Bursa’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

04.02.2020
1.277
A+
A-
Bursa’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

Bursa’da senet karşılığında mobilya satan yerlerden alışveriş yapmak isteyen kişilerin en az 6 aylık SGK primi olması gerekmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı olarak çalışmayan kişiler senetle mobilya alımında bulunamaz. Senetle mobilya almak isteyen kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil prim dökümü ve kimlik belgesi ile ilgili kurumlara başvuruda bulunması gerekmektedir. Senetle mobilya almak isteyen kişiler Evkur, Modalife, Mutluevim, Karadağ gibi mağazalardan senetle alım yapabilirler. Senetle alışveriş yapmak isteyen kişiler internet üzerinden veya birebir şubelere başvuruda bulunarak senetle mobilya alımında bulunabilirler. Senetle mobilya alacak olan kişiler faiz, vade farkı veya peşinat ödemesi yapmadan mobilya alımında bulunabilir. Mobilya alımında bulunacak olan kişilerin kredi notu ile sicilinin düzgün olması gerekmektedir.

Bursa Çetmen Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Bursa Çetmen’den senet karşılığında mobilya alımında bulunacak olan kişiler Bursa Çetmen şubelerine giderek veya Çetmen’in resmi web sitesine girerek başvuruda bulunabilir. Çetmen 2021 yılının başından itibaren yeni evlenecek olan kişilere senetle indirimli mobilya satışı yapmaktadır. Bursa Çetmen üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler iskonto üzerinden peşin alışverişte indirim alabilmektedir. Çetmen 6 aydan az SGK primi olan kişilere senetle mobilya satışı yapmamaktadır. Çetmen üzerinden senetle mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Çetmen’den senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Bursa Çetmen şubesine giderek kimlik belgesi, maaş bordrosu, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte senetle ürün alımında bulunabilir.
 • Bursa Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir yasal takip veya haciz işleminin bulunmaması gerekmektedir, kredi notu düşük veya kara listede olan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.
 • Bursa Çetmen üzerinden ürün yapacak olan kişilerin evraklarının yetersiz olması durumunda kişilerden kefil veya teminat talep edilmektedir.
 • Bursa Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden alışveriş yapmaktadır, kişilerden ek komisyon ücreti talep edilmez.
 • Bursa Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişiler vade farkı, faiz, peşinat veya ek ücret ödemeden mobilya alımında bulunabilir.

Bursa Evkur Üzerinden Senetle Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Evkur üzerinden senet karşılığında peşinatsız mobilya alacak olan kişiler Bursa Evkur şubelerine giderek alışveriş yapabilirler. Bursa Evkur üzerinden senetle mobilya almak isteyen kişiler www.evkur.com adresine girerek online olarak sözleşmeli alışveriş işleminde bulunabilirler. Bursa Evkur üzerinden yatak odası takımı, genç odası takımı, salon takımı, yemek odası takımı ve küçük ev aletleri alışverişinde bulunabilirsiniz. Bursa Evkur şubeleri üzerinden mobilya alacak olan kişiler aynı gün içerisinde ürünlerine kavuşabilirler, internet üzerinden sipariş veren kişiler 3 iş günü içerisinde ürünlerini teslim alabilirler, özel üretim ürün siparişi veren kişiler 7 iş günü içerisinde mobilyalarını alabilirler. Bursa Evkur üzerinden mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Evkur üzerinden internet üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler Evkur internet sitesine girerek, site içerisine üye olması gerekmektedir.
 • Site üzerinde üyelik oluşturan kişilerin bilgilerini birebir doğru girmesi gerekmektedir, site içerisinde yanlış bilgi beyan eden kişilerin üyelik işlemleri iptal edilmektedir.
 • Evkur üzerinden üyelik işlemlerini başarı ile oluşturan kişiler, ürünlerini sepete ekleyerek, sözleşmeli ödeme kısmında ürünlerini satın alabilirler.
 • Evkur üzerinden ürün faturası oluşturan kişiler, teslimat faturası üzerinden taksitlerini ve vade tutarlarını belirlemeleri gerekmektedir, ev adresini beyan etmek istemeyen kişiler kendilerine en yakın Bursa Evkur şubesini seçerek ürünlerinin gönderimini yapabilirler.
 • Bursa Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Evkur üzerinden alışveriş yapabilirler, 6 aydan az SGK primi olan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.
 • Senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Evkur kişilerden uygun gördüğü takdirde kefil veya teminat isteme hakkına sahiptir.
 • Bursa Evkur üzerinden mobilya alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya ek komisyon ücreti ödemeden mobilya alımında bulunabilirler.
 • Bursa Evkur üzerinden satılan mobilyalar 48 ay vade ile satılmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Sxp Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Bursa Çelik Kardeşler Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Bursa Çelik Kardeşler üzerinden senet karşılığında faizsiz mobilya alımında bulunacak olan kişiler Bursa Çelik Kardeşler şubesine giderek veya Çelik Kardeşler İnternet sitesi üzerinden online olarak sözleşmeli ürün alımında bulunabilirler. Bursa Çelik Kardeşler üzerinden kişiler genç odası takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı veya salon takımı alımında bulunabilirler. Bursa Çelik Kardeşler üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK priminin olması gerekmektedir. Bursa Çelik Kardeşler senetle mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Çelik Kardeşler üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler faiz, peşinat veya vade farkı ödemeden mobilya alımında bulunabilirler.
 • Bursa Çelik Kardeşler üzerinden satılan mobilyalar, liste fiyatı üzerinden satılmaktadır kişilerden ek komisyon ücreti talep edilmez.
 • Bursa Çelik Kardeşler üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte mağazaya başvuruda bulunabilirler.

Bursa Öz Aydın Üzerinden Senetle Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Öz Aydın üzerinden senet karşılığında mobilya alımı yapacak olan kişiler Bursa Öz Aydın şubelerine giderek sözleşme karşılığında alışveriş yapabilirler. Öz Aydın üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler www.ozaydin.com internet adresine girerek online olarak alışveriş yapabilirler. Bursa Öz Aydın üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler internet sitesine üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirler. Site içerisine üyelik oluşturan kişilerin üyelik bilgilerini birebir doğru girmesi gerekmektedir, üyelik bilgilerinde yanlışlık olan kişilere ürün satışı yapılmaz. Bursa Öz Aydın üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir işte çalışıyor olması gerekmektedir. Bursa Öz Aydın üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Öz Aydın üzerinden mobilya alacak olan kişiler mağazaya kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Bursa Öz Aydın üzerinden mobilya alacak olan kişiler vade farkı, peşinat veya faiz ödemeden mobilya alımında bulunabilirler.
 • Bursa Öz Aydın 24 ay vade ile kişilere senetle mobilya satışı yapmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Eminevim Senetle Araba Alma Sistemi

Bursa Yiğit Avm Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

Bursa Yiğit Alışveriş Merkezi üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler genç odası takımı, salon takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, televizyon, yatak, baza başlık gibi ürünleri sözleşmeli olarak alabilirler. Senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler www.yigitalisveris.com.tr üzerinden online olarak alışveriş yapabilirler. Online olarak senetle alışveriş yapacak olan kişilerin Yiğit Avm üzerinden üyelik açması gerekmektedir. Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Bursa Yiğit Avm şubelerine başvuruda bulunması gerekmektedir. Bursa Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Yiğit Avm üzerinden mobilya alacak olan kişiler vade farkı, peşinat veya faiz ödemeden alışveriş yapabilirler.
 • Bursa Yiğit Avm üzerinden mobilya alacak olan kişilerin üzerinde yasal takip veya haciz işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Yiğit Avm üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin SGK üzerinden çalışıyor olması gerekmektedir veya emekli maaşının olması gerekmektedir, 6 aydan az SGK primi olan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.
 • Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin kredi notunun düşük olması gerekmektedir.

Bursa Karadağ Avm Üzerinden Senetle Mobilya Alımı Özellikleri Nelerdir?

Bursa Karadağ Avm üzerinden senet karşılığında faizsiz mobilya alacak olan kişiler Bursa Karadağ Avm şubelerine giderek veya Karadağ resmi internet sitesi üzerinden mobilya alımı başvurusunda bulunması gerekmektedir. Bursa Karadağ Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. Düzenli geliri olmayan kişiler Bursa Karadağ Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunamaz. Senetle mobilya alacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Bursa Karadağ Avm şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Bursa Karadağ Alışveriş Merkezi üzerinden senet karşılığında mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Karadağ üzerinden mobilya alacak olan kişilerin üzerinde yasal takip veya haciz işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Bursa Karadağ üzerinden mobilya alacak olan kişilerin kredi sicilinin bozuk olmaması ve kişilerin kara listede olmaması gerekmektedir.
 • Bursa Karadağ üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişiler faiz, peşinat ve vade farkı ödemeden mobilya sahibi olabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı ile BAĞKUR Ödeme Nasıl ve Hangi Bankalardan Yapılır?

Bursa Evşah Mobilya Avm’den Senetle Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Evşah Mobilya Alışveriş Merkezi üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler Bursa Evşah Mobilya şubelerine giderek veya Evşah Mobilya resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Evşah Mobilya üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu ve SGK sicil prim dökümü ile birlikte mobilya alımında bulunabilirler. Evşah mobilya üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.