İstisnalar dışında kredilerden sadece gerçek kişiler yararlanabilmektedir.
 • Albaraka Türk faizsiz ihtiyaç finansmanı için tahsis ücreti tüm taksitler için finansman değerinin %0,50’si kadar uygulanmaktadır.
 • Yurt hizmeti finansmanı dışında tüm finansmanlar için 18 yaş şartı aranmaktadır.
 • Ödemeler aylık, iki aylı ve üç aylık olarak ya da değişken taksitlerle yapılabilmektedir.
 • Kişilerin ekonomik gelirlerine uygun şekilde finansman sağlanmaktadır.
 • Gerekli görüldüğü takdirde teminat, kefil ve ek belge talep edilebilmektedir.
 • Daha detaylı bilgi ve merak edilen sorular için 0850 222 5 666 veya 444 5 666 Alo Albaraka’yı aramak mümkündür.
 • Albaraka Türk Faizsiz Konut Finansmanı

 • Albaraka Türk Faizsiz Araç FinansmanıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.