2021 Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

01.05.2020
888
A+
A-
2021 Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Albaraka Türk kredi kartı başvurusu sorgulama yapmak için tercih edebileceğiniz iki farklı seçenek bulunuyor. Dilerseniz size en yakın banka şubesini ziyaret ederek başvurunuzu sorgulayabilir ya da telefonlarınızdan 0 850 222 5 666 ya da 444 5 666 hatlı telefon numaralarını arayabilirsiniz. Seçeceğiniz yöntemler ile kart başvurusu sorgulama tamamen ücretsizdir. Sorgulama yapılması için öncesinde banka yetkilisi güvenlik sorularına yanıt vererek kimliğinizi doğrulamanızı ister. Sorulara doğru yanıt verdiğiniz zaman kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

2021 Albaraka Türk World Klasik Kredi Kartı

2021 Albaraka Türk World Klasik Kredi Kartı taksitli alışveriş yapmanızı, bu sırada puan kazanmanızı sağlayan, avantajlarla dolu bir karttır. Kartı kullandığınız her seferinde puan biriktirirsiniz. Bu ödül puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz. World üyesi olan bütün iş yerlerinde kartınızı kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Harcama tutarı çok yüklüyse dert etmeyin, taksit yaparak tutarı küçük parçalara bölüp daha kolay ödeme yapabilirsiniz. Kart temassız özelliğe sahiptir ve temassız özelliği olan POS cihazlarında kullanılabilir. Tek seferde en çok 250 TL değerinde harcamanız için toplamda 750 TL’ye kadar olan işlemlerde şifresiz harcama yapabilirsiniz.

2021 Albaraka Türk World Gold Kredi Kartı

2021 Albaraka Türk World Gold Kredi Kartı başvurunuz kabul olduğunda kart şifresi tarafınıza anında SMS ile gönderilir. Şifre işlemleri için telefon bankacılığını ya da internet, mobil bankacılık kanallarını kullanabilirsiniz. Eğer kredi kartınızın çalındığını düşünüyorsanız ya da kayıp ettiyseniz zaman kayıp etmeden telefonlarınızdan 0 850 222 5 666 hatlı telefon numarasını aramanız gerekir. Kartınızı 24 saat geçici olarak kapatılmasını talep edebilirsiniz. Süre dolunca kartınızı bulmanız halinde kartı kullanmaya devam eder, bulamazsanız da kartı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.

2021 Albaraka Türk World Gold Kredi Kartı Şifre İşlemleri

2021 Albaraka Türk World Gold Kredi Kartı şifre işlemleri Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 üzerinden gerçekleştirilebilir. Kart tarafınıza ulaştığı zaman, sistemde kayıtlı olan tel noya kart şifresi gönderilir. Kartınızı dilerseniz bu şifreyi kullanarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak banka mobil ya da internet şubesi üzerinden şifrenin değiştirilmesini öneriyor. Şifreniz ile ilk işlemi gerçekleştirdiğinizde şifreniz aktif olur. Kartınızın vadesi dolduğunda yenileme yapıldığında ise mevcut şifre geçerliliğini korur. Kartlarda temassız özellik bulunduğundan, şifreli gerçekleştirilen ilk alışverişten sonra kartınızı temassız kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk İzmir Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

2021 Albaraka Türk World Platinum Kredi Kartının Asistan Hizmetleri

2021 Albaraka Türk World Platinum Kredi Kartı asistan hizmetleri kullanıcılarına konut yardımdan seyahat yardım hizmetlerine, medikal hizmetlerde daha pek çok hizmeti sunar. Yol yardım hizmetlerinin içinde indirimli lüks araç kiralama, araç bilgi hattı, VIP şöför, araç çekimi gibi hizmetler dahildir. Konut yardım hizmetleri arasında ise su tesisat yardımı, çilingir, profesyonel ev desteği, konut bilgi hattı, cam değişimi yer alır. Seyahat yardım hizmetleri arasında indirimli havalimanı transferi, profesyonel sürücü temini bulunur. Medikal yardım hizmetleri ise check up, eve acil ilaç gönderme organizasyonu, tıbbi danışmanlık gibi hizmetler sunarak sağlığınızı korur. Bütün bu hizmetlerden ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

2021 Albaraka Türk Mobil Cüzdan

2021 Albaraka Türk Mobil Cüzdan sayesinde hızlı ve temassız ödemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu cüzdana kredi kartlarınızı ekleyerek fiziki kart taşımanıza gerek kalmaksızın kullanabilirsiniz. Kart başvurusu sorgulama yaparken kartınıza tanımlı mobil cüzdan uygulamasının var olup olmadığını da sorgulayabilirsiniz. Mobil ödeme özelliği Android ile uyumludur. Bu sayede cep telefonu kullanılarak alışveriş yapılması mümkündür. Telefon işletim sisteminin bu özelliği açabilmesi için 4.2.2 ve üzeri olması gerekir. 120 TL’ye kadar olan işlemlerinizi temassız ve şifresiz şekilde yapabilirsiniz. 120 TL üzeri işlemlerinizde ise şifre girmeniz gerekir. Mobil cüzdan uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

2021 Albaraka Türk Kredi Kartı Türleri Nelerdir?

2021 Albaraka Türk kredi kartı türleri World Gold Kart, World Trend Kart ve World Klasik Kart olarak 3 sınıfta incelenebilir. Bunların dışında World Platinum Kart, World Özel Kart, World Business Kart da bulunur. Farklı kredi kartı türleri farklı özelliklere sahiptir. Kartların sunduğu avantajlar, kampanyalar, varsa yıllık ödeme ücreti kart türüne göre değişiklik gösterir. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce kredi kartı türlerini iyice araştırmanızda fayda var. Eğer iş adamıysanız Business Kart tam da size göre. Eğer kredi kartının medikal, yol gibi asistan hizmetlerinden faydalanmak isterseniz de World Özel Kart’tan faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

2021 Albaraka Türk Business Kredi Kartı

2021 Albaraka Türk business kredi kartı kullanarak dünyanın dilediğiniz yerinde alışveriş yapmanız mümkündür. Bu kartı kullanan kişiler kart aidatı ödemezler. Kartın temassız özelliği vardır. 120 TL ve üzeri alışverişler için kartın temassız özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kart tarafınıza ulaştığında SMS ile şifre bilgilendirmesi yapılır. İlk şifreli işleminizi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren kartınız kullanıma hazır ve aktif olacaktır.

2021 Albaraka Türk World Özel Kredi Kartı

2021 Albaraka Türk World Özel kredi kartı farklı konularda avantaj kazanmanızı sağlar. Yol, seyahat ve pek çok konuda ayrıcalıklara sahip olursunuz. Taksitli alışveriş yapar, asistan hizmetlerinden faydalanır ayrıca World puan kazanarak alışveriş yükünüzü hafifletirsiniz. Ödül puanlarınızı çekmek için belli bir birikime ulaşmak zorunda da değilsiniz. Dilediğiniz zaman puanlarınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Özel Bankacılık Kredi Kartı’na sahip olan müşterilere özel Albaraka Özel Bankacılık Hattı bulunuyor. Bu hattı arayarak banka yetkililerine anında ulaşabilir ve özel destek alabilirsiniz.

2021 Albaraka Türk World Özel Kredi Kartı Ayrıcalıkları Nelerdir?

2021 Albaraka Türk World Özel kredi kartı ayrıcalıkları başında havalimanları salonlarından ücretsiz olarak faydalanabilmek geliyor. Bu avantaj hem yurt içi hem de yurt dışı alışverişlerinde geçerlidir. Adnan Menderes Havalimanı, Milas Bodrum Hava Limanı, Esenboğa Hava Limanı, İstanbul Hava Limanı bu kampanyaya dahil edilmiştir.

2021 Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Yapmak için Gerekli Şartlar Nelerdir?

2021 Albaraka Türk kredi kartı başvurusu yapmak için gerekli şartlar başında başvuru yapan kişinin 18 yaşında büyük olması geliyor. 18 yaşından küçük olanlar velileri ile birlikte kart başvurusu yapabilirler. Kart başvurusu yapan kişinin TC vatandaşı olması ve TC sınırlarında ikamet etmesi gerekiyor. Kredi kartı başvurusu yapan kişi sigortalı olarak bir işte çalışıyor olmalıdır. Gelir belgesi ile gelir beyan edilir. Gelirin düzenli olması istenir. Ancak düzenli gelir olması kredi kartı başvurusunun olumlu sonuçlanması için yeterli değildir. Kişilerin gelir miktarının kredi kartı aylık taksitini ödeyecek kadar gelire sahip olmaları istenir. Ayrıca kredi kartı başvurularında kredi notu çok önemlidir. Bu nedenle kart başvurusu sorgulaması yapmadan kişilerin kredi notu sorgulaması yapması önerilir.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

2021 Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusunda Kredi Notu

2021 Albaraka Türk kredi kartı başvurusunda kredi notu riskli aralıkta yer almamalıdır. En riskli kredi notu 0 ile 699 arasında yer alır. Bu aralıkta kredi notuna sahip kişilerin başvurularının kabul olması düşük bir ihtimaldir. 0 kredi notu aslında olumsuzluk ifade etmez. Belirsizlik ifade eder.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.