İstanbul Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

31.01.2020
1.244
A+
A-
İstanbul Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

İstanbul’da senet karşılığında alışveriş yapılabilen mağazalardan alışveriş yapabilmek için kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Bazı mağazalar SGK kurumu dışında çalışan kişilere senetle ürün satışı yapmamaktadır. Senetle alışveriş yapacak olan kişiler faizsiz, vade farksız, peşinatsız ve komisyon ücreti olmadan alışveriş yapabilirler. Genelde senetle eşya veren mağazalar, beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, cep telefonu, bilgisayar ve benzeri türlerde ki ürünler için senet yapmaktadırlar. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin en az 6 ay boyunca SGK primlerinin olması gerekmektedir.

İstanbul Evkur Üzerinden Senetle Alıveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Evkur üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler  https://www.evkur.com.tr/ adresine girerek online olarak alışveriş yapabilirsiniz veya İstanbul’da size en uygun Evkur şubesine gidebilirsiniz. İstanbul Evkur mağazalarından alışveriş yapan kişiler ürünlerini aynı gün içerisinde teslim alabilmektedir. İnternet üzerinden yapılacak alışverişlerde ise üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluşturduktan sonra alacağınız ürünü sepete atarak işleme devam ediniz. Daha sonrasında ise sepet ekranına girerek ödeme seçeneklerine tıklayınız, sözleşmeli ödeme seçeneğine giriniz. Sözleşmeli ödeme seçeneği sekmesinde taksit sayısını belirlemeniz gereklidir, taksit sayısı yazıldıktan sonra bir sonraki adıma geçiniz. Teslimat bilgilerine, İstanbul Evkur mağazalarından birini seçebilirsiniz veya kendi adresinizi yazarak teslimat faturasını oluşturun. Teslimat faturasını ve adresi bilgilerini yazdıktan sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz girmeniz gereklidir, eksik girilen bilgilerde ürün geri gönderilmektedir. Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, ehliyet belgesi, gelir belgesi ve maaş bordrosu ile kişiler senetle alışveriş yapabilmektedir. Evkur üzerinden senetle ödeme işlemleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Evkur üzerinden oluşturulan faturaya kişilerinin ödeme bilgisinin girmesi gerekmektedir, kişiler hazırlanan elektronik faturaya onay verdikten sonra sipariş hazırlanmaya başlamaktadır.
 • Evkur İstanbul şubesi kendisine gelen bilgileri kontrol ederek kişilerin kredi sicil durumlarını sorgulamaktadır, kişi bilgilerinin doğru olması durumunda sipariş onaylanmaktadır.
 • Kişilerin kredi sicil değerlendirme sürecinden sonra kişilerin sipariş teslimleri üç ile dört gün arasında gerçekleştirilmektedir.
 • İstanbul Evkur üzerinden verilen özel siparişlerde teslim süresi değişiklik göstermektedir.
 • İstanbul Evkur kişiler 48 aya kadar varan vadelerle faizsiz taksit yapmaktadır.
 • İstanbul Evkur ürünleri teslim ettikten bir ay sonra ödeme almaya başlamaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Fuzulev Sistemi Nedir?

İstanbul Arçelik Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Arçelik üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İstanbul Arçelik şubelerinden birine veya Arçelik resmi web sitesi üzerinden senetle alışveriş yapabilir. Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler faizsiz, peşinatsız senetle alışveriş yapabilmektedir. Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir işe sahip olması gerekmektedir. İstanbul Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, SGK sicil prim dökümü, Türkiye Cumhuriyet kimlik kartı ve sabıka kaydı ile alışveriş yapabilmektedir. Kredi notu düşük olan veya kara listede olan kişiler Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapamazlar. Senetle alışveriş yapacak olan kişiler ürünleri liste fiyatından almaktadır ve liste fiyatı üzerinden taksit ödemesi yapmaktadır. İstanbul Arçelik şubeleri kişilerden ek komisyon ücreti talep etmemektedir. İstanbul Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler beyaz eşya, elektronik, telefon, bilgisayar alışverişi yapabilirler.
 • Yapılacak olan senetlerden komisyon ücreti, faiz veya peşinat alınmamaktadır.
 • Peşinatsız alışveriş yapacak olan kişiler 24 ay taksit ile senetle alışveriş yapabilirler.
 • Peşinat ödemeli alışveriş yapacak olan kişiler 12 ay vade taksit ile senetle alışveriş yapabilirler.
 • Senetle alışveriş yapacak olan kişilerden kefil veya teminat talep edilebilir.
 • İstanbul Arçelik mağazalarından daha önce alışveriş yapan kişilerden kefil veya teminat talep edilmez.

İstanbul Yiğit Avm Üzerinden Senetle Alışveriş Yapma Özellikleri Nelerdir?

İstanbul Yiğit Avm üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler İstanbul Yiğit Avm üzerinden veya Yiğit Avm resmi web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Yiğit Avm İstanbul üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerden faiz, vade farkı, peşinat veya herhangi bir ek ücret talep edilmez. Yiğit Avm üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, ehliyet, gelir belgesi ve maaş bordrosu ile alışveriş yapması gerekmektedir. İstanbul Yiğit Avm üzerinden senet karşılığında alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Yiğit Alışveriş Merkezi içerisinde sehpa, küçük ev aletleri, elektronik eşyalar, küçük ev aletleri, bilgisayar, karyola, baza, yatak, balık, televizyon ünitesi, yemek odası takımı, çalışma odası takımı, yatak odası takımı, genç odası takımı satılmaktadır.
 • Yiğit Avm üzerinden online alışveriş yapmak isteyen kişiler yigitalisveris.com.tr adresine girerek sisteme kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Kişiler üyelik sırasında kişisel bilgilerini ve kimlik numarasını girmesi gerekmektedir, kişisel bilgilerini yanlış giren kişilerin ürün satışı yapılamaz.-
 • Üyelik işlemini başarıyla yapan kişilerin, seçilen ürünlerini sepete eklemesi ve ödeme kısmına geçmesi gerekmektedir.
 • Ödeme kısmına geçen kişiler, senetle ödeme sistemini seçmesi gerekmektedir senetle ödeme seçeneğine giren kişiler taksit sayısını ve vade tutarını belirlemesi gerekmektedir.
 • Kişiler ödeme faturasını oluşturduktan sonra ev adresini eksiksiz olarak yazması gerekmektedir.
 • Sipariş merkez tarafından alındıktan sonra onaya gitmektedir ve onaylama işlemi yapıldıktan sonra müşteriye sözleşme yollanmaktadır.
 • Müşteri ve iş yeri arasında ki sözleşme alıcı tarafından imzalandıktan sonra senetle yapılacak olan ödemelerin bilgisi kişiye verilmektedir.
 • Senetle yapılacak olan ödemelerin düzenli yapılması gerekmektedir, ödemede aksaklık olması durumunda İstanbul Yiğit Alışveriş Merkezi haciz işlemini başlatma hakkına sahiptir.
 • İstanbul Yiğit Alışveriş Merkezi üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerden herhangi bir ön ödeme alınmaz.
İlginizi Çekebilir:  Eminevim Çekiliş Sistemi Nedir?

İstanbul Çelik Kardeşler Avm Üzerinden Senetle Alışveriş

İstanbul Çelik Kardeşler Avm üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev aletleri, cep telefonu, bilgisayar, koltuk, kanepe, yatak, yemek masası, yemek odası, televizyon ünitesi, yatak odası takımı, salon takımı ve benzeri eşyaların alımını yapabilirler. İstanbul Çekiliş Kardeşler üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler peşinat, vade farkı, faiz veya ek komisyon ücreti ödemesi yapmamaktadır. İstanbul Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapmak isteyen İstanbul Çelik Kardeşler şubesi üzerinden veya İnternet sitesi üzerinden alışverişlerine yapabilirler. Çekil Kardeşler üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

İstanbul Çelik Kardeşler Avm üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler online alışveriş için, kimlik bilgilerini ve kişisel bilgilerini üyelik bilgisi kısmına yüzde yüz doğru girmeleri girmeleri gerekmektedir.

Üyelik işlemi sırasında yanlış bilgi beyan eden kişilerin üyelikleri iptal edilmektedir.

İstanbul Çelik Kardeşler Avm üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler peşinatsız alışveriş yapabilirler.

İstanbul Çelik Kardeşler’den alışveriş yapacak olan kişiler karşılıklı hazırlanan sözleşmeyi imzalamaları durumunda, ürün alımında bulunabilir.

Hazırlanan sözleşme üzerinden ödeme bilgisi ve paranın aylık yatırılacağı yer belirtilmektedir.

İstanbul Çelik Kardeşler Avm üzerinden 100 Türk Lirası ve üzeri alışveriş yapan kişiler kargo ücreti ödemesi yapmamaktadır.

İstanbul Özaydın Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Özaydın üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İstanbul Özaydın şubesi üzerinden veya Özaydın resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. İstanbul Özaydın yapılacak olan alışverişlerde ürün başında yüzde beş indirim uygulamaktadır. Online olarak yapılacak olan alışverişlerde indirim oranları geçerlidir. Senet üzerinde belirtilen fiyat ürünlerin liste fiyatıdır. İstanbul Özaydın kişilerden ek komisyon ücreti almamaktadır. Özaydın üstünden alışveriş yapacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden alışveriş yapabilmektedir. Özaydın üzerinden senetle online alışveriş ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Senetle alışveriş yapacak olan kişiler http://www.ozaydinmobilya.com.tr adresine girerek üye olması gerekmektedir.
 • Kişiler üyelik bilgilerinde doğru bilgi beyan etmeleri gerekmektedir, yanlış bilgi beyan eden kişilerin üyelikleri iptal edilmektedir.
 • İstanbul Özaydın mağazaları üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler, Arnavutköy, Sultangazi, Şahintepe, Kapaklı, Kıra. İstiklal ve Çerkezköy’deki mağazalardan alışveriş yapabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

İstanbul Öz Şanal Üzerinden Senetle Alışveriş

İstanbul Öz Şanal üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İstanbul Öz Şanal şubelerine giderek veya Öz Şanal resmi internet sitesi üzerinden senetle alışveriş yapabilirler. Senetle online alışveriş yapacak olan kişiler www.ozsanal.com adresine girerek üye olabilirler. Kişiler üyelik işlemleri sırasında doğru bilgi beyan etmeleri gerekmektedir. Kişiler sisteme dahil olurken bir parola belirlemektedir, bu parola üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Öz Şanal üzerinden online alışveriş ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Öz Şanal üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler kargo ücretini ve toplam ödenecek tutarı belirlemeleri gerekmektedir.
 • Ürün fiyatı hesaplama işleminden sonra kişiler ödeme sayfasına geçiş yapabilirler.
 • Ödeme şekli için size verilecek olan üç seçenek olacaktır, kredi kartı, sözleşmeli, nakit ödemeli olarak seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Sözleşmeli ödeme seçeneğini seçen kişiler, kredi kartı olmadan elden taksit ödeme seçeneği ile ödeme yapabilmektedir.

İstanbul Mutluevim Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Mutluevim üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İstanbul Mutluevim şubelerinden veya www.mutluevim.com.tr  adresine girerek alışveriş yapabilirler. Online alışveriş yapacak olan kişilerin, site içerine üyelik oluşturması gerekmektedir. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üyelik sırasında kişisel bilgilerini eksiksiz girmesi gerekmektedir. Kişiler bilgilerini eksiksiz girdikten sonra üyelik işlemi doğrulaması için Mutluevim müşteri temsilcisi kişiyi arayarak bilgilerini doğrulamaktadır. Mutluevim üzerinden online alışveriş ise şu şekilde yapılmaktadır;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.