Antalya Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

28.01.2020
2.739
A+
A-
Antalya Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

Antalya üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Antalya Arçelik, Beko, Siemens, Samsung, Evkur ve Mutlu Evim şubeleri üzerinden senetle alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Üzerinde haciz veya yasal takip olan kişiler senetle alışveriş yapamazlar. Senetle alışveriş yapacak olan kişiler bayilere, kimlik belgesi, maaş bordrosu, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Senetle ürün satan mağazalar emeklilerden herhangi bir evrak talebinde bulunmaz. Daha önce aynı mağazadan alışveriş yapan kişilerden herhangi bir evrak talebinde bulunulmaz. Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı çalışmayan kişilere senetle ürün satışı yapılmaz. Senetle ürün alacak olan kişiler peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ürün alabilirler. Senetle ürün satan mağazalar kişilere ürünlerin liste fiyatı üzerinden satış yapmaktadır.

Antalya Evkur Üzerinden Faizsiz Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Evkur üzerinden sıfır faizli senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler kendilerine en yakın Antalya Evkur mağazasına giderek veya  https://www.evkur.com.tr/ internet adresi üzerinden senetle ürün alımında bulunabilirler. Antalya Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Antalya Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile ürün alımında bulunabilirler. Senetle ürün alacak kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir. Senetle ürün alacak olan kişilerin kredi sicili veya kredi notunun bozuk olmaması gerekmektedir. Senetle alışveriş yapacak olan kişiler kredi çekmeden, kredi kartı faizi ödemeden sıfır faizli alışveriş yapabilirler. Evkur üzerinden online alışveriş ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Evkur İnternet sitesinden alışveriş yapacak olan kişiler site üzerinde sağ köşede bulunan üye ol kısmından üye olmaları gerekmektedir.
 • Kişiler üyelik bilgilerini doğru ve eksiksiz girmek zorundadır yalan bilgi beyanında bulunan kişilere ürün satışı yapılmaz.
 • Üyelik işlemlerini yapan kişiler alacakları ürünü seçerek sepete ekleyebilir, daha sonrasında ise sepet içerisinde girerek ödeme seçeneklerinden birini seçmek zorundadırlar.
 • Senetle ürün alacak olan kişiler sözleşmeli ödeme seçeneğine tıklayarak sipariş faturasını oluşturmaları gerekmektedir.
 • Senetle ürün alacak olan kişiler teslimat adresine Antalya Evkur şubelerinden birini veya kendi ev adreslerini yazabilirler.
 • Antalya Evkur üzerinden oluşturulacak olan faturada kişinin ödeme bilgileri ve kredi sicili incelenmektedir, kredi sicilinde problem olan kişilerin faturasına onay verilmez. Kredi sicilinde problem olmayan kişilerin faturası onaylanmaktadır ve ürünler hazırlanarak kişiye gönderilmektedir.
 • Antalya Evkur üzerinden birebir alışveriş yapacak olan kişiler özel ürünler dışlında aynı gün içerisinde ürün teslim almaktadır. Antalya Evkur üzerinden alışveriş yapan kişiler 48 aya varan vadeler ile alışveriş yapabilirler. Özel ürünlerin kargo ile gönderim süresi uzayabilmektedir. Kişiler ürünlerini aldıktan bir ay sonra taksit ödemesine başlamaktadır, sözleşme üzerinden belirtilen bankalara kişiler aylık taksitlerini yatırabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Birevim Nasıl Araba Alınır?

Antalya Arçelik Üzerinden Sıfır Peşinatlı Senetle Alışveriş Yapma Özellikleri Nelerdir?

Antalya Arçelik’den senetle alışveriş yapacak olan kişiler Antalya Arçelik mağazalarına giderek veya Arçelik İnternet sitesi üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. Senetle ürün alacak olan kişiler Arçelik üzerinden telefon, bilgisayar, beyaz eşya veya küçük ev aletleri alabilmektedir. Antalya Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler peşinatsız, vade farksız ve sıfır faizli alışveriş yapabilmektedir. Arçelik üzerinden senetle satılan ürünlerden ek komisyon ücreti alınmaz, kişiler liste fiyatı üzerinden ürün alabilirler. Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Antalya Arçelik üzerinden peşinatsız senet karşılığında alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, ehliyet veya pasaportla, gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabıka sicil kaydı ile alışveriş yapabilirler.
 • Kredi notu düşük veya bozuk olan kişiler senetle alışveriş yapamazlar.
 • Antalya Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler SGK kurumu altında çalışması gerekmektedir.
 • Düzenli geliri olmayan kişiler kefil veya teminat göstererek Antalya Arçelik üzerinden alışveriş yapabilirler.
 • Antalya Arçelik üzerinden kişiler 24 aya varan vadeler ile alışveriş yapabilmektedir.
 • Daha önce Antalya Arçelik üzerinden alışveriş yapan kişilerden kefil veya teminat istenmez, kişilerden belge talebinde bulunulmaz.

Antalya Yiğit Avm Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Yiğit Avm üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Yiğit Avm Antalya şubeleri üzerinden veya Yiğit Avm resmi web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Yiğit Avm üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden alışveriş yapabilirler. Yiğit Avm senetle alışveriş yapacak olan kişilerden ek komisyon ücreti talep etmez. Yiğit Avm Antalya Üzerinden alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Yiğit Avm üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte alışveriş yapabilirler.
 • Antalya Yiğit Avm üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notu ve kredi sicili düzgün olmak zorundadır.
 • 18 yaşından küçük ve gelir belgesi bulunmayan kişilere senetle ürün satışı yapılmaz.
İlginizi Çekebilir:  2021 Ehliyet İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Antalya Çelik Kardeşler Üzerinden Sıfır Peşinatlı Senetle Alışveriş

Antalya Çelik Kardeşler üzerinden peşinatsız senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Antalya Çelik Kardeşler şubeleri üzerinden veya Çelik Kardeşler İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişiler beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev aletleri, telefon veya mobilya alışverişi yapabilirler. Antalya Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerden vade farkı, faiz veya ek komisyon ücreti talep edilmez, kişiler peşinatsız olarak alışveriş yapabilirler.
 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin kimlik belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil kaydı ve gelir belgesi beyan etmeleri gerekmektedir.
 • Online alışveriş yapacak olan kişilerin üyelik bilgilerini eksiksiz girmeleri gerekmektedir, üyelik bilgilerinde yalan bilgi beyan eden kişilerin üyelikleri iptal edilmektedir.
 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler karşılıklı sözleşmeyi imzalamaları halinde ürün alımında bulunabilirler, sözleşme içerisinde ödeme bilgileri ve taksit tarihleri bulunmaktadır.
 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden veya online olarak alışveriş yapacak olan kişiler 100 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo ücreti ödemezler.

Antalya Öz Aydın’dan Senetle Alışveriş Yapma

Antalya Öz Aydın üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Antalya Öz Aydın mağazalarına giderek veya Öz Aydın internet sitesi üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. Antalya Öz Aydın üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması, gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydının olması gerekmektedir. Üzerinde haciz veya yasal takip bulunan kişiler Antalya Öz Aydın üzerinden alışveriş yapamazlar. Antalya Öz Aydın Mağazaları kişilere liste fiyatı üzerinden ürün satmaktadır ve herhangi bir ek komisyon ücreti almazlar. Antalya Öz Aydın üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Öz Aydın üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler vade farkı ödemeden, peşinatsız ve faizsiz alışveriş yapabilirler.
 • Senetle alışveriş yapacak olan kişiler http://www.ozaydinmobilya.com.tr adresine girerek online alımda bulunabilirler, 24 aya varan vadeler ile senetle ürün alabilirler.
İlginizi Çekebilir:  2021 Subay Olma Şartları ve Net Maaşları

Antalya Öz Şanal Üzerinden Senetle Alışveriş

Antalya Öz Şanal üzerinden sıfır faizli senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Antalya Öz Şanal şubelerine giderek veya www.ozsanal.com interent adresi üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. İnternet üzerinden ürün alacak olan kişilerin üyelik bilgilerini birebir doğru girmesi gerekmektedir. Antalya Öz Şanal üzerinden senetle ürün alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Öz Şanal üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte alışveriş yapabilirler.
 • Öz Şanal üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler seçtikleri ürünlerin kargo ücreti ve taksit oranlarını belirleyerek ürün alımında bulunabilirler.
 • Antalya Öz Şanal üzerinden ürün alacak olan kişiler sözleşmeli ürün alma seçeneğini seçerek senet karşılığında ürün alabilirler.
 • Antalya Öz Şanal üzerinden ürün alacak olan kişiler peşinat, vade farkı veya faiz ödemeden liste fiyatı üzerinden ürün sahibi olabilirler.

Antalya Mutlu Evim Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Mutlu Evim üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Antalya Mutlu Evim şubeleri üzerinden veya www.mutluevim.com üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. Online senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üyelik bilgisi oluşturması gerekmektedir. Antalya Mutlu Evim üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.