Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

20.09.2019
1.045
A+
A-
Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk kredi kartı hizmeti alabileceğiniz bir katılım bankasıdır. Albaraka Türk Katılım Bankası, kredilerinde olduğu gibi kredi kartlarında da herhangi bir faiz uygulamamaktadır. Bu bankada her türlü ihtiyaca uygun Albaraka Türk kredi kartı bulunmaktadır.

Albaraka Türk’ün Kredi Kartı Seçenekleri

Albaraka Türk kredi kartı seçenekleri, ‘Sizin İçin’ ve ‘İşiniz İçin’ iki farklı kategoriye ayrılmıştır. Bu bankada herkesin bütçesine ve ihtiyacına uygun kredi kartları bulunmaktadır. Ayrıca iş için de ayrı kart seçenekleri bulunur. Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartlarında faiz uygulaması yapmamaktadır. Gerektiği zaman kâr payı oranlarıyla çalışmaktadır. Tüketicilerin bu bankadan alabileceği kredi kartı seçenekleri şu şekildedir:

 • World Platinum Kart
 • World Gold Kart
 • World Klasik Kart
 • World Sanal Kart
 • Albaraka Hasılat Kart
 • World Business Kart

Bu kredi kartları dışında tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun banka kartı seçenekleri de bulunmaktadır. Bu kartlar için internet üzerinden ve şubelerden başvuru seçenekleriniz bulunmaktadır.

Albaraka Turk Kart Basvurusu

Albaraka Türk Kartları

Albaraka Türk’ten World Platinum Kart

World Platinum Kart Albaraka Türk Katılım Bankası’nın avantajlı kartlarından biri World Platinum Kart’tır. Seyahat, yol ve medikal gibi birçok alanda avantaj sağlayan Asistans Hizmeti’nden yararlanabileceğiniz bu kart ayrıca bol bol World puan kazanıp, taksitli alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Bu karta sahip olmak isterseniz yalnızca nüfus cüzdanınız ile size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası’na gidebilirsiniz. Banka onaylarsa kartınız kısa bir süre sonra verdiğiniz adrese kurye ile ulaştırılacaktır. Kartın diğer özellikleri şu şekildedir:

 • Her alışverişte World puan kazanır ve harcarsınız.
 • Temassız özellik mevcuttur.
 • World üyesi iş yerlerinde taksit seçeneklerinden yararlanırsınız.
 • (0216) 666 0 444 telefon numarasında bu kartın sahiplerine özel hizmet verilmektedir.
 • Bu kart ayrıca Yol Yardım Hizmetleri, Konut Yardım Hizmetleri, Seyahat Yardım Hizmetleri ve Medikal Yardım Hizmetleri gibi özel hizmetlere de sahip olan Asistans Hizmeti de sunmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Hesap Açma Başvurusu

Albaraka Türk’ten World Gold Kredi Kartı

Albaraka Türk World Gold Kart, bir diğer ayrıcalıklı kredi kartıdır. Bu kart ile de World üyesi tüm iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, World puan biriktirebilir ve doya doya harcayabilirsiniz. Temassız özelliği olan bu World Gold Kart, temassız özellikli POS cihazlarında artarda 3 kere yapacağınız 50 TL’ye kadar alışverişlerinizde şifresiz temassız, 50 TL’den sonrasını isterseniz şifreli temassız isterseniz de şifresiz temassız olarak yapabilirsiniz.

 • World Gold Kart sahibi olmak isteyen tüketiciler yalnızca T.C. kimlik belgeleri ile en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirler. Başvuru onaylandıktan sonra kart adresinize ulaştırılır.

Albaraka Türk’ten World Klasik Kart

Albaraka Türk World Klasik Kart, bu bankanın sunduğu klasik kart türüdür. Taksitli alışveriş yapmak, World üyesi iş yerlerinden puan kazanmak ve dilediğiniz zaman bu puanları harcamak için bu kartı tercih edebilirsiniz. World Klasik Kart, temassız özelliği bulunan bir kredi kartıdır. Temassız özellikli POS cihazlarında kolayca ve hızlıca şifresiz alışverişi bu kartla yapabilirsiniz. Eğer bir World Klasik Kart sahibi olmak isterseniz size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvurmanız gerekir. Bankada gerekli işlemleri yaptıktan sonra kartınız hazır olduğunda ya gidip şubeden alabilir ya da adresinize gelmesini talep edebilirsiniz.

Albaraka Türk Sanal Kart Seçeneği

Albaraka Türk World Sanal Kart, internet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz için kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Albaraka Türk kredi kartı seçenekleri gibi bu kart da, World özelliği bulunan bir karttır. Bu kart sahip olduğunuz World kredi kartınıza bağlı olan fakat fiziki varlığı olmayan bir karttır. Yalnızca online olarak yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bu kart ile internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde de World Puan kazanabilir ve bu puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu sanal kart, güvenli olarak internet üzerinden alışveriş yapabilmenizi sağlar. 3D Secure ile alışveriş güvenliğiniz sağlanmaktadır.

 • Albaraka Türk World Sanal Kart’a bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kartınızı oluşturduktan sonra kart bilgileriniz tarafınıza iletilecektir. Kartın tüm kontrollerini de internet üzerinden yaparsınız. Bu bir fiziki kart değildir bu yüzden tüm işlemler online yapılacaktır.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk’ten Hasılat Kart

Albaraka Hasılat Kart, işiniz için sunulan bir kart hizmetidir. Bu kart mifare özelliğine sahip bir kredi kartıdır. Albaraka Hasılat Kart’ı, Toprak Mahsulleri Ofislerinde bulunan kart okuyucularına okutur, TMO’ya tüm hesap bilgilerinizi aktarabilirsiniz. Bu sayede tüm ürün bedellerini masrafsız olarak alır, dilediğiniz gibi de alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Master Card logosu bulunan tüm ATM’lerden nakit para çekimi işlemi de yapabilirsiniz. Kartın diğer özellikleri:

 • Bu kart ile ürün teslimini tüm Toprak Mahsulleri Ofislerinde hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.
 • Albaraka Türk Hasılat Kart’ını tüm Albaraka Türk ve Master Card logolu bankamatiklerde kullanabilirsiniz.
 • Bu kartı yurtdışında da kullanabilirsiniz. Yurtdışında bu kartla alışveriş yapabilir ve bankamatiklerden para çekebilirsiniz.
 • Yurtdışında kartı bulunduğunuz ülkenin para birimiyle kullanabilirsiniz.
 • Hasılat kart ile vergi ve fatura ödemelerinizi de kolayca yapabilirsiniz. Şubeler ve bankamatiklerden bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Döviz ve altın alım satım işlemlerini de bu kartla yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Hasılat Kart sahibi olmak isterseniz size en yakın Albaraka Türk Bankası şubesine yalnızca T.C. kimlik belgeniz ile gitmeniz yeterli olacaktır.

Albaraka Türk’ten World Business Kart

Albaraka Türk World Business Card, iş hayatı için çıkarılan kredi kartı ürünlerinden biridir. 300.000’den fazla dünya üzerindeki bütün World üyesi iş yerlerinde bu kartın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu kartta yıllık kredi kartı ücreti bulunmamaktadır. Tamamen aidatsız ve tek çekimli bir kredi kartıdır. Albaraka Türk World Business Card ile yaptığınız alışverişlerde World puan kazanabilir ve bu puanları dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartları (Resmi Sayfa)

Albaraka Türk’te Kredi Kartı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Albaraka Türk kredi kartları kullanmak isteyen tüketicilerin bilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:

 • Albaraka Türk kredi kartlarında asgari ödeme tutarı %100 orandadır. Tüketici o ay yaptığı tüm harcamaları kredi kartı ekstresinde borç olarak görür ve hepsini ödemekle yükümlüdür.
 • Albaraka Türk kredi kartı için ‘Kâr Mahrumiyeti’ seçeneği sunmaktadır. Örnek bir hesaplama ile açıklayacak olursak: 1.000 TL’lik bir kredi kartı harcamasında asgari ödeme tutarı %100’ü yani tamamı olmaktadır. Eğer 300 TL ödeme yaparsanız geriye 700 TL ödenmemiş tutar kalır. Alışveriş kâr mahrumiyeti oranı %2,40 olarak borca yansıtılacaktır. 20 günlük bir gecikmede yani ödememe durumunda ise 11,20 TL Kâr mahrumiyeti tutarı tarafınıza yansıtılır.
 • Albaraka Türk Katılım Bankası, tüm kredi kartları başvurularını sadece şubelerden kabul etmektedir. Ekstra bir belge talebinde de bulunmaz. Yalnızca nüfus cüzdanınız ile dilediğiniz Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine giderek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonucu çok kısa bir süre içerisinde tarafınıza iletilir. Eğer sonuç olumluysa banka verdiğiniz adrese kredi kartınızı ulaştırır. Şubeden almak isterseniz de gidip almanız gerekir.
 • Kartınız elinize ulaştığı zaman ilk işiniz müşteri hizmetlerini arayarak kart şifrenizi belirlemektir. Kart şifrenizi de belirledikten hemen sonra alışveriş yapmaya ve kartlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Albaraka Türk Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 • Albaraka Türk Kâr Payı Hesaplama

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Telefon Bankacılığı İşlemleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.