Antalya Banka Kredisiz Konut Projeleri

04.02.2020
1.053
A+
A-
Antalya Banka Kredisiz Konut Projeleri

Antalya’da banka kredisi çekmeden ev almak isteyen kişiler faiz, peşinat veya vade farkı tutarı ödemeden ev sahibi olabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Antalya üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden ev sahibi olabilirler. Kredisiz konut alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK priminin olması gerekmektedir, kişiler düzenli gelir sahibi olma şartı ile ev alımında bulunabilmektedir. Antalya üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler kredi notunun yüksek olması ve herhangi bir şekilde kara listede olmaması gerekmektedir. Üzerinde haciz veya yasal takip işlemi olan kişiler Antalya’da kredi çekmeden ev alamaz. Antalya üzerinden kredisiz ev alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte ev alımına başvuruda bulunabilirler. Antalya üzerinden kredisiz ev veren yerler ise şu şekildedir;

 • Toki
 • Katılımevim
 • Fuzulevim
 • Birevim
 • Finansevim
 • Eminevim

Antalya Eminevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Eminevim’den kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Antalya Eminevim şubelerine giderek veya Eminevim internet sitesi üzerinden ev alma başvurusunda bulunabilirler. Eminevim üzerinden kişiler Antalya’da yaşamasa bile ev alma hakkına sahiptir. Eminevim sistemi el birliği sistemidir, kişiler vade gruplarına göre gruplara ayrılarak aylık taksit ödemesi yapmaktadır. Kredisiz ev almak isteyen kişiler Eminevim Antalya şubesine giderek gelir belgesi, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte başvuruda bulunabilir. Eminevim Antalya üzerinden ev almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Antalya Eminevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi çekmeden faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev alabilirler.
 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişilerin kredi sicilinin ve notunun iyi olması gerekmektedir.
 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip olmaması gerekmektedir.
 • Antalya Eminevim ev alma sistemi içerisine dahil olmak isteyen kişiler organizasyon ücretini ödeyerek ev sahibi olabilirler.
 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler evlerini, vade süresini ve taksit ücretini kendileri belirlemektedir.
 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler gelirlerine göre taksit ödemesi yapabilmektedir.
 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler konut taksiti ödeme sırasında konut değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Antalya Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler taksit dondurması veya taksit iptal işleminde bulunabilir.
 • Taksit iptal işleminde bulunacak olan kişiler organizasyon ücreti dışında biriken vade tutarı ücretini alarak kampanya içerisinden ayarlayabilir.
İlginizi Çekebilir:  Büyükanne Toruna Bakma Parası Nasıl Alınır?

Antalya Fuzulev Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Antalya Fuzulev’den kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Antalya Fuzulev şubelerine giderek peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ev alma sistemine dahil olabilirler. Fuzulev üzerinden kredisiz konut almak isteyen kişiler Fuzulev Antalya şubesi üzerinden veya Fuzulev internet sitesi üzerinden sisteme katılım başvurusunda bulunabilirler. Fuzulev Antalya üzerinden ev alacak olan kişiler organizasyon ücreti haricinde herhangi bir ek ücret ödemesinde bulunmaz. Antalya Fuzulev üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik ve sabıka kaydı ile birlikte ev alma sistemine dahil olabilir.
 • Antalya Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Antalya Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişilerin kredi notunun ve sicilinin düzgün olması gerekmektedir.
 • Antalya Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişiler 40,60,80,100,120 ay vade ile ev alımında bulunabilirler.
 • Antalya Fuzulev üzerinden konut alacak olan kişiler vade ortası ödeme sistemine, peşinatlı erken teslim ödeme sistemine, ara ödemeli erken teslim sistemine veya çekilişle ödeme sistemine dahil olabilirler.

Antalya Sur Cadde Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Antalya Sur Cadde üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Sur Cadde şubelerine giderek kredisiz konut alma başvurusunda bulunabilirler. Sur Cadde Antalya projesi 261.000 metrekare büyüklükte bir konut inşaatıdır. Sur Cadde üzerinden ev alacak olan kişiler nezih ve bilinir bir inşaat firmasından ev almaktadır. Sur Cadde üzerinden orta, yüksek gelirli herkes ev alabilmektedir. Sur Cadde üzerinden ev alacak olan kişiler faiz, peşinat ve vade farkı tutarı ödemeden ev sahibi olabilirler. Antalya Sur Cadde üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Sur Cadde Antalya kredisiz konut projesi içerisinde peyzaj, yeşil alan ve ormanlık alan bulunmaktadır.
 • Sur Cadde Antalya projesinde 1+1 ve 2+1 daireler yapılmaktadır ve toplamda satışta olan 5.073 daire bulunmaktadır.
 • Kredisiz konut fiyatları ise 137.000 Türk Lirasından başlamaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Link Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Antalya Rengi Konut Projesi Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Antalya Rengi ev projesi üzerinden kredi çekmeden konut almak isteyen kişiler Rengi İnşaat grubu şubelerine giderek faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev alımında bulunabilirler. Kredisiz ev alma sistemi içerisine katılacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve SGK prim dökümü ile başvuruda bulunabilir. Kredi çekmek istemeyen veya kredi notu yeterli olmayan kişiler Antalya Rengi Konut projesi üzerinden ev alımında bulunabilirler. Antalya Rengi Konut projesi özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Rengi Konut projesi içerisinde daireler 1+1, 2+1, 3+1 olarak satılmaktadır.
 • Tasarlanan konut projesi Antalya Bilim Üniversitesi karşısındadır ve proje içerisinde kapalı, açık olmak üzere 3 adet yüzme havuzu bulunmaktadır.

Antalya Katılımevim Üzerinden Kredisiz Konut Alımı

Antalya Katılımevim üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler Antalya Katılımevim şubeleri üzerinden veya Katılımevim resmi web adresi üzerinden başvuruda bulunabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Antalya Katılımevim üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden konut sahibi olabilmektedir. Antalya Katılımevim üzerinden konut alacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Antalya Katılımevim şubelerine başvuruda bulunabilirler. Antalya Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi çekmeden ev sahibi olabilmektedir. Antalya Katılımevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Katılımevim üzerinden konut alacak olan kişilerin kredi sicilinin ve notunun düzgün olması gerekmektedir.
 • Antalya Katılımevim üzerinden konut alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Antalya Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler çekilişli ev ödeme sistemine dahil olarak faizsiz ev alımında bulunabilirler.
 • Antalya Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler organizasyon ücretini ödeyerek ev alımında bulunabilirler.
 • Antalya Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler 120 ay vadeli ev alımında bulunabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Süt Parası Başvurusu (Emzirme Ödeneği) Nasıl Yapılır?

Antalya Finansevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Antalya Finansevim üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik ve sabıka kaydı ile birlikte Antalya Finansevim şubelerine başvuruda bulunabilirler. Ön başvuruda bulunmak isteyen kişiler Finansevim internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Antalya Finansevim üzerinden kredisiz konut alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Antalya Finansevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Finansevim kişilerden sadece organizasyon ücreti talep etmektedir.
 • Antalya Finanasevim üzerinden konut alacak olan kişilerin kredi notunun düşük olması veya sicilinin bozuk olması ev alma durumunu etkilemez.

Antalya Birevim Üzerinden Kredisiz Konut Alımı

Antalya Birevim üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler Antalya Birevim şubelerine giderek kredisiz ev alımında bulunabilirler. Kredisiz konut başvurusunda bulunmak isteyen kişiler Birevim internet sitesi üzerinden ön başvuruda bulunabilirler. Antalya Birevim üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. Antalya Birevim’den kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.