Albaraka Türk Mobil Bankacılık Şifremi Nasıl Alabilirim?

15.07.2021
271
A+
A-
Albaraka Türk Mobil Bankacılık Şifremi Nasıl Alabilirim?

Albaraka Türk mobil şifre oluşturduktan sonra bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mobil bankacılık için internet şubesinden “Yeni Üyelik” butonuna basarak hesap açabilirsiniz. Bankadan sahip olduğunu kart ve kişisel bilgilerinizle üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Albaraka Türk mobil şifre almak için kartınız olması gerekir. Albaraka Türk kartınız yoksa size yakın bir şubeye gidebilirsiniz. ŞifreMobil uygulamasını indirdikten sonra mobil şube ile entegre şekilde kullanma imkanınız vardır. Diğer giriş yöntemlerinde olduğu gibi mobil şube için de gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Mobil uygulamadan birçok bankacılık işlemini şubeye gitme zahmeti olmadan yapma avantajınız vardır.

Albaraka Türk İnternet Şubesine Nasıl Girilir?

Albaraka Türk İnternet şubesi için kart bilgilerinizle üyelik oluşturmanız mümkündür. Mobil bankacılık üyeliğinde olduğu gibi internet şubesi girişinde de Albaraka Türk kartınızın bilgilenir. Bunun yanında size yakın bir şubeye gidip müşteri temsilcisiyle görüşerek de başvuru yapabilirsiniz. Giriş yaparken Albaraka Mobil ile birlikte kullanabileceğiniz tek kullanımlık şifre üreten ŞifreMobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden bireysel ve kurumsal birçok kart, transfer, ödeme, yatırım, finansman işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın internet şubesinden yaptığınız her işlem ücretsizdir. Bireysel kullanıcılar şifrelerini unutmaları durumunda internet şubesinin giriş ekranından “Şifremi Unuttum” adımlarını takip ederek yeni şifre belirleyebilirler. Kurumsal müşterilerin şubeden yeni şifre talebinde bulunması gerekir.

Albaraka Türk  Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca bankacılık işlemleriniz hakkında size yardımcı olur. 0850 222 56 66 numaralı Alo Albaraka müşteri hizmetlerini arayarak birçok işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Albaraka Türk mobil şifre ya da banka kartı şifrenizi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Şubeye ya da ATM’ye gitmeye gerek kalmadan işlerinizi telefon bankacılığıyla yapabilirsiniz. Katılma ve cari hesap açtırmak, döviz alıp satmak, fatura ödemesi yapmak, EFT/ havale ile para transfer etmek  için telefon numarasını arayabilirsiniz. Bunun dışında Albaraka Türk resmi internet sitesinden kampanyaların ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Banka hakkında istek, öneri ve şikayetleriniz için sitedeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Albaraka Gümüş Hesabı Nasıl Açılır?

Albaraka gümüş hesabı açmak istediğiniz zaman internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bankanın müşterisiyseniz internet şubesinden “Hesap işlemleri” ardından “Cari hesap açma” menüsüne giriş yaparak gümüş hesabı oluşturabilirsiniz. Albaraka Türk müşterisi değilseniz müşteri temsilcisiyle görüntülü konuşma yaparak hesap açabilirsiniz. Hesap açıldıktan sonra “Döviz/ Kıymetli Maden İşlemleri” bölümünden gümüş alıp satmanız mümkündür. Gümüş alım satımını gram üzerinden yaparsınız ve en az 1,5 gram gümüş alıp satabilirsiniz. Gümüş hesabınızdaki işlemleriniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Komisyon ya da masraf ödemeden varlıklarınızı büyütebilirsiniz. Tüm yatırımlarınızı “Varlıkların” ekranından güncel olarak takip edebilirsiniz. Hesabınızdaki gümüş gramlarını dilediğiniz zaman bozdurma imkanınız vardır.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası ve Şartları

Albaraka Türk Banka Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Albaraka Türk kart şifresi almak için farklı yöntemler bulunur. Katınızı ilk aldığınızda şifre size SMS ile bildirilir. Daha sonra şifrenizi değiştirmek için 0850 222 56 66 ya da 444 5 666 telefon numaralarından birini arayabilirsiniz. Aynı zamanda internet şubesini kullanarak da kart şifrenizi değiştirebilirsiniz. Albaraka Türk mobil şifre işlemlerinde olduğu gibi kart şifresi işlemlerinde de mobil uygulama kullanılabilir. Kart şifrenizi seçerken ardışık, kolay tahmin edilecek ya da kimlik kartınızın üzerinde bulunan doğru tarihi gibi rakamları tercih etmemelisiniz. Şifrenizi periyodik zaman aralıklarında değiştirebilirsiniz. Bu şekilde kartınızla güvenli ve hızlı alışveriş yaparsınız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.