Antalya’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

04.02.2020
1.894
A+
A-
Antalya’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

Antalya üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Evkur, Mutluevim, Evşah, İstikbal, Evkur ve benzeri yerlerden sözleşmeli olarak mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya almak isteyen kişiler internet üzerinden sözleşmeli mobilya satan yerlerden Türkiye’nin her yerinden mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişilerin ise oturma izninin olması gerekmektedir. Senetle mobilya alacak olan kişilerin SGK üzerinden çalışıyor olması ve en az 6 aylık SGK priminin bulunması gerekmektedir. Senetle mobilya alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler kredi çekmeden, kredi kartı faizi ödemeden mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya alacak olan kişilerden vade farkı, faiz veya peşinat talebinde bulunulmaz. Kredi notunda, sicilinde bozukluk olan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz. Üzerinde yasal takip işlemi bulunan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.

Antalya Mutlu Evim Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Antalya Mutlu Evim’den senet karşılığında mobilya alımında bulunacak olan kişiler Antalya Mutlu Evim şubelerine giderek veya Mutlu Evim İnternet adresi üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. Mutlu Evim üzerinden online alışveriş yapacak olan kişilerin Mutlu Evim sistemine kayıt olması gerekmektedir, üyelik işlemi sırasında yalan bilgi beyan eden kişilerin siparişleri iptal edilmektedir. Antalya Mutlu Evim üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Mutlu Evim üzerinden mobilya alacak olan kişiler; kimlik belgesi, gelir belgesi, sabıka kaydı ve SGK sicil dökümü ile birlikte şubelere başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Antalya Mutlu Evim üzerinden mobilya alacak olan kişiler; vade farkı, faiz ve peşinat ödemeden liste fiyatı üzerinden mobilya alımında bulunabilirler.
 • Antalya Mutlu Evim üzerinden mobilya alacak olan kişilerin; Bağ-Kur’lu olması veya tüzel iş yeri sahibi olması durumunda kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.
 • Antalya Mutlu Evim üzerinden mobilya alımı yapacak olan kişilerin; ispatlanabilir bir gelirinin olması gerekmektedir, emekli olan kişiler kefilsiz ve teminatsız ürün alımında bulunabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı ile Vergi Ödeme Nasıl Yapılır?

Antalya Öz Şanal Mobilya Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Antalya Öz Şanal Mobilya üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Antalya Öz Şanal şubelerine giderek veya www.ozsanal.com.tr adresi üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. Antalya Öz Şanal üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi, sabıka kaydı ve SGK sicil prim dökümünü şubelere beyan etmesi gerekmektedir. Online olarak alışveriş yapacak olan kişilerin sistem içerisinde üyelik açmaları ve üyelik bilgilerini birebir doğru girmeleri gerekmektedir. Üyelik bilgilerinde yalan bilgi beyan eden kişilerin ürün satışı yapılmaz. Antalya Öz Şanal üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Öz Şanal üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişiler; peşinat, faiz veya vade farkı tutarı ödemeden senetle mobilya alımında bulunabilir.
 • Antalya Öz Şanal üzerinden mobilya alacak olan kişilerin; kredi notunda, sicilinde bir bozukluk olmaması gerekmektedir, kara listede olan kişilere mobilya satışı yapılmaz.
 • Antalya Öz Şanal üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • İnternet üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler üyelik işlemlerinden sonra sepete ürün eklemeleri gerekmektedir, kişiler fatura kısmında taksit oranlarını, vadesini ve ödeme türünü seçmek zorundadır.
 • Öz Şanal üzerinden online alışveriş yapacak olan kişilerin kargo ücretleri kendilerine aittir.
 • Antalya Öz Şanal üzerinden satılan ürünler 24 ay vade ile liste fiyatı üzerinden satılmaktadır.

Antalya Özaydın Üzerinden Mobilya Alımı

Antalya Özaydın üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Antalya Özaydın şubelerine giderek veya internet üzerinden mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Senetle mobilya alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK sicil priminin dökümü olması gerekmektedir. Antalya Özaydın üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile şubelere başvuruda bulunabilirler. Antalya Özaydın üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Özaydın üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemesi yapmadan liste fiyatı üzerinden komisyonsuz ürün alımında bulunabilirler.
 • Antalya Özaydın üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin kara listede olmaması, üzerinde haciz veya yasal bir takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Antalya Özaydın üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler 24 ay vade ile mobilya alabilirler.
İlginizi Çekebilir:  2021'de Nasıl Bekçi Olunur, Maaşları Ne Kadardır, Şartları Nelerdir?

Antalya Çelik Kardeşler Mobilya’dan Mobilya Alımı Nedir?

Antalya Çelik Kardeşler mobilya üzerinden senet karşılığında mobilya alımı yapacak olan kişiler Antalya Çelik Kardeşler şubesi üzerinden veya Çelik Kardeşler internet sitesi üzerinden ürün alımında  bulunabilirler. Antalya Çelik Kardeşler üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. Antalya Çelik Kardeşler üzerinden mobilya alma özelikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden mobilya alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden liste fiyatı üzerinden, komisyonsuz mobilya alımında bulunabilirler.
 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu ve kimlik belgesi ile şubelere başvuruda bulunabilirler.
 • Antalya Çelik Kardeşler üzerinden veya online olarak mobilya alımı yapacak olan kişiler 100 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo ücreti ödemezler.

Antalya Yiğit Mobilya Üzerinden Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Yiğit Mobilya üzerinden senetle mobilya almak isteyen kişiler Yiğit Mobilya şubelerine giderek veya Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya almak isteyen kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte şubelere başvuruda bulunabilirler. Antalya Yiğit Mobilya üzerinden senetle mobilya alma özellikleri şu şekildedir;

 • Antalya Yiğit Mobilya üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden, liste fiyatı üzerinden sözleşmeli komisyonsuz ürün alımında bulunabilirler.
 • Antalya Yiğit Mobilya üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notu, kredi sicili düzgün olmak zorundadır, kara listede olan kişilere ve üzerinde haciz işlemi olan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.

Antalya Karadağ Mobilya Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Antalya Karadağ Mobilya üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Antalya Karadağ şubelerine giderek veya internet üzerinden online mobilya alımında bulunabilirler. Antalya Karadağ üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bire gelire sahip olması gerekmektedir. Antalya Karadağ Mobilya üzerinden senetle mobilya alma özelikleri ise şu şekildedir;

 • Karadağ Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK sicil prim dökümü olması gerekmektedir, kişiler gelir belgesi, kimlik ve sabıka kaydı ile birlikte senetle mobilya alımında bulunabilir.
 • Antalya Karadağ Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin üzerinde yasal haciz veya takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Mağaza müşteri ve kendi çıkarlarını korumak adına peşinatsız satış sözleşmesi yapmaktadır.
 • Satış sözleşmesine bulunan senet taksit sayısına göre her ay düzenli ödeme yapılması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Ankara Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

Antalya Gürbüz Home Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Antalya Gürbüz Home üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Antalya Gürbüz Home üzerinden veya Gürbüz Home internet sitesi üzerinden sözleşmeli mobilya alabilirler. Senetle mobilya alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Antalya Gürbüz Home üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Gürbüz Home üzerinden mobilya alımı başvurusunda bulunacak olan kişilerden kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı istenmektedir.
 • Antalya Gürbüz Home üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takibin olmaması gerekmektedir.
 • Antalya Gürbüz Home üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notunun iyi olması ve kara listede olmaması gerekmektedir.
 • Antalya Gürbüz Home üzerinden mobilya alan kişilerden vade farkı veya faiz tutarı alınmamaktadır.
 • Antalya Banka Kredisiz Konut Projeleri

 • Antalya Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

 • Antalya Senetle Telefon Satan MağazalarZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.