Albaraka Türk Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

24.05.2020
1.457
A+
A-
Albaraka Türk Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

Albaraka Türk Genel Müdürlük adresi ve telefon numarası bilgileri web sitesi üzerinden detaylı bir şekilde öğrenilebilir. Albaraka Türk Genel Müdürlük İstanbul Ümraniye ilçesinde yer almaktadır. Bankaya ait genel müdürlüğün yanı sıra müşterilerin görüşme yapabilmesi için hizmet veren çok sayıda Albaraka Türk şubesi pek çok yerde bulunmaktadır. Kişilerin kişisel ve müşteri sorunlarını müşteri hizmetleri hattından ya da şubelerden iletmesi çok daha faydalı olacaktır ve daha hızlı çözüme ulaşacaktır. Albaraka Türk Bankası Genel Müdürlük telefon numarası dışında müşterilerin sorularını ve diğer problemlerini yöneltebilmesi adına Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri hattı kullanılmaktadır. Bunun dışında kişiler Albaraka Türk Bankası’nın çeşitli şubelerine ait olan telefon numaralarını da bulabilmektedir. Albaraka Türk Bankası’nın genel müdürlüğüne ait bilgiler şu şekildedir:

  • Adres: Saray Mahallesi DR. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 6, Posta Kodu: 34768,
  • Telefon Numarası: 0 (216) 666 01 01,
  • Faks Numarası: 0 (216) 666 16 00,
  • Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (850) 222 56 66,
  • İnternet Sitesi: albarakaturk.com.tr şeklinde sıralanabilir.

Albaraka Türk Bankası’nın Kaç Tane Şubesi Var?

Albaraka Türk Bankası’nın şubeleri Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çeşitli farklılıklara göre konumlanmaktadır. Bireysel Bankacılık alanında iddialı olan Türk bankalarından bir tanesi olan ve uzun yıllardır müşterisine hizmet veren Albaraka Türk Bankası’nın 60 farklı şehirde şubesi bulunmaktadır. Şehirlerin arasında toplam 41 şube ile en başa İstanbul oturmaktadır. İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin diğer sanayi ve ticaret merkezi olan ve değerli şehirlerinde ise 59 farklı şubesi yer almaktadır. Tüm bunlarla beraber Albaraka Türk Bankası’nın Türkiye’de 100 adet şubesi yer almaktadır ve farklı şehirlerde hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Online Kredi Başvurusu

Albaraka Türk Bankası’nın Kaç Adet ATM’si Bulunmaktadır?

Albaraka Türk Bankası’nın ATM’leri, şubelere göre çok daha fazla sıklıkla konumlandırılmaktadır. Bunun sebebi Albaraka Türk müşterilerinin gerekli olduğu her anda ATM yolu ile işlemlerini geciktirmeden yapabilmesini sağlamaktadır. Böylelikle ATM’lerin sayısı da giderek artmaktadır ve kullanıcıların her zaman ulaşabileceği yerlerde bulunmaktadır. ATM’lerin artış göstermesindeki bir diğer sebebi ise kişilerin artık şubelerden daha çok internet bankacılığı yolu ile ya da ATM’ler aracılığı ile tüm sorunların ve işlemlerin çözümlenmesini sağlamasıdır. Şubelerde sıra beklemek yerine tüm işlemlerini çok daha hızlı biçimde halletmek isteyen Albaraka Türk Bankası müşterileri işlemlerini internet bankacılığı ile ya da ATM’ler ile çözmektedir. Fakat müşteriler, daha detaylı bir problemle karşı karşıya kaldıklarında en sağlıklı çözüm yolunun şubelere başvurmak olduğunu bilerek bu yolu tercih etmeye devam etmektedir. Kişilerin sorduğu sorulara cevap alamaması halinde Albaraka Türk Bankası Genel Müdürlük ile iletişime geçebilmesi de mümkündür.

Albaraka Türk Bankası’nın Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Bankası’na ait müşteri hizmetleri telefon numarası 0 (850) 222 56 66 üzerinden işlemleri gerçekleştirmektedir. Albaraka Türk müşterilerinin herhangi bir problemle karşı karşıya kalması durumunda, öneride bulunmak istemesi ya da destek almaya ihtiyaç duyması durumunda ulaşabilmesi adına müşteri hizmetleri çağrı merkezi kullanılmaktadır. Müşterilerin herhangi bir sorunu kendi başına çözememesi durumunda bu telefon numarasını kullanabilmektedir. Son dönemde işlemlerin pek çoğu müşteri hizmetleri yolu ile çözülse de ne yazık ki işlemlerin bir bölümü hala şubelere başvurularak çözülmektedir. Fakat kişilerin sorunları çözüme kavuşturmak adına izlemesi gereken ilk yol müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir.

Albaraka Türk Bankası ile Nasıl İletişim Kurulabilir?

Albaraka Türk Bankası ile iletişim kurmak isteyen müşterilerin ilk olarak müşteri hizmetleri destek hattını kullanarak temsilcilerden destek istemesi gerekmektedir. Sorunların pek çoğu telefon görüşmesi esnasında çözüme kavuşturularak halledilebilmektedir. Kişilerin çağrı hattında belirttiği problemlerin telefon hattında çözülemeyecek olması ya da çözümün müşteriye yeterli gelmemesi durumunda Albaraka Türk Bankası müşterileri kendilerine en yakın şubeyi ziyaret ederek sorunlarını belirtebilmektedir. Bu yolla da sorunlarını çözemeyen Albaraka Türk müşterileri dilerse Albaraka Türk Bankası Genel Müdürlük ile iletişime geçebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Dijital Bankacılık HizmetleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.