Antalya Senetle Telefon Satan Mağazalar

28.01.2020
2.796
A+
A-
Antalya Senetle Telefon Satan Mağazalar

Antalya’da senet karşılığında cep telefonu satan mağazalardan kişilerden gelir belgesi ve sabıka sicil kaydı talep etmektedir. 18 yaşından küçük kişilere senetle telefon satışı yapılmaz. Kredi sicili bozuk yada kara listede olan kişilere senetle telefon satışı yapılmaz. Senetle telefon almak isteyen kişiler peşinatsız ve vade farksız senetle telefon alımı yapabilirler. Senetle telefon alacak olan kişiler taksit tutarlarını, telefonun liste fiyatı ücretinden ödemektedir. Bazı firmalar senetle telefon verme işleminde indirim yapmaktadır. Senetle telefon alacak olan kişilerin düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Kişilerden gelir belgesi, kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı istenmektedir.

Antalya Evkur Üzerinden Senetle Telefon Alma

Antalya Evkur üzerinden senet karşılığında cep telefonu almak isteyen kişiler Antalya Evkur şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.Antalya Evkur üzerinden peşinatsız telefon alımında bulunabilirsiniz. Peşinatlı telefon alımında bulunan kişiler ise 12 ay vadede telefon alabilmektedir. Antalya Evkur’da  faiz, peşinat veya vade farkı tutarı alınmamaktadır. Antalya  Evkur üzerinden cep telefonu alımında bulunacak olan kişilerden teminat veya kefil talep edilmemektedir. Senetle cep telefonu almak isteyen kişiler Evkur internet sitesi üzerinden telefon alımında bulunabilirler.

 • Antalya Evkur üzerinden telefon alacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve maaş bordrosu ile senetle telefon alımı başvurusunda bulunabilir.
 • Antalya Evkur sistemi üzerinden kişinin Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası sorgulanmaktadır, sicili bozuk veya kara listede olan kişilere senetle telefon satışı yapılmaz.
 • Senetle telefon almak isteyen kişilerin üstünde herhangi bir haciz veya yasal takibin bulunmaması gerekmektedir.
 • Kredi notunda sorun olmayan kişiler interenet üzerinden dört iş günü içerisinde, şubelerden ise bir gün de telefonlarını teslim alabilmektedir.

Evkur İnternet sitesi üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin yapması gereken işlemler ise şu şekildedir;

 • evkur.com sitesine girerek, sağ bölümde bulunan üyelik kayıt kısmına tıklayınız.
 • Üyelik formu üzerinde bulunan soruları birebir doğru girmeniz gerekmektedir, üyelik bilgileri hakkında yalan beyanda bulunan kişilerin telefon alımları kabul edilmemektedir.
 • Üyelik işlemlerini bitiren kişiler alacakları ürünü sepete atarak, senetle ödeme bölümüne girmesi gerekmektedir.
 • Ödeme planını online olarak onayladıktan sonra sipariş firmaya iletilmektedir, firmanın onay vermesi ile kişiye kapıda ödemeli senetle cep telefonu teslim edilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Ada Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Antalya Mutlu Evim Üzerinden Senetle Telefon Alımı

Antalya Mutlu Evim üzerinden senet karşılığında peşinatsız cep telefonu alacak olan kişiler Mutlu Evim resmi web sitesi üzerinden veya Antalya Mutlu Evim şubeleri üzerinden cep telefonu almak için başvuruda bulunabilirler. Antalya Mutlu Evim üzerinden senetle cep telefonu alacak olan kişiler 24 ay taksit ile cep telefonu alımında bulunabilirler. Senetle telefon alacak olan kişilerin en az 6 ay boyunca aktif olarak SGK üzerinden çalışması gerekmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu altında çalışmayan kişilere senetle telefon satışı yapılmamaktadır. Bağ-kur veya iş yeri sahiplerine senetle telefon satışı yapılmaz. 26 yaşından küçük kişilerden kefil veya teminat talep edilmektedir. SGK üzerinden çalışmayan kişiler teminat belirterek senetle telefon alımı yapabilirler. Emekli olan kişiler ise maaş cüzdanları ile birlikte senetle cep telefonu sahibi olabilirler. Mutlu Evim üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Mutlu Evim Antalya üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerden peşinat, faiz, vade farkı veya ek komisyon ücreti talep edilmez.
 • Mutlu Evim Antalya üzerinden senetle cep telefonu alacak olan kişilerin SGK’lı veya emekli sandığına bağlı çalışan olması gerekmektedir.
 • Mutlu Evim üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin kredi notunun düşük olması veya kara listede olması durumunda Mutlu Evim senetle telefon satışı yapmaz.
 • Mutlu Evim üzerinden telefon alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takibin olmaması gerekmektedir.
 • Mutlu Evim üzerinden telefon alacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden telefon almaktadır, kişiler taksit ödemesini liste fiyatı üzerinden yapmaktadır ve ek bir komisyon ücreti ödemesin bulunmamaktadır.
 • Mutluevim üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler ürün teslimi sırasında bir taksiti ödemesi gerekmektedir.
 • Aylık ödemelerin geçmesi durumunda beş iş günü sonrasında aylık %5 faiz uygulanmaktadır.

Antalya Arçelik Üzerinden Senetle Telefon Alımı

Antalya Arçelik üzerinden senet karşılığında cep telefonu almak isteyen kişiler Antalya Arçelik şubesine giderek birebir başvuruda bulunabilirler veya Arçelik web sitesine giderek online telefon alımı başvurusunda bulunabilirler. Senetle telefon alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir gelirinin olması gerekmektedir. Antalya Arçelik üzerinden senetle satılan cep telefonlarında faiz, vade farkı veya ek komisyon ücreti alınmamaktadır. Kişiler sıfır faizli senetle cep telefonu alımında bulunabilirler. Antalya Arçelik üzerinden senetle cep telefonu alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Arçelik üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Arçelik şubelerine başvuruda bulunabilirler.
 • Antalya Arçelik’ten daha önce alışveriş yapmış olan kişilerden evrak veya kefil talep edilmez.
 • Arçelik üzerinden İphone alacak olan kişiler özel indirimlerden faydalanabilir.
 • Senetle telefon alacak olan kişiler ürünün liste fiyatını taksitle ödemektedir.
 • Arçelik üzerinden alınacak cep telefonları en az 2 yıl garantilidir.
 • Senetle telefon alacak olan kişiler 24 ay taksit imkanı ile cep telefonu alımında bulunabilirler.
 • Peşinat ödemesi ile telefon alacak olan kişiler 12 ay vade imkanı ile telefon sahibi olabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Veteriner Maaşları Ne Kadar, Görevleri Nelerdir?

Antalya Fors Avm Üzerinden Senetle Telefon Alımı

Antalya Fors Avm üzerinden senet karşılığında peşinatsız telefon alacak olan kişiler Fors Avm resmi web sitesi üzerinden veya Antalya Fors Avm şubelerinden senetle telefon alımında bulunabilirler. 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Antalya Fors Avm üzerinden senetle telefon alımında bulunabilirler. Fors Avm üzerinden senetle telefon alımı başvurusunda bulunacak olan kişilerin düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. 6 aylık SGK primi olmayan kişiler senetle telefon alımı yapamaz. Antalya Fors Avm üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik ve sabıka kaydı istenmektedir. Antalya Fors Avm üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Fors Avm üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler faiz, vade farkı, peşinat veya ek herhangi bir ücret ödemesi yapmamaktadır.
 • Antalya Fors Avm üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerden ek bir ücret talep edilmez, kişiler liste fiyatı üzerinden telefonlarını almaktadır.
 • Peşin alımlarda Antalya Fors Avm kişilere indirim yapmaktadır.
 • İnternet üzerinden senetle telefon alan kişiler anlaşmalı bankalara her ay düzenli olarak taksiti yatırmak zorundadır.
 • Senetle telefon alacak olan kişilerin her ay senetlerini kendileri teslim alması gerekmektedir.
 • İnternet üzerinden cep telefonu almak isteyen kişiler forsavm.com.tr adresine girerek cep telefonu alımında bulunabilirler.

Antalya Beko Üzerinden Senetle Telefon Alımı

Antalya Beko üzerinden senet karşılığında faizsiz telefon almak isteyen kişiler peşinat ödemeden, vade farksız telefon sahibi olabilmektedir. Senetle telefon almak isteyen kişiler kredi çekmeden, kredi kartı kullanmadan telefon sahibi olabilirler. Kredi notu düşük veya kredi sicili bozuk olan kişiler Beko üzerinden daha önce alışveriş yapmış olma şartı ile senet karşılığında telefon alabilirler. Beko üzerinde satılan telefonlar, liste fiyatı üzerinden satılmaktadır. Senetle satılan telefonlar 2 yıl boyunca garantilidir. Antalya Beko üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • 18 yaşından küçük ve sürekli geliri olmayan kişiler senetle telefon alımında bulunamazlar.
 • Antalya Beko üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, maaş bodrosu ve gelir belgesi ile birlikte Beko bayilerine başvuruda bulunabilirler.
 • Antalya Beko mağazası kişilerden kefil veya teminat isteme hakkına sahiptir.
İlginizi Çekebilir:  Zabıta Maaşları Ne Kadar?

Antalya Bayraktar’dan Senet Karşılığında Telefon Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Bayraktar’dan senetle telefon almak isteyen kişiler, 24 ay taksitler cep telefonu alımında bulunabilirler. Peşinat ödeyen kişiler 6 ile 12 ay arası vade ödeyerek telefon alımında bulunabilirler. Antalya Bayraktar Mağazası sıfır peşinatlı, vade farksız, faizsiz ve komisyonsuz cep telefonu satmaktadır. Antalya Bayraktar Mağazası senetle telefon satışı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Antalya Bayraktar üzerinden senetle cep telefonu almak isteyen kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile telefon alımında bulunabilirler.
 • Antalya Bayraktar üzerinden telefon alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir.
 • Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üstünde haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.

Antalya Öz Şanal Üzerinden Senetle Telefon Alma

Antalya Öz Şanal üzerinden senet karşılığında telefon almak isteyen kişiler kredisiz, vade farksız telefon alımında bulunabilirler. Senetle telefon alacak olan kişiler vade farkı veya komisyon ücreti ödemeden telefon alımında bulunabilirler. Antalya Öz Şanal kişilerden kefil talep etmemektedir. 18 yaşından büyük olan herkes Öz Şanal üzerinden alışveriş yapabilirler. İnternet üzerinden cep telefonu almak isteyen kişiler Öz Şanal internet sitesine girerek cep telefonu alımında bulunabilirler. Öz Şanal üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

Öz Şanal üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile Antalya Öz Şanal şubelerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.