Bursa Banka Kredisiz Konut Projeleri

04.02.2020
1.029
A+
A-
Bursa Banka Kredisiz Konut Projeleri

Bursa üzerinden banka kredisi çekmeden ev almak isteyen kişiler Eminevim, Birevim, Katılımevim, Finansevim, Atış Yapı ve benzeri inşaat ve ev alma sistemleri içerisine dahil olarak konut alımında bulunulabilir. Kredisiz konut almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Bursa’dan kredisiz konut alımında bulunacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip işlemi olmaması gerekmektedir. Kredisiz konut alımında bulunacak olan kişiler faiz ödemeden, peşinat ödemeden veya vade farkı tutarı ödemeden konut sahibi olabilirler. Bursa üzerinden kredisiz ev sahibi olmak isteyen kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi, oturma izni ve sabıka kaydı ile birlikte ilgili firmalara başvuruda bulunabilirler. Bursa üzerinden ev alacak olan kişiler özellikle bu sistem sayesinde kredi çekmeden, faiz ödemeden ev sahibi olabilmektedir.

Bursa Eminevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Bursa Eminevim’den kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Bursa Eminevim şubelerine giderek veya Eminevim resmi internet sitesine girerek faizsiz konut alımı başvurusunda bulunabilirler. Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler peşinatsız, faizsiz veya vade farksız konut alımında bulunabilirler. Bursa Eminevim üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler tasarruf sistemine katılarak ek komisyon ücreti ödemeden ev sahibi olabilirler. Bursa Eminevim üzerinden konut almak isteyen kişiler vade gruplarına ayrılarak, aylık taksit ödemeleri yapmaktadır. Bursa Eminevim üzerinden konut alacak olan kişiler evlerine, vade sürelerine ve taksit tutarlarına karar vererek ev alma sistemi içerisine dahil olabilirler. Bursa Eminevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi, SGK sicil dökümü ve sabıka kaydı ile Bursa Eminevim şubelerine başvuruda bulunabilirler.
 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler organizasyon ücretini ödeyerek ev alma sistemine dahil olabilirler.
 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişilerin kredi notunda veya sicilinde herhangi bir bozukluk olmaması gerekmektedir.
 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler çekiliş sistemine katılarak ilk aydan ev sahibi olabilirler.
 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler Türkiye üzerinde ki herhangi bir bölgeden ev alma talebinde bulunabilirler.
 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi çekmeden, faiz ödemeden ev sahibi olabilirler.
 • Bursa Eminevim’den ev alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Bursa Eminevi sistemine katılacak olan kişiler taksit sisteminde problem yaşaması durumunda taksitlerini dondurabilir veya kampanyadan çekilerek organizasyon ücreti dışında biriken vade tutarını alarak sistemden ayrılabilirler, teslim tarihi gelen kişi, evine geçebilmektedir fakat kişilere evin satışı yapılmaz, vade süresi bitikten sonra evin üstünden ipotek kalkmaktadır.
 • Bursa Eminevim Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler ortak bir fon sistemine katılmaktadır.
 • Bursa Eminevim üzerinden ev alacak olan kişiler çekilişle ödeme, peşinatla ödemede, ara vadeli ödemede sistemlerine katılabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Sompo Japan Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bursa Birevim’den Kredisiz Konut Alımı

Bursa Birevim üzerinden kredi çekmeden faizsiz ev alacak olan kişiler Bursa Birevim şubeleri üzerinden konut alma sistemlerine başvuruda bulunabilir.  Bursa Birevim’den ev alacak olan kişiler faiz, vade farkı, komisyon ücreti veya peşinat ödemesi yapmadan ev sahibi olabilirler. Birevim üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir. Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile Bursa Birevim şubelerine başvuruda bulunabilirler. Bursa Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler el birliği sistemine dahil olarak konut sahibi olabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişiler organizasyon ücreti ödeyerek sisteme dahil olabilirler. Bursa Birevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Birevim üzerinden konut alacak olan kişiler üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Bursa Birevim üzerinden konut alacak olan kişiler belirledikleri vade üzerinden ev sahibi olabilmektedir.
 • Bursa Birevim üzerinden konut alacak olan kişiler peşinatlı ödeme sistemi, ara vadeli ödeme sistemi, çekilişle ödeme sistemi, peşinatlı ödeme sistemine katılabilirler.
 • Bursa Birevim üzerinden alınacak olan konutun seçimi katılımcıya aittir.

Bursa Katılımevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Bursa Katılımevim üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler Bursa Katılımevim şubelerine giderek veya Katılımevim internet sitesi üzerinden ev alma sistemlerine dahil olabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve kişilerin düzenli gelirinin olması gerekmektedir. Bursa Katılımevim üzerinden konut alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya oturma iznin bulunması gerekmektedir. Bursa Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunabilirler. Bursa Katılımevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi sicili ve notunun düzgün olması gerekmektedir.
 • Bursa Katılımevim üzerinden konut alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir, kara listede olan kişilere konut satışı yapılmaz.
 • Bursa Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden konut sahibi olabilirler.
 • Bursa Katılımevim üzerinden konut alacak olan kişiler Bursa üzerinden alacakları konutu kendileri belirlemeleri gerekmektedir.
 • Bursa Katılımevim üzerinden ev alacak olan kişiler kredi çekmeden konut sahibi olabilirler.
İlginizi Çekebilir:  CİMER Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bursa Finansevim’den Kredisiz Konut Alma

Bursa Finansevim üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Bursa Finansevim şubelerine giderek ev alma sistemi içerisine dahil olabilirler. Finansevim üzerinden kredisiz konut almak isteyen kişiler Finansevim internet sitesi üzerinden ön başvuruda bulunabilirler. Bursa Finansevim üzerinden ev almak isteyen kişiler faizsiz, vade farksız ve peşinatsız ev alma sistemine dahil olabilirler. Bursa Finansevim üzerinden ev almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli gelirlerinin olması gerekmektedir. Finansevim üzerinden ev alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya oturma izninin olması gerekmektedir. Bursa Finansevim üzerinden konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Finasnevim üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Bursa Finansevim kişilerden sadece organizasyon ücreti talep etmektedir, organizasyon ücretini ödeyen kişiler ev alma sistemine direk olarak katılabilir.
 • Bursa Finanasevim üzerinden konut alacak olan kişilerin kredi notunun düşük olması veya sicilinin bozuk olması ev alma durumunu etkilemez.

Bursa Fuzulev Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Bursa Fuzulev üzerinden kredisiz ev almak isteyen kişiler Bursa Fuzulev şubelerine giderek ev alma talebinde bulunabilirler. Bursa Fuzulev üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler vade farkı, peşinat veya faiz ödemeden ev sahibi olabilirler. Bursa Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Bursa Fuzulev üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Fuzulev üzerinden kişiler 40,60,80.100,120 vadeli gruplara dahil olabilirler.
 • Bursa Fuzulev üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler vade ortası ödeme, peşinatlı erken teslim, ara ödemeli erken teslim sistemlerine dahil olabilirler.
 • Bursa Fuzulev üzerinden konut alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil kaydı ve sabıka kaydı ile birlikte Bursa Fuzulev şubelerine başvuruda bulunabilirler.
 • Bursa Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Bursa Fuzulev üzerinden ev alacak olan kişiler organizasyon ücretini ödeyerek sisteme dahil olabilir.
İlginizi Çekebilir:  Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

Bursa Atış Yapı Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Bursa Atış Yapı üzerinden kredi çekmeden ev alacak olan kişiler faizsiz ev alımında bulunabilirler. Bursa üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler vade farkı, peşinat veya faiz ödemeden ev alımında bulunabilirler. Bursa Atış Yapı üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. Bursa Atış Yapı üzerinden ev alacak olan kişiler  inşa edilen projelerden evlerini seçme hakkına sahiptir. Atış Yapı üzerinden ev almak isteyen kişiler bir çok farklı konut sistemi içerisine dahil olabilir. Bursa Atış Yapı üzerinden kredisiz ev alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Atış Yapı üzerinden konut alacak olan kişiler peşinat ödemeli konut alımında bulunabilirler.
 • Bursa Atış Yapı üzerinden konut alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Bursa Atış Yapı üzerinden konut alacak olan kişiler Osmangazi Soğanlı bölgesinde yer almaktadır.

Bursa Taşyakan İnşaat Üzerinden Kredisiz Konut Alma

Bursa Taşyakan İnşaat üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Taşyakan İnşaata başvuruda bulunabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişiler kimlik belgesi, başvuru formu, gelir belgesi, SGK sicil dökümü ve sabıka kaydı ile birlikte Taşyakan ofislerine başvuruda bulunabilirler. Taşyakan üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.