Albaraka Türk Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

01.07.2020
797
A+
A-
Albaraka Türk Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk hesap no öğrenmek isteyen kişiler bankanın telefon bankacılığı hizmetinden faydalanabilirler. Bakanın telefon bankacılığına ulaşıldıktan sonra kişilerin kimlik doğrulaması yapması gerekmektedir. Albaraka Türk temsilcisi sizlere kimlik doğrulaması adına çeşitli sorular soracak. Bu soruların doğru yanıtlanması halinde hesap no sorgulayabileceksiniz. Bankanın müşteri hizmetlerine günün dilediğiniz saatinde ulaşmanız mümkündür. İletişim merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Hesap numarası öğrenmek için arayabileceğiniz numaralar şu şekildedir:

  • 0 850 222 5 666,
  • Kurumsal işlemler için 0 850 222 555 6,
  • Yurt dışından aramak isteyenler için +90 216 444 5 666,
  • 444 5 666 numaralarını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme başlatabilirsiniz.

Albaraka Türk IBAN No Nedir?

Albaraka Türk IBAN no size banka tarafından verilecektir. IBAN no 26 basamaktan oluşan uzun bir sayıdır. Her banka IBAN no uygulamasını kullanmaktadır. Bu sayılar TR harfleri ile başlamaktadır. IBAN no ilk 14 haneden sonra gelen 8 basamak müşteri numarasıdır. Albaraka Türk müşteri no kaç olduğunu bilmiyorsanız IBAN no üzerinden müşteri no öğrenebilirsiniz. Eğer banka bilgilerinizden emin olmak isterseniz size en yakın banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Albaraka Türk Müşteri, Hesap No Öğrenme Mobil Şube Üzerinden Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk müşteri no öğrenmek isteyen kişilerin mobil şube üzerinden istedikleri bilgiye ulaşmaları mümkündür. Müşteri no öğrenmek isteyen kişilerin ilk olarka mobil şubeye girmeleri ve ardından mobil şubeye şifreleri ile giriş yaptıktan sonra hesaplarım yazsına tıklanması gerekir. Daha sonra hesap bilgileri kısmına gelinir ve buradan müşteri no görülmesi mümkün olur. Albaraka Türk resmi web sitesi üzerinden de müşteri no bilgisinin öğrenilmesi mümkündür. Siteye girdikten sonra iletişim menüsüne tıklayın. Ardından menü altında yer alan iletişim formu yazısına tıklayın. Ekranda gelen sayfada yer alan iletişim formunu doldurmanız gerekir. Bu formu doldurup bankaya yollayın. Bu şekilde banka size müşteri no bilgisini gönderecektir.

Albaraka Türk Özel Cari Hesap ile Kazançlı Çıkın

Albaraka Türk özel cari hesap açmanız bankanın sunduğu pek çok bankacılık hizmetlerinden faydalanmanız anlamına gelmektedir. Bu hesabı açtıran müşteriler diledikleri zaman hesaplarında yer alan paranın tamamını ya da bir kısmını çekebiliyorlar. Özel cari hesap ile çek ve senet işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kira ödemesi, aidat ödemesi ve bağış ödemesi yapılabilir. SGK, vergi, fatura, kredi kartı gibi ödemeler gerçekleştirilebilir. Ayrıca EFT, SWIFT ve havale gibi para transferi işlemleri gerçekleştirilebilir. Gerçek kişiler için açılan altın cari hesap ya da katılma hesapları Bankacılık kanununda yer alan 63. Maddeye göre TMSF güvencesi altına alınır. Özel cari hesap açtırmak isteyen kişilerin başvurularını yaparken yanlarında gerekli olan başvuru belgelerinin olması gerekir. Kimlik belgesi ve adres belgesi Türkiye’de yaşayan T.C vatandaşı gerçek kişiler için yeterli olur.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Şube Sayısı Kaç?

Albaraka Türk Özel Cari Hesapta Hesap İşlemleri Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk özel cari hesap işlemleri yapılması için 444 5 666 ya da  0 850 222 5 6666 hatlı numaranın arnması yeterlidir. Bunun dışında Albaraka Türk internet şubesi üzerinden, banka kartı kullanılarak banka ATM’leri üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Diğer bankaların ortak ATM’leri kullanılarak cari hesabınız için işlem yapabilirsiniz. Albaraka Türk müşterilerinin 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak işlem yapabilmesi için çeşitli kanallar sunmaktadır. Bu kanallardan faydalanarak işlemler çok kolay bir şekilde halledilebilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.