Ankara Banka Kredisiz Konut Projeleri

03.02.2020
1.073
A+
A-
Ankara Banka Kredisiz Konut Projeleri

Ankara üzerinden banka kredisi çekmeden ev almak isteyen kişiler faiz, peşinat veya vade farkı tutarı ödemeden ev sahibi olabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Ankara üzerinden kredi çekmeden, ev sahibi olmak isteyen kişilerin en az 6 aylık SGK priminin olması gerekmektedir. Kişiler firmaların konut projelerine katılarak veya proje aşamasında ki evleri alarak konut alımında bulunabilirler. Bankadan kredi çekmeden ev almak isteyenlerin kredi notunun yüksek olması ve kişinin kara listede olmaması gerekmektedir. Üzerinde haciz veya yasal takip işlemi olan kişiler faizsiz ev alımında bulunamaz. Ankara’da banka kredisi olmandan ev veren yerler ise şu şekildedir;

 • Address Eryaman
 • Park Hayat İncek
 • Duru Beytepe
 • Sukent Beytepe
 • Beysu Evleri
 • Eminevim
 • Birevim
 • Katılımevim
 • Finansevim
 • Fuzulevim

Ankara Eminevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Ankara Eminevim üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Ankara Eminevim şubelerine giderek veya Eminevim internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak Türkiye üzerinde ki her bölgeden ev sahibi olabilirler. Kredisiz ev almak isteyen kişiler tasarruf sistemlerine katılarak faiz, peşinat veya vade farkı ödemeden ev sahibi olabilirler. Ankara Eminevim kişilerden ek komisyon ücreti almaz, kişiler organizasyon ücretini ödeyerek sistem içerisine dahil olabilir. Ankara Eminevim üzerinden ev almak isteyen kişiler dar, orta veya yüksek gelirli olabilir, herkesin bütçesine göre gruplar bulunmaktadır. Ankara Eminevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Ankara Eminevim üzerinden faizsiz ev alacak olan kişiler alacakları konutu, vade tutarını ve taksit sayısını belirleyerek ev alabilirler.
 • Ankara Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi çekmeden, kredi kartı taksiti ödemeden ev sahibi olabilirler.
 • Ankara Eminevim üzerinden ev alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işlemi bulunmaması gerekmektedir.
 • Ankara Eminevim üzerinden ev alacak olan kişilerin kara listede olmaması gerekmektedir, kredi notu düşük olan kişilere ev satışı yapılmaz.
 • Ankara Eminevim sistemi içerisinde kişiler aylık gelirlerine göre taksit ödemesi yapmaktadır.
 • Ankara Eminevim sistemi içerisinde ev sahibi olmayan kişiler, konutlarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Ankara Eminevim sistemine katılan kişiler taksit sisteminde problem yaşaması durumunda taksitlerini dondurabilir veya kampanyadan çekilerek organizasyon ücreti dışında biriken vade tutarını alarak sistemden ayrılabilirler.
 • Ankara Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler ortak bir fon sistemine katılmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Emekli Maaşları Ne Kadar?

Ankara Fuzulev Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Ankara Fuzulev’den kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Ankara Fuzulev şubelerine giderek faizsiz ev alma başvurusunda bulunabilir. Kredisiz konut almak isteyen kişiler faiz, vade farkı veya peşinat ödemeden Ankara Fuzulev ev alma sistemi içerisine dahil olabilirler. Ankara Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir. Ankara Fuzulev üzerinden kişiler 40,60,80.100,120 vadeli gruplara dahil olabilirler. Fuzulev üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Fuzulev üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler vade ortası ödeme, peşinatlı erken teslim, ara ödemeli erken teslim sistemlerine dahil olabilirler.
 • Ankara Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişilerin kredi notunda herhangi bir düşüklük olmaması gerekmektedir, kara listede olan kişiler Ankara Fuzulev üzerinden konut alımında bulunamaz.
 • Ankara Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişiler organizasyon ücretini ödeyerek sisteme dahil olabilir.

Ankara Katılımevim’den Kredisiz Konut Alma

Ankara Katılımevim üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Katılımevim şubelerine giderek veya Katılımevim internet sitesi üzerinden online başvuruda bulunarak ev alma sistemine dahil olabilirler. Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişilerin şubeye gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı beyan etmesi gerekmektedir. Ankara Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişilerin kredi sicilinin ve notunun düzgün olması gerekmektedir, kara listede olan kişilere kredisiz ev satışı yapılmaz. Katılımevim üzerinden faizsiz ev alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir. Ankara Katılımevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Ankara Katılımevim üzerinden ev almak isteyen kişiler faizsiz ev ödeme sistemine dahil olarak, bütçelerine göre ev alabilirler, kişiler kredi çekmeden ev sahibi olabilmektedir.
 • Ankara Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler alacakları konutu kendileri belirlemektedir.
 • Ankara Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi çekmeden ev sahibi olabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Bnb Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Ankara Finansevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Ankara Finanevim üzerinden kredi çekmeden konut almak isteyen kişiler Ankara Finansevim şubelerine giderek veya Finansevim internet sitesi üzerinden ev alma başvurusunda bulunabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişiler Finansevim üzerinden faizsiz, vade farksız ve peşinatsız ev alma sistemine dahil olabilirler. Finansevim üzerinden Ankara’dan konut alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Finansevim üzerinden ev alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya oturma izninin olması gerekmektedir. Finansevim tasarrufla ev alma sistemidir. Ankara Finansevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Ankara Finanasevim üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Ankara Finansevim şubelerine gitmeleri gerekmektedir.
 • Ankara Finansevim kişilerden sadece organizasyon ücreti talep etmektedir, kişiler ek olarak herhangi bir ücret ödemesinde bulunmazlar.
 • Ankara Finanasevim üzerinden konut alacak olan kişilerin kredi notunun düşük olması veya sicilinin bozuk olması ev alma durumunu etkilemez.
 • Ankara Finansevim üzerinden sıfır faizli ev alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.

Birevim Ankara’dan Kredisiz Konut Alımı

Birevim Ankara üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler Birevim Ankara şubelerine giderek veya Birevim internet sitesi üzerinden faizsiz konut alma talebinde bulunabilir. Ankara Birevim üzerinden kredi çekemeyen veya kredi notu düşük olan kişiler ev sahibi olabilmektedir. Ankara Birevim üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Ankara Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler tasarruf sistemi içerisine ev sahibi olabilirler. Ankara Birevim üzerinden kredisiz ev alma koşulları ise şu şekildedir;

 • Ankara Birevim üzerinden konut alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Ankara Birevim şubelerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Ankara Birevim üzerinden konut alacak olan kişiler vade farkı, peşinat, faiz veya ek komisyon ücreti ödemeden sisteme dahil olabilirler.
 • Ankara Birevim üzerinden konut alacak olan kişilerin kredi notu veya kredi sicilinin bozuk olması durumunda kişiler ev sahibi olamazlar.
 • Ankara Birevim üzerinden konut alacak olan kişilerin üzerinde yasal takip veya haciz işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Ankara Birevim içerisinde kişiler seçtikleri vade ve taksit tutarına göre gruplara yerleştirilmektedir, gruplar peşinatlı ödeme, peşinatsız ödeme ve ara vadeli ödeme olarak üçe ayrılmaktadır.
 • Ankara üzerinden alınacak olan konutun yeri katılımcıya aittir.
İlginizi Çekebilir:  Evde Bakım Aylığı Şartları Nelerdir?

Ankara Sukent Beytepe’den Kredisiz Konut Alma

Ankara Sukent Beyetepe üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Sukent şubelerine giderek ev alma başvurusunda bulunabilirler. Kredisiz konut alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir işte çalışıyor olması gerekmektedir. Sukent Beytepe üzerinden konut alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir. Ankara Sukent Beyetepe üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Sukent Beytepe projesi içerisinde 770 adet daire bulunmaktadır.
 • Sukent Beyetepe üzerinden ev alacak olan kişiler, %85’i yeşil alandan oluşan bir proje satın alacaktır.
 • Sukent Beyetepe içerisinde çok amaçlı salon, fitness merkezi, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, yürüyüş, koşu alanı ve çocuk parkları bulunmaktadır.
 • Ankara Sukent Beyetepe üzerinden konut alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte konut alma başvurusunda bulunabilir.

Address Eryaman Üzerinden Krediz Konut Alma

Adress Eryaman üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler sıfır faizli, peşinatsız ve vade farksız ev alabilirler. Ankara Address Eryaman üzerinden konut alacak olan kişiler SGK sicil dökümü, gelir belgesi ve kimlik belgesi ile başvuruda bulunabilirler. Kredisiz konut alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Adress Eryaman üzerinden kredi çekmeden konut alma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.