İstanbul’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

06.02.2020
1.193
A+
A-
İstanbul’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

İstanbul’da senet karşılığında mobilya alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Bazı mağazalar Sosyal Güvenlik Kurumu çatısı dışında bulunan kişilere senetle mobilya satışı yapmaz. Senetle mobilya satışı yapan yerler faizsiz, vade farksız ve ek komisyonsuz ürün satışı yapmaktadır. Senetle kişiler yatak odası takımı, salon takımı, genç odası takımı, küçük ev aletleri alabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notunda veya sicilinde bozukluk olmaması gerekmektedir. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin en az 6 ay boyunca Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı çalışması gerekmektedir.

İstanbul Evkur Üzerinden Senetle Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Evkur üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler İstanbul Evkur mağazaları üzerinden veya Evkur resmi internet sitesi üzerinden senetle mobilya alımında bulunabilirler. İstanbul Evkur mağazalarından alışveriş yapan kişiler ürünlerini aynı gün içerisinde teslim alabilmektedir. İnternet üzerinden yapılacak alışverişlerde ise kişilerin üyelik açmaları gerekmektedir. Üyelik oluşturduktan sonra alacağınız mobilyayı sepete atarak işleme devam ediniz. Daha sonrasında ise sepet ekranına girerek ödeme seçeneklerine tıklayınız, senetle ürün alacak olan kişilerin sözleşmeli ödeme seçeneğine girmesi gerekmektedir.  Sözleşmeli ödeme seçeneğine girecek olan kişilerin alacakları ürünün taksit sayısını belirlemesi gerekmektedir. Kişiler alacakları ürünün ücretini, gelirine göre taksit sayısını belirlemesi gerekmektedir. Kişiler taksit sayısını belirledikten sonra ödeme kısmına geçmesi gerekmektedir. Kişiler ürün  teslimat bilgilerine, kişisel ev adresini yazabilirler veya kendinize en yakın Evkur mağazasının adresini verebilirsiniz. Kişiler teslimat faturasını oluştururken bilgilerini birebir doğru girmek zorundadır. İstanbul Evkur üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin bilgilerini yanlış girmesi durumunda ürünler gönderilmez. İstanbul Evkur üzerinden senetle mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kişiler İstanbul Evkur üzerinden genç odası takımı, yatak odası takımı, salon takımı veya küçük ev aletleri alabilirler.
 • İstanbul Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notunun düşük olmaması ve kredi sicilinin bozuk olmaması gerekmektedir.
 • İstanbul Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi, maaş bordrosu ve SGK sicil dökümü ile birlikte mağazalara başvuruda bulunabilirler.
 • Evkur İstanbul şubesi kendisine gelen bilgileri kontrol ederek kişilerin kredi sicil durumlarını sorgulamaktadır, kişi bilgilerinin doğru olması durumunda sipariş onaylanmaktadır.
 • Kişilerin kredi sicil değerlendirme sürecinden sonra kişilerin sipariş teslimleri üç ile dört gün arasında gerçekleştirilmektedir.
 • İstanbul Evkur kişiler 48 aya kadar varan vadelerle faizsiz taksit yapmaktadır.
 • İstanbul Evkur ürünleri teslim ettikten bir ay sonra ödeme almaya başlamaktadır.
İlginizi Çekebilir:  İşsizlik Ödeneği Hesaplama Nasıl Yapılır?

İstanbul Yiğit Alışveriş Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İstanbul Yiğit Alışveriş üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler sehpa, küçük ev aletleri, karyola, baza, yatak, başlık televizyon ünitesi, televizyon sehpası, yemek odası takımı, çalışma odası takımı, komodin gibi ürünleri peşinatsız, senetle alabilir. Senetle mobilya alacak olan kişiler peşinat ödemeden, vade farkı ve faiz ödemeden Yiğit Alışveriş üzerinden mobilya sahibi olabilirler. Yiğit Alışveriş üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler  yigitalisveris.com.tr adresine giderek üyelik oluşturmaları gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan kişiler Yiğit Alışveriş üzerinden mobilya alımında bulunamazlar. Kişiler üyelik işlemini yaptıktan sonra alacakları ürünü sepete eklemeleri gerekmektedir. Kişiler taksitli ödeme seçeneğine girerek senetle mobilya alımında bulunabilirler. Kişiler teslimat fatura bilgisini ve kişisel bilgilerini birebir doğru ve eksiksiz yazmak zorundadır. Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte Yiğit Avm İstanbul şubelerine başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Kredi notunda bozukluk veya sicilinde bozukluk olan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.
 • Senetle mobilya alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal işlemin bulunmaması gerekmektedir.
 • Kişiler her ay taksitlerini düzenli olarak yatırmak zorundadır, taksit ödemesinde üst üste iki ay gecikme yapan kişilerin hakkında yasal işlem başlatılır.

İstanbul Karadağ Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İstanbul Karadağ üzerinden senet karşılığında mobilya alımında bulunacak olan kişiler İstanbul Karadağ şubelerine giderek veya Karadağ İnternet sitesi üzerinden sözleşmeli olarak mobilya alımında bulunabilirler. İstanbul Karadağ Mobilya üzerinden ürün alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve en az 6 aylık SGK priminin bulunması gerekmektedir. Düzenli geliri olan kişiler Karadağ Mobilya üzerinden alışveriş yapabilirler. Karadağ Mobilya üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Karadağ Mobilya üzerinden ev eşyası alacak olan kişilerin kredi sicilinde ve notunda bir bozukluk olması gerekmektedir.
 • Karadağ Mobilya üzerinden mobilya alacak olan kişilerin düzenli bir geliri olması gerekmektedir, kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu ve SGK sicil prim dökümü ile başvuruda bulunabilirler.
 • Karadağ Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • Mağaza müşteri ve kendi çıkarlarını korumak adına peşinatsız satış sözleşmesi yapmaktadır.
 • Satış sözleşmesine bulunun senet taksit sayısına göre her ay düzenli ödeme yapılması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Kadınlarda Emeklilik Şartları Nelerdir, Emeklilik Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İstanbul Gürbüz Home Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İstanbul Gürbüz Home üzerinden senet karşılığında mobilya alımı yapacak olan kişilerin en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir. Gürbüz Home üzerinden sözleşmeli ürün alacak olan kişilerin düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Senetle mobilya alımı başvurusunda bulunacak olan kişilerden kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı istenmektedir. Gürbüz Home üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takibin olmaması gerekmektedir. Gürbüz Home üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notunun iyi olması ve kara listede olmaması gerekmektedir. Yapılacak olan senetlerde vade farkı veya faiz tutarı alınmamaktadır. Kişiler senetleri belirtilen tarihlerde düzenli ödemek zorundadır. İstanbul Gürbüz Home üzerinden senetle mobilya alımı özellikleri ise şu şekildedir;

 • İstanbul Gürbüz Home mağazasında, yatak, kanepe, koltuk, televizyon ünitesi, yemek masası ürünleri alabilirsiniz.
 • İstanbul Gürbüz Home üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler online olarak alıveriş yapabilirler.
 • İnternet üzerinden alışveriş işlemini yapan kişiler doğru adres bilgilerini girerek sipariş verebilirler.
 • İstanbul Gürbüz Home taksit ödemleri Garanti Bankasına veya Akbank hesaplarına yapılabilir.

İstanbul Özaydın Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İstanbul Özaydın üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler ürünlerde yüzde beş indirim ile mobilya alımında bulunabilirler. İstanbul Özaydın üzerinden yapılacak olan senetler ürünün liste fiyatı üzerinden yapılmaktadır, kişilerden  herhangi bir ek  komisyon ücreti talep edilmez.İstanbul Özaydın üzerinden mobilya alımında bulunacak kişiler, koltuk takımı, yemek odası takımı, televizyon ünitesi gibi ürünleri senet karşılığında alabilir.

 • İnternet üzerinden senetle mobilya alacak kişiler http://www.ozaydinmobilya.com.tr adresine girerek site içerisine üye olmaları gerekmektedir.
 • İstanbul Özaydın Mağazası üzerinden mobilya alımı yapacak olan kişiler internet üzeirnden seçtikleri ürünü bildirerek mağazadan alışverişlerini yapabilirler.
 • İstanbul Özaydın mağazaları Arnavutköy, Sultangazi, Şahintepe, Kapaklı, Kıraç, İstiklal, Çerkezköy, Bağcılar, Cebeci, Köyiçi semtlerinde yer almaktadır.
İlginizi Çekebilir:  İstanbul Banka Kredisiz Konut Projeleri

İstanbul Çelik Kardeşler Avm Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İstanbul Çelik Kardeşler Avm üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler koltuk, kanepe, yatak odası, yemek masası, genç odası gibi ürünleri senet karşılığında alabilirler. Çelik Kardeşler üzerinden ürün alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Kredi notunda ve sicilinde bozukluk olan kişiler İstanbul Çelik Kardeşler üzerinden mobilya alımında bulunamaz. Senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler İnternet sitesi üzerinden veya birebir mağaza üzerinden alışveriş yapabilirler. İstanbul Çelik Kardeşler üzerinden alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İnternet üzerinden mobilya alımında bulanacak olan kişilerin üyelik işlemi yapması gerekmektedir.
 • İnternet üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişiler ev adresini eksiksiz ve doğru vermek zorundadır.
 • Çelik Kardeşler kişilerden peşinat, vade farkı veya ek komisyon ücreti talep etmez.

İstanbul Evşah Mobilya Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İstanbul Evşah mobilya üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler İstanbul Evşah şubelerine giderek veya internet sitesi üzerinden online alabilirler. Evşah Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. Evşah Mobilya üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.