Bursa Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

29.01.2020
2.062
A+
A-
Bursa Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

Bursa’da senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve gelirli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Senetle alışveriş yapılan mağazalar kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı talep etmektedir. Kişiler küçük ev aletler, cep telefonu, mobilya, motor, bilgisayar ve benzeri ürünleri online olarak veya birebir Bursa üzerinde senetle ürün satan mağazalardan alabilir. Senetle ürün satan yerler sıfır faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ürün satmaktadır. Senetle ürün satan yerler ürünlerini liste fiyatı üzerinden satmaktadır ve kişilerden herhangi bir ek komisyon ücreti almamaktadır. Özellikle Türkiye’nin her yerinde Siemens, Beko, Arçelik, Samsung, Çetmen gibi mağazalar senetle ürün satmaktadır.

Bursa Çetmen Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Çetmen üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler kendilerine en yakın Bursa Çetmen’e giderek senetle mobilya alımında bulunabilirler. Özellikle yeni evlenecek olan çiftlere indirim kampanyası yapan Çetmen, senetle alışveriş yapan kişilere özel indirim yapmaktadır. Bursa Çetmen üzerinden ürün alacak olan kişiler dilerlerse şubeden veya internet adresi üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Birebir Çetmen üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler iskonto ile birlikte daha uyguna ürün alabilmektedir. Bursa Çetmen üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Çetmen üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler şubelere kimlik belgesi, maaş bordrosu, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile başvurmak zorundadır.
 • Bursa Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmemektedir.
 • Bursa Çetmen üzerinde alışveriş yapacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK prim dökümü olması gerekmektedir, gelir belgesi olmayan kişilerden kefil veya teminat talep edilmektedir.
 • Bursa Çetmen üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler peşinat ödemeden, vade farkı veya faiz ödemeden ürün alabilirler, Çetmen ürünlerinde iskonto yapmaktadır ve liste fiyatı üzerinden kişiye satmaktadır.
 • Bursa Çetmen üzerinden senetle ürün alacak olan kişiler her ayın beşinde elden taksit ödeyerek, ürün alabilirler.

Bursa Arçelik Üzerinden Peşinatsız Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Arçelik üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Bursa Arçelik şubelerine giderek veya Arçelik resmi web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Bursa Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ürün alımında bulunabilirler. Bursa Arçelik ürünlerini liste fiyatı üzerinden satmaktadır ve kişilerden ek komisyon ücreti talebinde bulunmaz. Bursa Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir, kişilerin en az 6 aylık SGK sicil prim dökümüne ihtiyacı vardır.
 • Bursa Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil prim dökümü ve sabıka kaydı ile alışveriş yapabilirler.
 • Bursa Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler kredi notunun yüksek olması gerekmektedir, kara listede olan kişilere ürün verilmez.
 • Bursa Arçelik üzerinden ürün alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Bursa Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler beyaz eşya, elektronik, telefon, bilgisayar alışverişi yapabilirler.
 • Bursa Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler peşinatsız alışveriş yapacak olan kişiler 24 ay taksit ile senetle alışveriş yapabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bursa Evkur Üzerinden Peşinatsız Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Evkur üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Bursa Evkur şubelerine giderek veya https://www.evkur.com.tr/ adresi üzerinden senetle alışveriş yapabilirler. Kişiler kendilerine en yakın Bursa Evkur şubeleri üzerinden sözleşmeli olarak senetle alışveriş yapabilirler. Bursa Evkur şubeleri üzerinden alışveriş yapan kişiler aynı gün ürünlerini teslim almaktadır, online alışveriş yapan kişiler 3 iş günü içerisinde ürünlerini teslim almaktadır. Özel sipariş veren kişiler ise 7 iş günü içerisinde ürünlerini alabilmektedir. Bursa Evkur üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Evkur üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler Evkur resmi internet sitesine girerek üyelik oluşturabilirler, üyelik işlemi sırasında yalan bilgi beyan eden kişilerin üyelikleri iptal edilir.
 • Üyeliğini oluşturan kişiler alacakları ürünü sepete ekleyerek, sözleşmeli ödeme seçeneğini seçmesi gerekmektedir.
 • Ürün alımı sırasında çıkacak olan fatura bilgilerinin eksiksiz girilmesi gerekmektedir, kişiler dilerlerse kendilerine en yakın Bursa Evkur Mağazasına siparişini yollayabilir veya ikamet adresini belirterek ürün alabilirler.
 • Online ürün alacak olan kişiler taksit ödemelerini ve tarihlerini kendi bütçelerine göre belirleyebilirler.
 • Bursa Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, maaş bordrosu, gelir belgesi ve sabıka sicil kaydı ile birlikte alışveriş yapabilirler.
 • Bursa Evkur üzerinden ürün alacak olan kişilerin sicil durumları Bursa ana şube üzerinden kabul edilmektedir, kredi notu düşük olan kişilere ürün satışı yapılmaz.
 • Bursa Evkur üzerinden ürün alacak olan kişiler peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ürün alabilirler.
 • Bursa Evkur üzerinden satılan ürünler liste fiyatı üzerinden satılmaktadır mağaza kişilerden ek komisyon ücreti talep etmez.
 • Bursa Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler 48 ay vade ile ürün alımında bulunabilir ve kişiler ürün ödemelerine bir sonra ki ay başlamaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Chz Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Bursa Yiğit Avm Üzerinden Peşinatsız Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Yiğit Avm üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Bursa Yiğit Avm üzerinden birebir veya Yiğit Avm İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Yiğit Avm üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir ve sabit bir gelirleri olması gerekmektedir. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takibinin olmaması gerekmektedir. Bursa Yiğit Avm üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden ürün sahibi olabilir. Bursa Yiğit Avm üzerinden senetle ürün alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Yiğit Avm üzerinden ürün alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, maaş bordrosu, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile Bursa şubelerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Bursa Yiğit Avm ürünlerini liste fiyatı üzerinden satmaktadır ve kişilerden ek olarak herhangi bir komisyon ücreti talep etmezler.
 • Bursa Yiğit Avm üzerinden kişiler senetle küçük ev aletleri, elektronik eşyalar, küçük ev aletleri, bilgisayar, cep telefonu ve benzeri ürünleri alabilirler.
 • Yiğit Avm üzerinen online alışveriş yapacak olan kişiler yigitalisveris.com.tr üzerinden online olarak senetle alışveriş yapabilirler.
 • İnternet üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin üye olması gerekmektedir ve üyelik bilgilerinde yanlışlık olan kişilere senetle ürün satışı yapılmaz.
 • Online veya birebir senetle alışverişlerde Bursa Yiğit Avm kişilerin sicil durumunu kontrol etmektedir, sicilinde sıkıntı olmayan kişilere ürünleri satılmaktadır.
 • Kişiler karşılıklı senet sözleşmesini imzalaması halinde ürün satışı yapılmaktadır, sözleşme içerisinde taksit bilgileri ve ödeme bilgileri bulunmaktadır.

Bursa Çelik Kardeşler Üzerinden Peşinatsız Senetle Ürün Alımı

Bursa Çelik Kardeşler üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında ürün almak isteyen kişiler Bursa Çelik Kardeşler şubesi üzerinden veya Çelik Kardeşler İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapmak isteyen kişiler cep telefonu, bilgisayar, elektronik eşya veya mobilya alımında bulunabilirler. Bursa Çelik Kardeşler üzerinden senetle alışveriş özellikleri ise şu şekildedir;

 • Senetle alışveriş yapacak olan kişilerden faiz, peşinat veya vade farkı tutarı talep edilmez.
 • Bursa Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden ürün almaktadır, kişiler ek komisyon ücreti ödemesi yapmaz.
 • Bursa Çelik Kardeşler üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte senetle alışveriş yapabilirler.
 • Online alışveriş yapacak olan kişilerin üyelik bilgilerini ve teslimat bilgilerini doğru girmesi gerekmektedir.
 • Bursa Çelik Kardeşlerin hazırladığı sözleşmeyi imzalayan kişiler, ürün alımında bulunabilir.
 • Bursa Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 100 TL ve üzeri alışverişlerinde kargoları ücretsiz gelmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Milli Gelir Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bursa Öz Aydın Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Öz Aydın üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Bursa Öz Aydın şubeleri üzerinden veya Öz Aydın İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Bursa Öz Aydın üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve gelir belgesinin bulunması gerekmektedir. Bursa Öz Aydın üzerinden alıveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Öz Aydın üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte Bursa Öz Aydın şubelerine başvuruda bulunabilirler.
 • Bursa Öz Aydın üzerinden senetle ürün alacak olan kişilerden vade farkı, peşinat veya faiz tutarı talep edilmez.
 • Bursa Öz Aydın Mağazası üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler %5 indirim uygulanmaktadır.
 • İnternet üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler http://www.ozaydinmobilya.com.tr adresine girerek üye olabilirler ve online olarak senetle alışveriş yapabilirler.

İzmir Mutlu Evim Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Mutlu Evim üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İzmir Mutlu Evim şubelerine giderek veya Mutlu Evim İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Online alışveriş yapacak olan kişiler, Mutlu Evim İnternet sitesi içerisinde üyelik oluşturması gerekmektedir, kişilerin üyelik bilgilerini birebir doğru girmesi gerekmektedir. İzmir Mutlu Evim üzerinden senetle alışveriş özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.