İstanbul Banka Kredisiz Konut Projeleri

06.02.2020
2.165
A+
A-
İstanbul Banka Kredisiz Konut Projeleri

İstanbul üzerinden banka kredisi çekmeden ev almak isteyen kişiler Eminevim, Fuzulevim, Birevim, Katılımevim ve Finansevim sistemlerine katılabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişiler faiz, peşinat veya vade farkı ödemeden konut sahibi olabilirler. İstanbul üzerinde yapılan inşaat projeleri üzerinden kişiler peşinat ödemeden, konut sahibi olabilirler. Faizsiz, konut kredisi çekemeden ev sahibi olmak isteyen kişilerin gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil prim dökümü ve Türkiye Cumhuriyeti kimliği olmak zorundadır. Firmalar kara listede olan veya üzerinde haciz bulunan kişilere kredisiz konut satışı yapmamaktadır. İstanbul’da kredisiz konut satışı yapan yerler ise şu şekildedir;

 • Sur Yapı
 • İş Gyo
 • Nef Nef
 • Sinpaş Gyo
 • Nurol Yapı
 • Emlak Konut

Hep İstanbul’dan Kredisiz Konut Alma

Hep İstanbul üzerinden kredi çekmeden ev almak isteyen kişiler Tefken Emlak şubeleri üzerinden kredisiz ev alma talebinde bulunabilirler. Hep İstanbul projesi içerisinde ev alacak olan kişilerden kredi çekmeleri ve kredi kartı ile faiz ödemeleri talep edilmez. Kişiler Hep İstanbul üzerinden faizsiz, vade farksız ve peşinatsız ev sahibi olabilirler. Hep İstanbul üzerinden ev almak isteyen kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil kaydı ve sabıka kaydı ile birlikte başvuruda bulunabilirler. İstanbul Hep İstanbul üzerinden faizsiz konut alacak olan kişiler 60 ay vade ile ev alımında bulunabilirler. Hep İstanbul üzerinden kredisiz ev alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Proje içerisinde 2 kilometre uzunluğunda yürüyüş yolları, otopark, çok amaçlı salonlar, cep sinemaları, kütüphane, kafe, bisiklet yolları, peyzaj alanı, kuru temizleme, süpermarket, terzi, restoran, kafe, spor salonu, basketbol sahası, futbol sahası, teniz kortu, açık veya kapalı yüzme havuzu, fitness center, plates salonu ve jimnastik salonları bulunmaktadır, proje İstanbul Esenyurt üzerine inşa edilmektedir.
 • Hep İstanbul’dan ev almak isteyen kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • Hep İstanbul üzerinden ev alacak olan kişilerin kara listede olmaması ve kişilerin kredi notunda bozukluk olmaması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Devlet Tarım Sigortası Fiyatları ve Hesaplama

İstanbul Eminevim’den Kredisiz Konut Alma

İstanbul Eminevim üzerinden kredi olmadan ev almak isteyen kişiler Eminevim şubelerine giderek veya Eminevim internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurarak ev alma talebinde bulunabilirler. Eminevim üzerinden kredisiz konut alacak olan kişiler 120 ay vade ile sıfır faizli ev alabilirler. İstanbul Eminevim üzerinden konut alacak olan kişiler faiz, peşinat veya vade farkı ödemeden ev sahibi olabilirler. Eminevim tasarruf sistemi ile çalışan bir ev alma sistemidir. Sistem içerisinde el birliği ve dayanışma önemlidir. Sisteme katılan kişiler vade tutarlarına göre gruplarını belirlenmektedir ve kişiler her ay grup içerisine taksit ücretini yatırarak bir ev almaktadır. Kredisiz ev almak isteyen kişiler Eminevim ev alma sistemine dahil olarak faizsiz, peşinatsız ev sahibi olabilirler. Eminevim üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Eminevim üzerinden kredisiz konut alacak olan kişilerin evlerinin üstüne ipotek konulmaktadır, evlerin üstüne ipotek konulması katılımcıları korumak adına yapılmaktadır. Eminevim ev alma sisteminde sadece organizasyon ücreti ödenmektedir, herhangi bir başka ek ücret talep edilmemektedir.
 • İstanbul Eminevim kura sistemine katılan kişinin evi ilk ay çıktığı takdirde, o ay kişiye evi teslim edilmektedir.

İstanbul Birevim Üzerinden Kredisiz Konut Alma

İstanbul Birevim’den kredi olmadan ev alacak olan kişiler İstanbul Birevim şubelerine giderek veya Birevim internet sitesi üzerinde ki online başvuru formunu doldurarak sisteme dahil olabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişiler tasarruf sistemine katılarak her ay taksitlerini ortak bir fon havuzuna ödemektedir. Birevim ev alma sistemine katılacak olan kişiler sadece organizasyon ücreti ödemektedir, kişilerden ek herhangi bir ücret alınmamaktadır. Birevim sistemine katılan kişilerden kira ödemesi ve benzeri ödemeler yapılmaz. İstanbul Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler faiz, peşinat veya vade farkı ödemeden ev alabilirler. İstanbul Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler Türkiye üzerinden her yerden ev sahibi olabilirler. İstanbul bir evim üzerinde kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Birevim üzerinden sıra tespitli tasarruf sistemi, konut endeksli tasarruf sistemi ile kişiler ev alabilirler.
 • İstanbul Birevim üzerinden ev almak isteyen kişiler 120 ay vade ile ev alabilirler.
 • İstanbul Birevim üzerinden ev alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
 • İstanbul Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler az, orta ve yüksek gelirli olabilir.
 • İstanbul Birevim üzerinden ev alacak olan kişiler organizasyon ücreti ödeyerek ev alımında bulunabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Kaymakam Maaşları Ne Kadar?

İstanbul Fuzulev’den Kredisiz Konut Alma

İstanbul Fuzulev üzerinden kredi almadan ev alacak olan kişiler İsanbul Fuzulev şubelerine giderek ev alma başvurusunda bulunabilirler. Kredisiz konut almak isteyen kişiler Fuzulev internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirler. Kredi notu yetmeyen veya kredi çekemeyen kişiler Fuzulev üzerinden faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev alabilirler. Fuzulev tasarruf sistemine dayalı bir ev alma sistemidir. Kişiler gruplara ayrılarak ev taksiti ödemesi yapmaktadır. Fuzulev üzerinden kredisiz konut alma sistemi ise şu şekildedir;

 • Fuzulev üzerinden vade ortası, peşinatlı erken teslim, ara ödemeli erken teslim veya çekilişli teslimat sistemi ile ev alımında bulunabilirsiniz.
 • Fuzulev üzerinden kredisiz konut almak isteyen kişiler evi ilk ay teslim almaktadır, kişiler evlerini ilk ay teslim aldıklarında vade tutarlarını sabit olarak ödemesi gerekmektedir.
 • Fuzulev üzerinden kredisiz konut almak isteyen kişilere kira desteği sağlanmaktadır.
 • Fuzulev sistemi üzerinden ev alacak olan kişiler ek bir gayrimenkule yatırım yapabilirler.
 • Fuzulev sistemi üzerinden ev alacak olan kişiler çekilişle sisteme katılmaları durumunda ilk cumartesi günü ev alımında bulunabilirler.
 • Fuzulev sistemi üzerinden ev alacak olan kişilerden haciz masrafı alınmamaktadır.
 • Fuzulev sistemi üzerinden ev alacak olan kişilerden haciz masrafı alınmaktadır, ipotek, rehin ve mülkiyeti muhafaza masraflarını kendileri ödemeleri gerekmektedir.
 • Alınacak olan konut üzerinde Fuzulev rehin ve ipotek koymaktadır, vade ödemesi bittikten sonra evin satışı kişinin üstüne yapılmaktadır.

İstanbul Nidapark Bomonti Projesi Üzerinden Kredisiz Konut Alma

İstanbul Nidapark Bomonti projesin’den kredi olmadan konut almak isteyen kişiler Tahsincioğlu Gayrimenkule giderek faizsiz ev alma başvurusunda bulunabilirler. Nidapark üzerinden kredisiz konut alacak olan  kişiler 60 ay vade ile ev sahibi olabilirler. Kişiler proje aşamasında ev alımına karar vermeleri durumunda 120 ay vade ile konut alımında bulunabilirler. Nidapark Bomonti İstanbul Şişli’de yapılmaktadır. İstanbul Nidapark Bomonti üzerinden kredisiz konut alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Nidapark Bomonti projesi içerisinde verilen dairelerin ücreti 727.000 Türk Lirasından başlamaktadır.
 • Nidapark İstanbul Şişli bölgesinde yapılacak olan proje 18.079 metrekare alana yapılmaktadır,Nidapark projesi içerisinde 102 ofisi 12 mağaza bulunmaktadır kişiler dilerlerse senetle ofis veya mağaza alımında bulunabilirler.
 • Nidapark konut projesi içerisinde 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve 5+1 evler bulunmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Diyetisyen Maaşları Ne Kadar?

İstanbul Zer Kartal Projesi Üzerinden Kredisiz Konut Alma

İstanbul Zer Kartal Projesi üzerinden kredi almadan ev almak isteyen kişiler Ceylan İnşaat şubelerine giderek peşinatsız, faizsiz ev başvurusunda bulunabilirler. Senetle ev alacak olan kişiler yüzde otuz peşinat ödeyerek daha kısa sürede konut sahibi olabilirler. Zer Kartal projesi üzerinden ev alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Zer Kartal üzerinden ev alacak olan kişiler 72 ay vade ile ev alabilirler.
 • Proje içerisinde 3 farklı konut tipi yapılmaktadır.
 • Zer Kartal üzerinden ev alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya ek komisyon ücreti ödemeden ev sahibi olabilirler.
 • Zer Kartal konut projesi üzerinden ev alacak olan kişiler 367.000 Türk Lirası değerinde ev veya 500.000 TL ile 868.000 TL’lik evlerden alabilirler.
 • Zer Kartal konut projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri vermektedir.
 • Kredisiz konut olan Zer Kartal projesisi içerisinde sosyal aktivite alanları, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, mini sinema salonu, basketbol sahası, yürüyüş alanları, fitness center, spa, sauna, buhar odası, şok havuzu ve hamam bulunmaktadır.

İstanbul Bizimtepe Aydos Projesi Üzerinden Kredisiz Konut Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Bizimtepe Aydos projesi üzerinden kredi almadan ev alacak olan kişiler Halk Gyo veya Vakıf Gyo kuruluşlarına giderek peşinatsız ev alımında bulunabilirler. Bizimtepe üzerinden krediz konut olan kişiler 60 ay vade ile ev sahibi olabilirler. Bizimtepe ev projesi içerisinde faiz, peşinat, vade farkı ve benzeri hiç bir ücret talep edilmez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.