Evkur Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

05.02.2020
14.066
A+
A-
Evkur Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Evkur üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya Evkur mağazaları üzerinden alışveriş yapabilirler. Evkur senetle alınan ürünlerin üzerinden faiz, komisyon veya vade farkı tutarı talep etmez. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler Evkur resmi sitesi içerisinde bulunan, Evkur senetle alışveriş kısmına girerek online alışveriş yapabilirler. Kredi notu düşük veya kara listede olan kişiler Evkur üzerinden senetle alışveriş yapamazlar. Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde yasal haciz veya takip işleminin bulunmaması gerekmektedir. Evkur senetle alışveriş yapacak olan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu, sabıka kaydı ve kimlik belgesi istemektedir.

Evkur Senetle Beyaz Eşya Alımı

Evkur üzerinden senet karşılığında beyaz eşya almak isteyen kişiler buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, süpürge ve benzeri eşyaları senet karşılığında Evkur’dan alabilir. Evkur üzerinden peşinatsız, senetle alışveriş yapmak isteyen kişiler İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya Evkur şubelerine giderek birebir alışveriş yapabilirler. Online olarak Evkur üzerinden sözleşmeli ürün almak isteyen kişiler https://www.evkur.com.tr/  adresine girerek Evkur’dan online olarak alışveriş yapabilirler. Evkur üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler Evkur’un resmi web sitesine üye olmak zorundadır. Kişiler üyelik bilgilerini eksiksiz girmesi gerekmektedir. Üyelik bilgileri hatalı olan kişiler Evkur üzerinden ürün alımında bulunamazlar. Üyelik işlemlerini yapan kişiler daha sonrasında alacakları ürünleri seçerek sepete atması gerekmektedir. Sepete atılan ürünlerden sonra kişilerin, sözleşmeli ödeme bölümüne tıklaması gerekmektedir. Sözleşmeli ödeme bölümünde fatura bilgisi ve taksit sayısı belirleme hesabı çıkacaktır. Kişiler teslimat faturasını doldurduktan sonra işlemi onaylaması gerekmektedir. Ev adresine beyaz eşya teslim almak istemeyen kişiler Evkur adreslerini belirleyerek eşyalarını kendilerine en yakın Evkur mağazasına yollayabilirler. Teslimat faturasında problem olan kişilerin ürünleri geri dönmektedir. Evkur üzerinden senetle beyaz eşya alışverişi yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kişilerin oluşturdukları fatura Evkur ana merkezi tarafından onaylanarak, kişiye gönderilmektedir.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin kredi sicilinde veya kredi notunda bozukluk olmaması gerekmektedir.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler kredi çekmek zorunda değildir, kredi kartı taksiti ödemeden, faiz ödemeden beyaz eşya sahibi olabilirsiniz.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde yasal takip veya haciz olması durumunda Evkur kişilere senetle eşya satışı yapmaz.
 • Kişilerin yolladıkları sipariş kredi uygunluk sürecinden geçerek onayı verilmektedir.
 • Evkur üzerinden sipariş edilen ürünlerin teslim süresi ortalama 4 iş günü içerisinde yapılmaktadır, mağazadan ürün alan kişiler aynı gün içerisinde eşyalarını almaktadır.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin özel sipariş vermesi durumunda teslimat süresi değişmektedir.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapan kişiler ürünlerini teslim alındıktan bir ay sonra ödeme işlemine başlamaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Emekli İkramiyesi ve Maaş Hesaplama Nasıl Yapılır?

Evkur Üzerinden Senetle Peşinatsız Cep Telefonu Alma

Evkur üzerinden senet karşılığında sıfır peşinatla cep telefonu alacak olan kişiler internet sitesi üzerinden veya Evkur mağazalarından birebir cep telefonu alımında bulunabilirler. Evkur mağazası üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerden faiz, peşinat veya vade farkı tutarı talep edilmez. Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerden kefil veya teminat talep edilmez. Evkur üzerinden senetle telefon alma işlemi ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Evkur üzerinden senetle telefon alacak olan kişiler Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa veya Antalya Evkur şubeleri üzerinden senetle telefon alabilirler.
 • İnternet üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler evkur.com adresine girerek senetle alışveriş bölümüne girmeleri gerekmektedir.
 • İnternet üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler, Evkur İnternet sitesi üzerinde bulunana üye ol kısmına girerek, üyelik bilgilerini doldurması gerekmektedir.
 • Kişilerin üyelik sırasında bilgilerini birebir doğru vermesi ve yalan bilgi beyan etmemesi gerekmektedir.
 • Evkur üzerinden üyeliğini yapan kişiler alacağı cep telefonu seçerek, sözleşmeli ödeme bölümüne girebilir.
 • İnternet üzerinden online olarak alışveriş yapan kişiler kimlik numarası üzerinden kredi sicil durumu sorgulanmaktadır.
 • Kredi sicilinde problem olmayan kişilerin ürünleri 4 iş günü içerisinde gönderilmektedir.
 • Evkur üzerinden sıfır peşinatlı telefon alacak olan kişiler 12 ay vade ile telefon alabilmektedir.
 • Evkur üzerinden senetle telefon alacak olan kişilerin üzerinde yasal takip veya haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir.
 • Evkur telefon ücretini ilk aydan sonra tahsil etmektedir.

Evkur Üzerinden Senetle Faizsiz Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Evkur üzerinden senetle sıfır faizli mobilya alımında bulunacak olan kişiler Türkiye üzerinde ki bütün Evkur şubelerinden senetle mobilya alımında bulunabilirler. Kişiler İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara ve Bursa’da bulunan Evkur mağazalarına giderek senetle mobilya alımı talebinde bulunabilirler. Evkur üzerinden senetle mobilya alımı yapacak olan kişiler Evkur İnternet sitesi üzerinden de senetle alım yapabilmektedir. Evkur üzerinden senetle mobilya alma işlemi ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Evkur üzerinden yatak odası takımı, salon takımı, genç odası takımı ürünlerini senetle alabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler evkur.com adresine girerek, kayıt olması gerekmektedir.
 • Sisteme kayıt olacak olan kişilerin girdikleri kullanıcı bilgilerinin doğru olması gerekmektedir.
 • Kişiler sisteme kayıt olduktan sonra eşyalarını seçerek sepete atması gerekmektedir alınacak ürünlere karar veren kişiler, sözleşmeli ödeme bölümüne girerek teslimat faturasını oluşturabilirler.
 • Evkur sitesi kişilerden online ürün alımı aşamasında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını istemektedir, Evkur kişilerin kimlik numarası üzerinden kredi sicil durumunu sorgulamaktadır.
 • Herhangi bir kredi notu problemi olmayan kişiler 3 veya 4 iş günü içerisinde eşyalarını alabilirler.
 • Ürün alımı süresinde herhangi bir ön peşinat ödemesi bulunmamaktadır.
 • Alınan ürünlerin aylık taksitleri Yapı Kredi bankası üzerinden ödenmektedir.
 • Evkur üzerinden mobilya alan kişiler 24 ay vade imkanı ile kredi ödemesinde bulunabilirler.
 • Evkur üzerinden mobilya alacak olan kişilerden faiz, vade farkı tutarı veya komisyon ücreti talep edilmez.
İlginizi Çekebilir:  Turkcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Evkur Üzerinden Senetle Motor Alımı

Evkur üzerinden senet karşılığında motor alacak olan kişiler Evkur mağazaları üzerinden veya www.evkur.com üzerinden online olarak motor alımında bulunabilirler. Evkur üzerinden motor alımında bulunacak olan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil dökümü ve kimlik belgesi istenmektedir. Üzerinde haciz veya yasal takip işlemi bulunan kişiler Evkur üzerinden senetle motor alımında bulunamazlar. Senetle motor alacak olan kişilerin kredi notunun düşük olması veya kredi sicilinin bozuk olması durumunda senetle motor alımında bulunamaz. Evkur üzerinden senetle motor alacak olan kişiler kredi çekmeden, kredi kartı faizi ödemeden motor sahibi olabilirler. Evkur üzerinden motor alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Evkur İnternet sitesi üzerinden motor alacak olan kişilerin Evkur sitesine üye olması gerkemektedir.
 • Evkur sistemine üye olan kişilerin, kişisel bilgilerini birebir doğru girmesi gerekmektedir.
 • Kişiler istedikleri motoru sepete atarak, motor alımında bulunabilirler.
 • Tahsilat faturası düzenlemesi aşamasında kişiler dilerlerse kendilerine en yakın Evkur mağazasına ürünü sipariş edebilmektedir.
 • Evkur üzerinden kredi kartı ile motor alacak olan kişilere taksit yapılmaz.
 • Senetle motor alacak olan kişilere 12 ay vade ile taksit yapılmaktadır, peşinat veren kişilere ise 24 ay vade ile taksit imkanı sağlanmaktadır.

Evkur Senetle Alışveriş’de Ürün İade Etme Şartları Nelerdir?

Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin herhangi bir şekilde senet kopyalarını ve taksitli sözleşme dosyasını atmaması gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan kişilerin ürün iade talepleri kabul edilmez. Evkur üzerinden senet kaşılığı alışveriş’de ürün iade etme koşulları ise şu şekildedir;

 • Evkur üzerinden senetle ürün alımında bulunan kişiler iade edecekler ürünün orijinal kutusu veya ambalajı ile yapması gerekmektedir.
 • Orijinal ambalajı veya kutusu bozulmuş ürünler Evkur tarafından kabul edilmez.
 • Tüketici eğer cayma hakkını kullanırsa ilgili hakem ve heyete başvuruda bulunarak ürün iade alımına karar verilmektedir.
 • Ürün alındıktan sonra uyum sıkıntısı yaşayan kişiler teknik destek ekip çağırabilirler, ürünleri kontrol edildikten sonra firma hatası tespit edilmesi durumunda kişinin ürünleri geri alınmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Engelli Memur Personel Maaşları Ne Kadar?

Evkur Senetle Alınan Ürün Arızalı Çıkması

Evkur üzerinden senetle alışveriş yapan kişilerin ürünlerinin arızalı çıkması durumunda kendilerine en yakın Evkur firmasına giderek durumu beyan etmeleri gerekmektedir. Kişiler ürünler ile ilgili yaşadıkları problemi 6 ay içerisinde Evkur’a belirtmesi gerekmektedir. Kişilerin 14 gün ile 6 ay arasında iade taleplerinde ürünün servise gitmiş olması ve servis tarafından iade kararı almış olması gerekmektedir. Ayıplı ürünün gelmesi durumunda Evkur müşteri hizmetlerini arayarak bildirimde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi genel olarak tüketiciyi servise yönlendirmektedir. Ürünün ayıplı çıkması durumunda 20 iş günü içerisinde iadesi yapılmaktadır.

Evkur Üzerinden Senetle Alışveriş Yapma Koşulları Nelerdir?

Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden alışveriş yapabilirler. Evkur üzerinden senet karşılığında alışveriş yapma şartları ise şu şekildedir;

 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde haciz, yasal takip veya icra işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte Evkur mağazalarına başvuruda bulunabilirler.
 • Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notunda veya sicilinde bozukluk olmaması gerekmektedir.
 • Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler kredi çekmeden, sıfır faiz tutarı ile ürün alabilirler.
 • Evkur internet sitesi üzerinden ürün alacak olan kişilerin öncelikle Evkur İnternet sitesine üye olması gerekmektedir.
 • Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler sözleşmeli ödeme sistemine girerek, teslimat ve fatura adres bilgilerini doldurmaları gerekmektedir.
 • İzmir Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

 • İstanbul Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

 • Bursa Senetle Alışveriş Yapılabilen MağazalarZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.