Albaraka Türk SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

29.05.2020
586
A+
A-
Albaraka Türk SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk SMS ile kredi başvuru yapmak şu an mümkün değildir. Ancak yine de hızlı ve kolay bir şekilde Albaraka Türk SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapabileceğiniz iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki banka şubelerine giderek başvuru yapmak, diğeri ise telefon bankacılığından işlem yapmaktır. İki şekilde de banka isteğinizi inceleyerek gerekli çalışmaları yapar ve talebinize en kısa sürede yanıt verir. Farklı kredi türleri, farklı ihtiyaçlarınıza yönelik özel olarak hazırlanmıştır. İster evlilik, ister araba, ister ev, ister tatil aradığınız kredi türlerini bankada bulabilirsiniz.

Albaraka Türk Şubesine Giderek Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk Şubesine Giderek Kredi Başvurusu yapmak için size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Talep ettiğiniz kredi türü neyse, banka şubelerine giderek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Albaraka Türk bir katılım bankası olduğu için diğer bankalardan daha farklı bir işleyişe sahiptir. Diğer bankalarda faiz uygulaması varken, Albaraka Türk faiz uygulaması yapmaz. Banka şubesine giderken yanınızda mutlaka kimlik belgeniz ile birlikte gelir belgeniz olsun.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerini Arayarak Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk müşteri hizmetlerini arayarak Kredi Başvurusu yapmak için yerinizden kalkmanıza bile gerek yok. Bulunduğunuz yerden telefonlarınızdan 0 8 50 222 56 66 numarasını arayın. Dilerseniz 444 56 66 numarasını da arayabilirsiniz. Her iki numara da kredi başvurusu almaktadır. Müşteri temsilcinize talep ettiğiniz kredi türünü söyleyin. Müşteri temsilciniz tercih ettiğiniz kredi türüne göre yapmanız gereken işlemler ve gerekli belgeler konusunda size gerekli işlemleri söyleyecektir.

Albaraka Türk Telefon Bankacılığı ile Hangi Bankacılık İşlemleri Yapılabilir?

Albaraka Türk Telefon Bankacılığı ile yapılan bankacılık işlemleri için telefonlarınızdan 0 850 222 56 66 ya da 444 56 66 numaralarını arayabilrisiniz. Kurumsal hat üzerinden işlem yapmak isterim derseniz de 0 850 222 55 56 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Bu numaralar sayesinde ne banka ATM’sine gitmeniz gerekir ne de banka şubelerine girmeniz istenir. Telefon bankacılığını kullanarak yapabileceğiniz işlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Katılma hesabı ya da cari hesap açtırabilirsiniz.
 • Kredi kartı şifre işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Senet ve çek hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Bankadaki kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
 • Hem EFT hem de havale işlemlerinizi zamanlayabilir dilerseniz virman yolunu kullanarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Döviz alım ve satım yapabilirsiniz.
 • Kartınızı yenileyebilirsiniz.
 • Kartınızı kapatabilir ya da bankacılık işlemlerinizi için inceleme yaptırabilirsiniz.
 • Bankaya olan borcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Kira, internet, elektrik ve su gibi ödemeleriniz için otomatik talimat verebilirsiniz.
 • Ek kart talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kart ekstresi raporunu faks ile alabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk Telefon Bankacılığını Aradığımda Ücretlendirilir miyim?

Albaraka Türk Telefon Bankacılığı ücreti bulunmaktadır. Şehir içi konuşma ücreti olarak ödediğiniz ücret kadar telefon konuşma ücreti kesilmektedir. Telefonunuzla yaptığınız diğer konuşmalar için ödediğiniz ücret kadar ücret ödersiniz. Bu ödeme ek olarak yansımaz. Yani normal telefon tarifeniz neyse bu tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücret elbette kullandığınız operatör tarifesine göre değişiklik göstermektedir. Albaraka Türk yurt dışı araması yaptığınız zaman, abonesi olduğunuz şebeke üzerinden ücretlendirme yapılır. Operatör şirketi ile yaptığınız anlaşmaya göre ödemeniz gereken ücrette farklılık olabilir. Ancak bu bedel bulunduğunuz yerden bütün bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat, kesintisiz şekilde, güvenli, pratik, hızlı gerçekleştireceğinizi düşündüğünüz zaman bedavadır!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.