Antalya Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

28.01.2020
3.179
A+
A-
Antalya Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler

Antalya’dan sıfır peşinatlı senet karşılığında taşıt alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir işte çalışıyor olması gerekmektedir. Maaş bordrosu olan, SGK sicil prim dökümü olan, sabıka kaydını çıkaran herkes başvuruda bulunabilir. Antalya üzerinden peşinatsız senetle araba alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir ve üstünde herhangi bir haciz veya yasal takibin bulunmaması gerekmektedir. Senetle araba alacak olan kişilerin kredi notu veya kredi sicil durumu sorgulanmaz. Kredi çekmek istemeyen, faiz ödemek istemeyen herkes peşinatsız senetle araç alımında bulunabilir. Özellikle kredi notu düşük olan kişiler peşinatsız senetle araç alımı kampanyasına katılabilir. Senetle araç alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Senetle araç alacak olan kişiler peşinatsız taksitle araç alımında bulunacaktır.
 • Kişiler dilerlerse ikinci el veya sıfır araç alımında bulunabilirler.
 • Araçların satış devri noter huzurunda yapılmaktadır ve araç satışı yapan firmalar resmi kurumlardır.
 • Antalya’da yaşamayan kişiler senetle araç alımında bulunamazlar.
 • Noter üzerinden aracı üstünüze geçirseniz dahi, vade süreniz bitene kadar firmalar aracın üstüne rehin koymaktadır.
 • Kişiler her ay taksit ödemelerini yaptıktan sonra senet makbuzunu geri alması gerekmektedir.
 • Senet makbuzlarınızı 6 yıl gibi bir süre boyunca saklamanız gerekmektedir.

Wowwo Antalya Şubesi Üzerinden Peşinatsız Senetle Araç Alımı

Wowwo Antalya şubesi üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında araç alacak olan kişilerin Antalya’da ikamet etmesi gerekmektedir. Wowwo üzerinden senetle araç alacak olan kişiler online başvuru yaparak, internet sitesi üzerinden araç sahibi olabilirler. Wowwo internet sitesi üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin, sayfaya girerek üye olması daha sonrasında ise arabasının siparişini vermesi gerekmektedir. Wowwo Antalya şubesi senetle araç satma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Wowwo üzerinden senetle araba alacak olan kişiler peşinat, faiz veya vade farkı ödemeden araç sahibi olabilir.
 • Wowwo üzerinden araç alacak olan kişilerden teminat veya kefil talep edilmez.
 • Kredi notu düşük olan veya kredi faizi ödemek istemeyen kişiler Wowwo üzerinden senetle araba alımında bulunabilirler.
 • Wowwo üzerinden araç alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir gelirinin olması gerekmektedir.
 • Wowwo senetle araç alımı sırasında kişilerden nüfus cüzdanı, gelir belgesi, maaş bordrosu, sabıka kaydı istenmektedir.
 • Wowwo üzerinden %35 peşinat ödeyerek 36 aya varan vadeler ile araç sahibi olabilirsiniz.
 • Wowwo üzerinden araç alacak olan kişiler bankaya gitmeden, faizsiz taksitlendirme ile araç alabilmektedir.
 • Senetsiz araç almak isteyen kişiler anlaşmalı katılım bankalarına giderek, kar payı oranı üzerinden kredi alabilirler.
 • Araç almak isteyen kişiler peşinat ödemeden, kredi durumunun iyi olması şartı ile senetle araç alımında bulunabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Antalya Seda Otomotiv’den Peşinatsız Senetle Araba Almak

Antalya Seda Otomotiv’den sıfır peşinatlı senetle araç almak isteyen kişiler yüzde elli peşinat ödeyerek kısa vadeli bir sürede araç sahibi olabilirler. Peşinatsız senetle araba almak isteyen kişiler, kredi sicilinin bozuk olması veya kredi çekmek istememe durumunda senetle araç alımında bulunabilirler. Senetle araç alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Antalya üzerinden senetle araba alacak olan kişilerin, Antalya’da ikamet etmeleri gerekmektedir.

 • Firma üzerinden senetle araba alacak olan kişilere peşinat ödenmesi durumunda 24 ay taksit yapılmaktadır.
 • Senetle araba alacak olan kişilerden vade farkı, faiz veya ek komisyon ücreti talep edilmez.
 • Senetle araba alacak olan kişilerin kredi endeks risk durumuna göre vade tutarı veya ücreti değişiklik gösterebilir.
 • Firma aracın vade süresi bitene kadar aracın satışını rehin almaktadır.
 • Başvuruda bulunacak olan kişiler kimlik belgesi, ehliyet, sabıka kaydı, ikametgah kaydı ve maaş bordrosu ile başvuruda bulunabilir.
 • Rehin alınacak olan arabanın ruhsatı kişinin üstüne yapılmaktadır.
antalya pesinatsiz araba

antalya senetle araba veren yerler

Antalya Sera Otomotiv Üzerinden Senetle Araç Alımı

Antalya Sera Otomotiv üzerinden senet karşılığı araba alacak olan kişilerden kredi sicil durumu ve kredi risk raporu talep edilmez. 18 yaşından büyük olan herkes senetle araba alımında bulunabilir. Senetle araba alacak olan kişilerin Antalya’da ikamet etmesi gerekmektedir. Şehir dışında yaşayan kişilere, senetle araç satışı yapılmaz. 25 yaşından küçük olan kişilerden ise birinci derece akrabasından kefil olması istenmektedir. 25 yaşından büyük olan kişilerden kefil veya ek teminat talep edilmez. Sera Otomotiv üzerinden araç alacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, ehliyet, maaş bordrosu, iş yeri onaylı gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte senetle araba alımında bulunabilir. Sera Otomotiv üzerinden senetle araba alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Senetle araç alacak olan kişiler, satış bedelinin yarısı tutarında peşinat ödemesi durumunda araç vadesi kısa süreli olmaktadır.
 • Senetle araç alacak olan kişilerden faiz tutarı, vade farkı veya ek komisyon ücretleri talep edilmez.
 • Senetle araç alımına başvuruda bulunacak olan kişiler 12 ile 36 ay arası vade imkanları ile araba alabilmektedir.
 • Kişilerden ek olarak kefil talep edilmez.
İlginizi Çekebilir:  Esnaf Kredisi Şartları Nelerdir?

Katılımevim Antalya Senetle Araba Alma Sistemi

Katılımevim Antalya üzerinden senet karşılığı araç alacak olan kişiler faiz ödemeden veya ek peşinat ödemeden araç sahibi olabilirler. Başvuruda bulunacak olan kişilerden organizasyon ve ilk taksit ücreti dışında herhangi bir ek ücret talep edilmez. Başvuruda bulunmak isteyen kişiler Katılımevim Antalya şubesine giderek başvuruda bulunabilirler. Başvuru sırasında kişiler alacakları aracın modelini ve fiyatını belirlemiş olması gerekmektedir. Kişilere verilen katılım formu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Bilgilerinde yalan beyanda bulunan kişiler sisteme dahil edilmez. Kişiler sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile birlikte başvuruda bulunmaları yeterlidir. Katılımevim üzerinden araç alacak olan kişilerden kredi talebi, kredi notu, kredi sicil dökümü veya sabıka dökümü talep edilmez. Kişiler vade farkız, sıfır peşinat ile araç sahibi olabilirler. Katılımevim senetle araba alma sistemi özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kişiler kredi faizi ödemeden, arabanın satış fiyatı üzerinden aydan aya kendi bütçelerine göre taksit ödeyebilirler.
 • Kişilerin taksit ve vade tutarını alacağı arabanın değeri ve kişinin gelir durumu belirlemektedir.
 • Kişiler ödeyecekleri taksit süresi ve taksit ücretine göre belirli gruplara yerleştirilmektedir.
 • Sisteme katılacak olan kişiler dar, orta veya yüksek gelirli kişiler olabilirler.

Birarabam Peşinatsız Araba Alma Nedir?

Biarabam peşinat ödemden araba alma fırsatı sunmaktadır, Birevim’in yan kuruluşu olan Birarabam bütçesi az olan kişilere hitap etmektedir. Birarabam üzerinden girilen kampanyalara peşinat ödemesi yapılması gerekmez. Birarabam başvuruda bulunan kişilerden kefil veya teminat talep etmez. Vade farkı, faiz oranı alınmayan Birarabam’da 66 aya kadar vade imkanı vardır. Alınacak olan araba mevcut satış fiyatı üstünden alınmaktadır ve o fiyat üzerinden taksit ödemesi yapılır. Birarabam’a sadece katılım ücreti ödenmektedir.

Birarabam Peşinatsız Senetle Araba Alma Kampanyası

Birarabam sıfır peşinatlı senet karşılığında araç alma kampanyası içerisinde kişilerden komisyon ücreti, faiz ücreti ve benzeri ek ücretler talep edilmez. Birarabam Antalya’ya başvuruda bulunan herkes araba sahibi olabilir. Araba sahibi olmak isteyen kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile başvuruda bulunabilir. Birarabam üzerinden araba alacak olan kişiler sabit ödedikleri taksit sonucunda arabalarını vade süresinde teslim alabilir. Birarabam peşinatsız senetle araba alma sistemi içerisinde faiz, vade farkı, komisyon ve ek ücretler talep edilmez. Kişiler ikinci el araç veya sıfır kilometre araç alımında bulunabilirler. Birarabam üzerinden kişiler ticari araç alımında bulunabilirler.

 • Birarabam üzerinden 66 aya varan vadelerle araba alımında bulunabilirsiniz. Esnek taksit imkanına sahip olan Birarabam üzerinden farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Birarabam senetle araba alma özellikleri ise şu şekildedir;
 • Kişilerin araba alması için başvuru formunu doldurması gerekmektedir, ilk organizasyon ücretini ödeyen herkes kampanya içerisine dahil olabilir.
 • Kişiler taksitlerini dondurmak isterlerse, dondurma hakkına sahiptirler.
 • Birarabam üzerinden araç alacak olan kişiler kampanyadan çekilmek isterlerse, organizasyon ücreti haricinde biriken ücret tutarlarını alarak kampanyadan ayrılma hakkına sahiptir.
 • Şube üzerinden başvuru yapmak istemeyen kişiler Birevim veya Birarabam web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirler, müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler 444 23 53 numaralarından yapabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Bursa Senetle Telefon Satan Mağazalar

Fuzuloto Antalya Peşinatsız Senetle Araç Alımı Nedir?

Fuzuloto Antalya üzerinden sıfır peşinatlı senetle araba alacak olan kişiler Antalya Fuzulevim veya Fuzuloto şubelerine giderek başvuruda bulunabilir. Fuzuloto araç alma sistemi içerisinde faiz veya vade farkı bulunmamaktadır. Araç alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli geliri olması araç alımı için yeterlidir. Fuzuloto Antalya sıfır peşinatlı araç alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kişiler 11, 15, 21, 31, 37, 49, 61 kişilik gruplara girerek araba alma sistemine dahil olabilirler.
 • Fuzuloto sistemine giren kişiler faiz ödemeden veya vade farkı ödemeden araba sahibi olabilirler.
 • Sisteme katılacak olan kişiler Fuzuloto şubesine giderek başvuru formu doldurması gerekmektedir.
 • Fuzuloto üzerinden araç alacak olan kişiler herhangi bir ek ödeme yapmadan araç sahibi olabilirler.
 • Kredi notu düşük olan kişiler Fuzuloto üzerinden araç alımında bulunabilir.

Eminevim Antalya Peşinatsız Senetle Araç Alım Sistemi Nedir?

Eminevim Antalya üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında araba almak isteyen kişiler Eminevim şubelerine giderek, katılım formlarını doldurmaları yeterlidir. Peşinatsız senetle araba alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir gelirinin olması araç sahibi olması için yeterlidir. Eminevim Antalya senetle araç alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Senetle araç alacak olan kişiler ortak bir havuzu sistemine dahil olarak her ay taksit tutarlarını o sistem içerisine ödemektedir.
 • Sistem içerisine dahil olacak olan kişiler her ay taksit ücretlerini düzenli yatırmak zorundadır.
 • Kampanya içerisinde taksit ödeme zorluğu yaşayan kişiler taksit ücretlerini dondurabilir veya organizasyon ücreti hariç biriken vade tutarını alıp sistemden ayrılabilir.
 • Senetle araç alacak olan kişiler 24 ay ile 60 ay arası vade imkanı ile araç alabilirler.

Ayrıca Ankara Peşinatsız Araba Satan Yerler hakkında ayrıntılı bilgilere https://www.katilimbankasi.org/ankara-senetle-araba/ içerisinden bakabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.