Dent Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

20.06.2021
374
A+
A-
Dent Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Dent Coin, Ethereum tabanlı, ER-20 kripto para birimleri arasındadır. Dent, mobil veriler için global değişim platformu olan DENT’in yerel kripto para birimidir. Dent ile işlem hacmi geniş borsalarda işlem yapmanın yanında, mobil verileri DENT platformundan satın alma işlemi de yapılabilir. DENT dünyadaki geleneksel mobil veri endüstrisi ile yarış halinde olan ve onu alt etmek için tasarlanan bir kripto projesidir. Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 Dent fiyatı 0,035 TL. Döviz cinsinden ise 0,004 Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dent 24 saatte % -0.44 azaldı. Dent fiyatı kripto para piyasasına dair yaşanan gelişmelere ve volatiliteye bağlı olarak anlık dalgalanmalara sahne olabilir. Bu yüzden güncel fiyat takip edilerek yatırım yapılmalıdır.

DENT Nasıl Alınır?

Dent almak için izlenen adımlar şu şekildedir:

  • Dent, Binance, Gate.io, KuCoin gibi borsalarda işlemde yer alıyor. Bu borsalardan seçim yapılmalı ve ilgili borsaya girilmelidir.
  • Borsada hesap oluşturulmalı ve işlem sırasında gelen kimlik tanımlama aşamaları izlenip, kaydedilmelidir.
  • Oluşan hesaba kripto para alım işlemi için para yatırılmalıdır.
  • Para yatırma işleminin ardından borsadan, Dent paritelerinin yer aldığı satın alma sayfasına gidilir.
  • İlgi sayfadaki güncel fiyattan veya tercih edilen daha avantajlı tutardan giriş ile Dent Coin alım emri verilir.
  • Alınan Dent Coinler hesabın sanal cüzdanında ya da güvenlik açısından daha üstün donanım cüzdanda saklanabilir.

DENT Avantajları Nelerdir?

Dent olumlu özellikleri şu şekildedir:

Coin Ödülleri: DENT platformunda mobil veri satışı yapmak amacıyla işlem gerçekleştirenler, satış yapamasalar dahi topluluk beğenileri üzerinden Dent Coin kazanırlar.

İlginizi Çekebilir:  Exen Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Düşük Masraf: Dent, kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilebilir. Bu işlemde ise bankacılık hizmetleri ile yurt dışına transferde doğan masrafların çok altında işlem ücreti oluşur.

Yüksek Erişilebilirlik: Den Coin işlem hacmi geniş global kripto para borsalarında listelendiği için ona hızlı ulaşmak ve pek çok yerden işleme girmek mümkündür.

DENT Dezavantajları Nelerdir?

Dent olumsuz özellikleri ise şu şekildedir:

Hız Düşüşü: Dent, ERC-20 tabanlı bir kripto para olduğundan, Ethereum hakkında gündeme gelen hız düşüşlerinden etkilenir. Her zaman olmasa da ağ yükünün çok olduğu anlarda emir onayları için bekleme süresi uzar.

Sanal Cüzdanda Risk Artışı: Dent Coin donanım cüzdanda saklandığında çevrim dışı olarak, saldırılardan korunur. Ancak çevrim içi konumdaki sanal cüzdanda borsalarda oluşabilecek saldırı riskleri ile aynı oranda karşı karşıyadır.

Dent Coin Yatırımcıların Yorumu Nedir?

Dent için yatırımcılar yorumlarında, Dent Coin ile alım-satım harici işlemler ile kazanç sağlayabildiklerini belirtmişler. Bu durumdan memnun olduklarını belirten yatırımcılar, yeni mobil veri endüstrisinin ise DENT ağında oluştuğunu, gelecekte geleneksel şirketlerin daha az tercih edilebileceğini belirtmişler. Analistler de benzer bir görüş ile gelecekte, mobil veri sektöründeki şirketlerin, hizmetlerini DENT ağına entegre etmek zorunda kalabileceklerini belirtmektedirler.

Dent Coin Geleceği Nasıl Olur?

Dent coin geleceği için analistler Dent Coin’in geleceğinde gelişim ve değer kazanımları görüyorlar. Analistlere göre Dent 2021 senesi Haziran ayında fiyat artışına gidebilir. İlgili ayın başında ise 0.0055 dolar ile 0.0060 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analistler ardından kısa süreli bir değer kaybının oluşabileceği açıkladılar. 2021 senesi Eylül ayı ardından ise 0.0075 dolar ile 0.0085 dolar bandı arasında fiyatlanma olabileceğini belirtmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı ile Pasaport Harcı Ödeme Nasıl Yapılır?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.