Albaraka Türk POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

08.07.2021
160
A+
A-
Albaraka Türk POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka POS cihazı başvurusu banka şubelerinden yapılır. Size en yakın Albaraka Türk bankasını gidip Bireysel Müşteri Temsilci  ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk POS cihazı alırken işletmenize uygun olanı seçmelisiniz. Müşteri temsilcisinden bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan ve belgelerinizi topladıktan sonra Pos cihazını en geç 7 iş gününde iş yerini bağlanır. POS çeşitleri içinde sabit, mobil, mobil order, fax order, ip, yazarkasa ya da sanal gibi seçenekler bulunur.

Albaraka Türk POS Cihazı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Albaraka POS başvuru belgeleri şirket türünüze göre değişiklik gösterir. Şahıs firmaları ve adi ortaklıklar için gerekli olan belgeler şu şekildedir:

 • Kimlik Fotokopisi
 • Vergi levhası
 • Adi ortaklık var ise adi ortaklık sözleşmesi
 • Sözleşme belgesi (İşyeri sahibi dışında biri tarafından imzalanmış ise Vekaletname olmalı)
 • Noter tasdikli güncel imza beyannamesi
 • Ticaret Sicil Gazetesi ya da Esnaf Kaydı

Ticari Ortaklılar için gerekli olan belgeler şu şekildedir:

 • Vergi Levhası
 • Ticaret Sicil Gazetesi
 • İmza Sirküleri
 • Nüfus Cüzdan fotokopisi
 • Yetki belgesi

Bunların dışında sanal POS müşterilerinden ilave olarak bazı belgeler istenir. Bunlar arasında bilanço, SSL sertifikası, sanal post temlikli çalışan alt bayiiler için temlikname, 3D secure bilgisi talep edilir. Belgelerinizi tamamlayıp teslim ettikten sonra başvurunuz tamamlanmış olur.

Albaraka Sanal POS Nedir?

Albaraka sanal POS online mağaza satışları için kurulmuş bir e-Pos sistemidir. Bu uygulamadan yararlanmak isteyen iş yerlerinde SSL sertifikası ya da kendi adlarına satış yaptıkları özel bir sayfa olmalıdır. Bu sistemle pazarlama faaliyetlerinin maliyeti düşürülmüştür. Albaraka Türk POS cihazı kullanıcılarına birçok fırsat sunar. Yeni bir satış kanalı olduğu için avantajlıdır. Satın yaptığınız pazarınızı genişletmenize ve müşterilerinizi arttırmanıza yardımcı olur. Yapılan satışlarla ilgili bilgileri saklar. 3D secure özelliği kullanıcıya ek güvenlik standartları sunar. World ile taksitli satışlar yapma imkanı vardır.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Güncel Kar Payı Oranları Ne Kadar?

Alneo POS Uygulaması Nedir?

Alneo POS uygulaması Albaraka Türk’ün sanal POS altyapısında bulunan bir teknolojidir. Pratik şekilde ödeme yapılması sağlayan bu yeni ödeme platformunda zaman ve mekan kısıtlaması olmazdan istediğiniz tahsilat gerçekleşir. Albaraka Türk Alneo POS uygulamasını kullanmak ücretsizdir. Uygulamayı kullanırken herhangi bir sabit ücret, hat bedeli, işletim bedeli, taahhüt ödemenize gerek yoktur. Alneo üyesi olan iş yerlerinde ödeme yaparken karekod kullanabilirsiniz. İşleminiz güvenlik sorunu olmadan hızlıca tamamlanır. Bu uygulama sayesinde rulo, kurulum ve teknik servis süreçlerinizi yaşamadan sorunsuz şekilde tahsilat alabilirsiniz. Fiziksel POS cihazından bağımsız olarak müşterilerinizin firmanıza ödeme yapmasını sağlarsınız. Cep telefonunuza yüklediğiniz bu uygulama ile karşılaşacağınız sorunlar en aza indirgenmiş olur. Alneo cüzdan uygulamasının kart saklama özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk Pos Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Albaraka POS müşteri hizmetleri cihaz kullananlar için gerekli desteği sağlar. 7 gün ve 24 saat boyunca POS kullanıcıları müşteri hizmetlerini arayabilir. 444 5 666 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. 0850 333 5 666 numaralı telefonla da Albaraka POS destek ekibine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunların dışında Albaraka Türk POS cihazı hakkında diğer detaylı bilgileri internet sitesinden de öğrenebilirsiniz. Cihazın kaydı, değişimi, sorunları ile ilgili sorunlarını çözmek için bu araçları kullanabilirsiniz. Bankanın size sunduğu kaliteli ve güvenli hizmetten memnun kalırsınız. Bilgi almanın dışında talep ve şikayetleriniz için de bu müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.