Bursa Senetle Telefon Satan Mağazalar

30.01.2020
2.766
A+
A-
Bursa Senetle Telefon Satan Mağazalar

Bursa’dan senet karşılığında cep telefonu almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan veya kredi sicili bozuk olan kişiler senetle telefon alımında bulunamazlar. Üzerinde yasal takip, haciz veya kredi kara listesinde olan kişiler senetle cep telefonu alamazlar. Senetle cep telefonu almak isteyen kişiler kredi çekmeden, kredi kartı kullanmadan vade farksız senetle cep telefonu alabilirler. Senetle cep telefonu satan yerler kişilerden peşinat, faiz veya komisyon ücreti talebinde bulunmaz. Senetle cep telefonu almak isteyen kişiler liste fiyatı üzerinden telefon almaktadır ve herhangi bir ek komisyon ücreti ödememektedir. Kişilerin telefon taksitleri, telefonun asıl fiyatı üzerinden yapılmaktadır. Senetle telefon alacak olan kişiler en az 6 aylık SGK primi olması gerekmektedir. Senetle telefon alacak olan kişilerden istenen belgeler ise şu şekildedir;

 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, ehliyet veya pasaport fotokopisi.
 • Maaş bordrosu veya iş yeri onaylı gelir belgesi.
 • Sabıka sicil dökümü.

Bursa Nilüfer Avm Üzerinden Senetle Cep Telefonu Alımı

Bursa Nilüfer Avm üzerinden senet karşılığında cep telefonu almak isteyen kişiler kefilsiz ve teminatsız cep telefonu alımında bulunabilirler. Senetle cep telefonu almak isteyen kişilerden kredi kartı veya kredi çekme talebinde bulunulmaz. Kişiler kredi faizi ödemeden, vade farksız ve peşinatsız cep telefonu alımında bulunabilirler. 18 yaşından büyük olan herkes Bursa Nilüfer Avm üzerinden senetle telefon alımında bulunabilir. Bursa Nilüfer Avm üzerinden senetle cep telefonu alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Nilüfer Avm üzerinden senetle cep telefonu alacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte başvuruda bulunabilirler.
 • Bursa Nilüfer Avm üzerinden cep telefonu alacak olan kişiler 24 ay vade ile telefon alımında bulunabilirler.
 • Peşinat ödeyerek cep telefonu alacak kişiler 12 ay vadeli cep telefonu alımında bulunabilirler.
 • Nakit olarak cep telefonu alacak olan kişilere liste fiyatı üzerinden indirim yapılmaktadır.
 • Senetle telefon alacak olan kişiler her ayın birinde senet taksitini yatırmak zorundadır, iki ay üst üste senet taksitini yatırmayan kişilerin hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.

Bursa Evkur Üzerinden Senetle Telefon Alma İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa Evkur üzerinden senet karşılığında cep telefonu alacak olan kişiler Bursa Evkur şubesi üzerinden birebir olarak alabilirler. Senetle telefon alacak olan kişiler Bursa Evkur üzerinden elden taksit imkanı ile peşinatsız, vade farksız telefon alımında bulunabilirler. Bursa Evkur şubesi kişilerden kefil veya teminat talep etmemektedir. Bursa Evkur üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Evkur içerisinde senetle telefon alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.
 • Senetle telefon alacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu, iş yeri onaylı gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Bursa Evkur şubelerine başvuruda bulunabilirler.
 • Bursa Evkur şubesi internetten veya birebir gelen başvurularda kişilerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasından, kredi sicilini sorgulamaktadır.
 • Kredi sicili bozuk veya kredi notu düşü olan kişiler Bursa Evkur üzerinden senetle telefon alımı yapamaz.
 • Bursa Evkur üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal işlemin bulunmaması gerekmektedir, kara listede olan kişilere senetle telefon satışı yapılmaz.
 • Bursa Evkur üzerinden telefon alacak olan kişiler şubeden birebir aynı gün içerisinde telefonlarını teslim alabilmektedir, İnternet üzerinden alacak olan kişilerin ise 4 iş günü içerisinde telefonları teslim edilmektedir.
 • Bursa Evkur üzerinden peşinatla veya peşinatsız telefon alımında bulunabilirsiniz.
 • Peşinatsız telefon taksitleri 24 aydır.
 • Peşinatlı telefon alacak olan kişiler ise 12 ay vade ile senetle telefon alımında bulunabilirler.
 • Senet taksitleri her ay düzenli olarak bankaya ödenmesi gerekmektedir, senet ödemeleri geciken kişilerin adına yasal işlem başlatılmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Peşinatsız Senetle Araba Satan Firmalar

Mutlu Evim Bursa Üzerinden Senet Karşılığında Cep Telefonu Alımı

Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler Mutlu Evim Bursa şubelerine giderek veya Mutlu Evim internet sitesi üzerinden senetle cep telefonu alımında bulunabilirler. Senetle cep telefonu alacak olan kişiler 24 ay taksit ile cep telefonu alımında bulunabilirler. Ön peşinat ödemesi yapan kişiler 12 ay vade ile cep telefonu alımında bulunabilir. Mutlu Evim Bursa üzerinden cep telefonu alacak olan kişilerin Sosyal Güvenli Kurumuna bağlı olarak çalışması gerekmektedir, SGK ve devlet memuru olan kişiler Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle cep telefonu alabilirler. Bağ-Kur veya kendi iş yerine sahip olan kişiler Mutlu Evim üzerinden senetle cep telefonu alamazlar. Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle cep telefonu alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK priminin olması gerekmektedir. Sosyal Güvelin Kurumu güvencesi olmayan kişilerin tapu veya teminat göstermesi gerekmektedir. Mutlu Evim Bursa şubeleri gerekli gördüğü durumlarda teminat veya kefil isteme hakkına sahiptir. Emekli kişiler senetle telefon alma işleminde kefil veya teminat göstermesi gerekmemektedir. Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler vade farkı, faiz, peşinat veya ek komisyon ücreti ödememektedir.
 • Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle cep telefonu alacak olan kişilerin üstünde yasal haciz veya takibin olmaması gerekmektedir.
 • Mutlu Evim Bursa üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler ürünü teslim alma aşamasında bir taksiti ödemesi gerekmektedir.

Bursa Arçelik Üzerinden Senet Karşılığında Cep Telefonu Alımı

Bursa Arçelik üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler sıfır peşinatlı senetle telefon alımında bulunabilirler. Bursa Arçelik üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. Bursa Arçelik’de satılan cep telefonlarından faiz, peşinat, vade farkı ve komisyon ücreti alınmamaktadır. Bursa Arçelik üzerinden senetle telefon alımı ise şu şekildedir;

 • Bursa Arçelik üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu, iş yeri onaylı gelir belgesi ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Bursa Arçelik üzerinden daha önce alışveriş yapan kişilerden ek belge veya evrak talep edilmez.
 • Bursa Arçelik şubesi uygun gördüğü durumlarda kişilerden teminat veya ek evrak talebinde bulunabilirler.
 • Bursa Arçelik üzerinden alışveriş yapacak emekli kişilerden evrak veya kefil talep edilmez.
 • Bursa Arçelik’de satılan belirli marka telefonlarda dönemsel olarak indirim olmaktadır.
 • Peşin telefon alacak olan kişilere, liste fiyatı üzerinden indirim yapılmaktadır.
 • Bursa Arçelik üzerinde satılan telefonlar 24 ay garantilidir.
 • Bursa Arçelik üzerinden peşinatsız telefon alacak olan kişiler 24 ay vade ile telefon alabilirler, peşinatlı telefon alacak olan kişiler ise 12 ay vade ile telefon alabilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Bnb Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Bursa Fors Avm Üzerinden Senet Karşılığında Telefon Alımı

Bursa Fors Avm üzerinden senetle telefon almak isteyen kişiler Fors Avm internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Bursa Fors Avm şubesine giderek birebir senetle telefon alımında bulunabilirsiniz. 18 yaşından küçük kişiler Bursa Fors Avm’den senetle telefon alışverişi yapamaz. Bursa Fors Avm üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK sicil prim dökümü olması gerekmektedir. Bursa Fors Avm üzerinden senetle telefon alma şartları ise şu şekildedir;

 • Bursa Fors Avm üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin kimlik belgesi, maaş bordrosu, iş yeri onaylı gelir belgesi ve sabıka sicil kaydı ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Bursa Fors Avm üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler faiz, vade farkı veya peşinat ödemeden telefon sahibi olabilirler.
 • Bursa Fors Avm üzerinden telefon alacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden telefon alımı yapmaktadırlar, kişilerden herhangi bir ek komisyon ücreti alınmaz.
 • İnternet üzerinden senetle telefon alan kişiler anlaşmalı bankalara her ay düzenli olarak taksiti yatırmak zorundadır.
 • Senetle telefon alacak olan kişilerin her ay senetlerini kendileri teslim alması gerekmektedir.
 • İnternet üzerinden cep telefonu almak isteyen kişiler forsavm.com.tr adresine girerek cep telefonu alımında bulunabilirler.

Bursa Beko Üzerinden Senetle Telefon Alımı

Bursa Beko üzerinden senet karşılığında telefon almak isteyen kişiler sıfır peşinatlı, faizsiz telefon alımında bulunabilirler. Bursa Beko üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerden vade farkı veya ek komisyon ücreti talep edilmez. Kredi notu düşük ve kredi sicili bozuk olan kişiler Bursa Beko üzerinden senetle telefon alımında bulunamaz. Bursa Beko üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerden kredi çekmesi ve benzeri işlemlerde bulunması talep edilmemektedir. Bursa Beko üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Bursa Beko üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden telefon almaktadır.
 • Bursa Beko üzerinden senetle alınan telefonlar iki yıl garanti altındadır.
 • 18 yaşından küçük olan kişiler Beko üzerinden senetle telefon alımında bulunamazlar.
 • Bursa Beko üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile Bursa Beko şubelerine başvuruda bulunabilirler.
 • Bursa Beko mağazası kişilerden teminat veya kefil talebinde bulunmaz.
İlginizi Çekebilir:  Sxp Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Bursa Bayraktar Üzerinden Senet Karşılığında Cep Telefonu Alma

Bursa Bayraktar üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler 24 ay vade ile sıfır faizsiz cep telefonu alabilirler. Bursa Bayraktar üzerinden faizsiz cep telefonu alacak olan kişiler peşinat ödemesi yaparak 12 ay vade ile senetle telefon alabilirler. Senetle telefon alacak olan kişiler Bursa Bayraktar Mağazasına giderek birebir başvuruda bulunması gerekmektedir. Bursa Bayraktar Mağazasından telefon alacak olan kişilerden vade farkı, teminat, kefil veya ek komisyon ücreti istenmez. Bayraktar Mağazası üzerinden senetle telefon alma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.