Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

10.03.2020
661
A+
A-
Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aviva Sigorta Hasar dosya sorgulama için kurum resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra TC kimlik no ile birlikte Aviva Sa tarafından size verilen dosya numarasının girilmesi yeterli olur. Dilerseniz Aviva Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için Aviva Sa mobil indirebilir, bu sayede bütün bireysel emeklilik ve hayat sigortası işlemlerini kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için Google Play ya da App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olur.

Aviva Sigorta Hayat Sigortaları Nelerdir?

Aviva Sigorta hayat sigortaları seçeneklerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Size özel hayat sigortası,
 • Eğitimde iyi ihtimallerin sigortası,
 • İyi ihtimallerin sigortası,
 • Kolay hayat sigortası,
 • Gelecek elinizde,
 • VIP hayat sigortası,
 • Sürekli eğitim sigortası,
 • KOBİ hayat sigortası,
 • Uzun süreli hayat sigortası,
 • Kredim güvende sigortası.

Dilerseniz hangi sigorta türünü seçmeniz için Avisa Sigorta’dan destek alabilirsiniz. Bunun için form doldurmanız yeterli olur. En kısa süre içinde Aviva Sigorta yetkilileri sizinle iletişime geçerek sizin için uygun çözümler üretir.

Aviva Sigorta VIP Hayat Sigortası

Aviva Sigorta VIP Hayat Sigortası sizi başına gelmeyi ummadığınız şeylere karşı korur. Tatsız süprizlere karşı hazırlıklı olursunuz ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Bu sigorta türünden faydalanmak isteyen kişilerin 18 ile 55 yaş aralığında, Akbank müşterisi olmaları gerekmektedir. Poliçe süresi 1 sene olup otomatik olarak yenilenmektedir. Bu sigortada verilen teminatlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Ciddi yanıklar,
 • Multipl skleroz,
 • Kaza ya da hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet,
 • Vefat teminatı,
 • Kanser, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by pass graft cerrahisi, organ nakli, inme, körlük gibi tehlikeli hastalıkların teminatı.
İlginizi Çekebilir:  İstanbul Senetle Telefon Satan Mağazalar

Teminat tutarı vefat için minimum 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Tehlikeli hastalıklar için verilen teminatlarda ise vefat teminatı üzerinde yüzde 50 olacak şekilde hesaplama yapılır. Prim tutarı ise kişi bazında belirlenir. Buna göre kişinin cinsiyeti, yaşı önemli etkenlerdir. Bu sigortaya sahip olmak isterseniz başvurularınızı size en yakın Akbank şubelerinden yapabilirsiniz. Dilerseniz kurum resmi internet sitesinden online başvuru formunu doldurarak da talebinizi iletebilirsiniz.

Aviva Sigorta Kolay Hayat Sigortası

Aviva Sigorta Kolay Hayat Sigortası sayesinde sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Ummadık anlarda başınıza gelebilecek risklere karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Aviva Sigorta sayesinde kendinizi bu risklere karşı koruyabilirsiniz. Bu sigorta türünden faydalanmak isteyen kişilerin 18 ile 60 yaş arasında olması gerekiyor. Ayrıca kişilerin Akbank müşterisi olma zorunluluğu bulunuyor. Poliçe yenilemesi ise 65 yaşa kadar devam ediyor. Poliçe 1 sene için hazırlanıyor ve yıllık olarak yenileniyor.

3 farklı teminat paketi bulunuyor. Paketlerin teminatı TL bazında artıyor. Prim tutarı ise hangi paketi tercih ettiğinize göre belirleniyor. Online platform üzerinden dosya sorgulama yapılması mümkün oluyor. Ayrıca bu sigorta türünden faydalanan kişiler SOS sağlık kurumlarında geçerli avantaj dünyası hediyesi kazanıyorlar. Bu sigortanın sunduğu diğer bir avantaj, ödenen sigorta primlerinin gelir vergisi matrahından düşmesidir. Bu sayede yüzde 15 vergi avantajından faydalanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Aviva Sigorta Kolay Hayat Sigortası başvurusunu dilerseniz telefonlarınızdan 444 25 25 hatlı müşteri hizmetlerini arayarak dilerseniz de online başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Aviva Sigorta Uzun Süreli Hayat Sigortası

Aviva Sigorta Uzun Süreli Hayat Sigortası sizi hayatta istenmeyen olaylar karşısında koruyacak. Bu sigortayı yaptırmanız halinde hayatın kötü süprizlerini düşünmenize gerek kalmayacak, hayatı dolu dolu yaşayabileceksiniz. Bu sigorta türünden yaşı 18 ile 70 yaş arası olan herkesin faydalanması mümkündür. Kişilerin 20 ile 60 yaş arasında olması halinde dilerseler kaza ya da hastalık sonucu maluliyet teminatlarından faydalanmaları mümkündür. Uzun süreli hayat sigortasında süre en az 5 sene olacak şekilde poliçe hazırlanır. Dilerseniz 5’in katları olacak şekilde, 10 yıl, 20 yıl gibi kendiniz süre belirleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ada Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Kaza ya da hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet teminatı ile vefat teminatı kapsamın içinde yer alır. Teminat tutarı ise kişinin ihtiyaçlarına özel olarak belirlenir. Hem de dilerseniz TL, USG ya da EURO endeksli şekilde tutar belirleyebilirsiniz. Prim tutarı belirlenirken, kişinin sigortaya başladığı yaş, cinsiyeti, teminat tutarının süresi ve ödeme şekli gibi etkenler önemlidir. Bu sigorta türüne başvuru yapmak için telefonlarınızdan 444 11 11’i arayabilirsiniz.

Aviva Sigorta Ferdi Kaza Sigortası Türleri Nelerdir?

Aviva Sigorta Ferdi Kaza Sigortası türleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kendine iyi bak ferdi kaza sigortası,
 • Ekspres ferdi kaza sigortaları,
 • Akbank ferdi kaza sigortası,
 • Avantaj plus ferdi kaza sigortası.

Aviva Sigorta Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası

Aviva Sigorta Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası sağlık paketleri ve check up avantajları sayesinde kendinize iyi bakacaksınız. Bu sigorta türünden faydalanmanız halinde maluliyet, tedavi masrafları ve kazaya bağlı vefat gibi durumlara karşı güvence altında olacaksınız. Bir yandan da sigorta ile birlikte sunulan ek faydalardan yararlanabilirsiniz. Bu faydaların başında sağlık paketi ve check up hizmeti gelmektedir. 18 ile 70 yaş arasında olan herkesin bu sigorta türünden faydalanması mümkündür. Sigorta süresi 1 senedir ve otomatik olarak kendini yeniler. Teminatlar 2 farklı paket şeklinde seçilebilir. Seçilen pakete göre masraflar değişiklik gösterecektir. Paketler içinde yer alan teminatlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Kaza sonucu vefat teminatı,
 • Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı,
 • Kaza sonucu tam ya da kısmi daimi maluliyet teminatı.

Aviva Sigorta Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası Prim Tutarı Ne Kadar?

 Aviva Sigorta Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası prim tutarı hangi paketi tercih ettiğinize göre hesaplanacaktır. Bu paketlerin hangisini tercih etmiş olursanız olun vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Ödediğiniz primleri belirten oranda gelir vergisi matrahından yüzde 15 oranında düşüşten faydalanmanız mümkündür. Bu sigorta türünden faydalanmak isterseniz başvurularınızı kurum resmi internet adresini ziyaret ettikten sonra online başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Yetkili kişi sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.

İlginizi Çekebilir:  İşsizlik Ödeneği Hesaplama Nasıl Yapılır?

Aviva Sigorta Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası Ek Faydalar Nelerdir?

Aviva Sigorta Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası ek faydalar başında diş planı gelmektedir. Bu fayda anlaşmalı olan klinik ve diş hekimi muayenelerinde geçerlidir. Sağlık planından da faydalanırsınız. Hem de bu anlaşma toplam 600 tane hastanede geçerlidir. Bütün işlemler için yüzde 5 ile yüzde 40 arası indirimden de faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak göz kulak planından da faydalanmanız mümkün. Hem de tam 500 tane noktada! Hizmetlerde yüzde 5 ile yüzde 40 arası indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamında kişiler check up fırsatından faydalanır. Check up kapsamı şu şekilde sıralanabilir:

 • Total kolesterol,
 • Doktor değerlendirmesi,
 • Açlık kan şekeri,
 • Akciğer grafisi tek yönlü,
 • Sedimantasyon,
 • EKG,
 • Tam idrar testi,
 • Tam kan sayımı 18 parametreli.

Bu check up kapsamından yalnızca ikinci paket sahiplerinin faydalanması mümkündür. Tüm planlarla ilgili bilgi almak, Aviva Sigorta hasar dosya sorgulama ve randevu işlemleri için telefonlarınızdan 0212 978 14 65 hatlı telefon numarasını arayabilir, ücretsiz bu hattan faydalanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.