Albaraka Türk POS Şikayet Hattı Numarası Nedir?

28.12.2020
550
A+
A-
Albaraka Türk POS Şikayet Hattı Numarası Nedir?

Albaraka Türk Bankası , müşterileri için hazırladıkları destek hatlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Albaraka Türk, küresel hastalığın ardından tüm dünyadaki bankalar gibi müşterilerin banka işlemleri için şubeye gitmesine gerek kalmadan tüm işlemlerin online veya ilgili numarayı çevirerek yapılmasını sağlıyor. Bankanın müşterilerine sunduğu hizmetlerden biri de Albaraka Türk POS destek hattıdır. POS makinesi sahipleri, verilen numara ile iletişime geçerek tüm sorunları çözebilir. Albaraka Türk Bankası üzerinden POS cihazı kullanan müşteriler çözüm hizmetinden yararlanabiliyor ve herhangi bir sorusu veya problemi olması durumunda şubeye gitmesi gerekmiyor. Bunu yapmak için, bankanın destek hattı numarasını aramanız yeterlidir. Hafta sonları veya akşamları 7/24 hizmet veren bankaları arayabilirsiniz. Albaraka Türk POS destek hattına ulaşmak için 444 5 666 ve ya 0850 222 5 666 numaralarını arayarak dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Bankası POS Makinası Sahibi Nasıl Olunur?

Albaraka Türk POS cihazı sahibi olmak için yapmanız gerek şeyler oldukça basittir. Albaraka Türk Bankası üzerinden POS cihazı kullanmak isteyenler bankanın en yakın şubesine başvurabilir. Bankalardan başvuranların kullanabileceği birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Başvuru sahipleri, aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek süreci başlatabilirler. POS cihazı sahibi olmak isteyenler, başvuru yaptıktan sonra 5 iş günü içerisinde cihazlarını kullanmaya başlayabilirler. Bunun için bankanın görevlendirdiği ekip işyerinize gelip POS’u kurabilir. POS cihazı için başvuruda bulunanların edinmesi gereken belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Bir vergi levhası olmak,
  • Nüfus cüzdanının fotokopisi,
  • Eğer varsa, ortaklık belgesi,
  • Sözleşme belgesinin imzalanmış hali.

Bu belgeleri alarak kolaylıkla POS cihazı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Albaraka Türk İletişim Numaraları

Albaraka Türk Bankası’nı telefonla arayarak dilediğiniz konuda yardım alabilirsiniz. Albaraka Türk Bankası, müşterilere ve yeni başvuranlara, bankanın herhangi bir şubesine gitmeden işlem yapabilme olanağı sağlıyor. Bu olasılıklar arasında mobil ve interaktif bankacılık hizmetleri ve 7/24 aramayı destekleyen destek hattı bulunmaktadır. Özellikle dünya çapında etkisi olan küresel salgından sonra neredeyse tüm işlemler uzaktan gerçekleştirilebiliyor. Bu bağlamda şubelere gitmek yerine, telefonlar aramayı tercih edebilirsiniz. Albaraka Türk Bankası ile iletişime geçmek için 0 850 222 5 666 ve 444 5 666 numaralarını 7/24 arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Yatırım Hesapları

Albaraka Türk Bankası Şubeleri

Albaraka Türk Bankası’nın iki şubesi dışında tüm şubelerinde yurt içinde hizmet vermektedir. Bankanın 230 aktif şubesi bulunmaktadır. Bankanın merkez şubesi döviz piyasasının ve Türkiye ekonomisinin merkezi olan İstanbul’da bulunmaktadır. Salgın hastalık dönemine rağmen Albaraka Türk Bankaları şubeleri mesai saatleri içinde vatandaşların sıkıntı yaşamaması için hizmet vermeye devam etmektedir. Albaraka Türk Bankası şubelerinin adres ve konumlarına bankasın internet sitesinde ulaşmak mümkündür.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak

Albaraka Türk operatörüne bağlanmak isteyenler, haftanın 7 günü 24 saat bağlantı işlemlerini gerçekleştirebilirler. Alo Albaraka müşteri hizmetleri ile elektronik transfer işlemi 17: 15’te sona ermektedir. Bu saatten sonra gerçekleştirilen işlemler, ertesi gün müşteri gerçekleştirilecektir. Hesap açma işlemleri herhangi bir saat diliminde yapılabilir. Fatura ödemeleri veya fon borcu ödemeleri gibi işlemler de 7/24 gerçekleştirilebilir. Döviz işlemleri ve hızlı döviz işlemleri 09:00 ile 17:15 saatleri arasında tamamlanmalıdır. Ayrıca, kredi kartı borç ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için istediğiniz zaman doğrudan bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Albaraka Türk Bankası’nda operatöre direkt olarak bağlanmak ise yapmanız gereken şey öncelikle 444 5 666 numarasını aramaktır. Ardından 0’ı tuşladığınızda direkt olarak müşteri temsilcisi veya operatöre bağlanmış olacaksınız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.