Bat Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

12.06.2021
445
A+
A-
Bat Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Bat coin, Basic Attention Token, Ethereum blockchain ağına bağlı ERC-20 tabanlı ve kısaltması Bat olan bir kripto para birimidir. Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösterme amacıyla Javascript, Mozilla ve Netscape kurucularından Brendan Eich öncülüğünde piyasaya sunulmuştur. Basic Attention Token Bat, dijital reklamcılık alanında büyük şirketlerin aldığı komisyonlara ve sistemlerinin kullanıcı taleplerini karşılamadığı görüşü ile “Dijital Reklamcılık” alanında yenilik getirme amacı ile piyasaya sürmüştür. Basic Attention Token Bat geliştiricileri, reklam veren, yayıncı ve kullanıcıları bir araya getirerek tüm tarafların kazançlı çıkacağı bir reklamcılık modeli geliştirmeyi amaçlamaktadırlar. Bat coin kripto para birimini reklamcılık alanında kullanımda olan tek internet tarayıcısı “Brave” isimli, aynı şirketin yayınladığı tarayıcıdır. İlerleyen günlerde diğer internet tarayıcılarında da faaliyete başlamayı amaçlamaktadır.

Basic Attention Token Bat Avantajları Nelerdir?

Basic Attention Token Bat, dijital reklamcılık alanında, reklam verenlere, reklam harcamalarını en verimli şekilde ve doğru kitleye ulaştırmalarında fayda sağlamaktadır. Yayıncı sitelerde gereksiz reklamı önleme ve reklam gelirlerinin adil olması yönünden avantaj sağlamaktadır. Kullanıcı yönünden ise gereksiz ve ilgi alanı dışında reklamlarla karşılaşmamasına ve izlediği reklamlarda BAT üzerinde kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

Basic Attention Token Bat Madenciliği Nasıl Yapılır?

Basic Attention Token BAT madenciliği yapılmayan bir kripto para türüdür. Tüm Basic Attention Token BAT miktarı şirket tarafından üretilmektedir. Şirketin internet tarayıcısı “Brave” üzerinden sahip olunabilir veya Bitlo.com sitesi üzerinden Türk Lirası ile satın alınabilir.

Basic Attention Token Bat Nasıl Satın Alınır?

Bat coin satın almak Türkiye’de, Türk Lirası ile Basic Attention Token satın almak zannedildiğinin aksine çok kolay ve hızlı bir işlemdir. Herhangi teknik bir bilgiye ihtiyaç duyulmadan Bat coin satın alınabilir. Bat coin satın al sayfasından üç adımda kolay bir şekilde Bat coin satın alınabilir.

İlginizi Çekebilir:  Vize Ücretleri Ne Kadar?

Basic Attention Token Bat Nasıl Alınır?

Basic Attention Token Bat almak sahibi olmanın iki yolu vardır: platform üzerinden gerçek para birimleri karşılığı satın almak veya Bat şirketinin internet tarayıcısı Brave üzerindendir. Basic Attention Token alım satımı bitlo.com gibi platformlar üzerinden gerçekleştirilir. Fiyatı piyasadaki arz-talep ilişkisine bağlı olarak oluşur. Basic Attention Token küçük parçalarına ayrılabilir, dolayısıyla 1 Basic Attention Token almak yerine işlem tutarı 1 TL’den büyük olmak koşulu ile daha küçük miktarlarda işlem gerçekleştirilir. Basic Attention Token alım ve satımı için sanal bir cüzdana, yani Basic Attention Token adresine sahip olunması gerekiyor.

Basic Attention Token Bat Gönderme

Basic Attention Token Bat göndermek hesapta bulunan Basic Attention Token bakiyenizi başka bir Basic Attention Token cüzdanına gönderme işlemini Bitlo.com ile aynı gün içerisinde gerçekleştirilebilir. Basic Attention Token bakiyesi başka bir Basic Attention Token cüzdanına gönderme işlemini Bitlo.com sitesinde “Para Yatırma/Çekme” menüsünde bulunan Basic Attention Token Çek” sayfasından yapılabilir.

Basic Attention Token Bat Cüzdanı

Basic Attention Token Bat cüzdanı, sahip olunan Basic Attention Token Bat değerini depolayan bir cüzdan değildir. Sahip olunan Basic Attention Token Bat değerlerini kullanabilmeniz için gerekli olan özel ve genel anahtarı barındıran yazılımlardır. Basic Attention Token Bat cüzdanları, Basic Attention Token bakiyeyi görebilir ve Basic Attention Token Bat coin bakiyeleri Blockchain blok zincir sistemi ile diğer Basic Attention Token cüzdanlarına transfer edebilmek sağlamaktadır. Her Basic Attention Token cüzdanının bir adresi bulunmaktadır, bu adres kod 26-35 karakterlik rakam ve harflerden oluşmaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.