İzmir Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

02.02.2020
1.271
A+
A-
İzmir Senetle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

İzmir’de senet karşılığında alışveriş yapmak isteyen kişiler 2021 yılından itibaren bir çok mağaza ve firma kuruluşlarına giderek senetle alışveriş yapabilirler. Özellikle en çok bilinen Arçelik, Beko, Siemens, Evkur, Mutluevim gibi mağazaların İzmir şubelerinden senetle alışveriş yapabilirsiniz. Senetle alışveriş yapan kişiler vade farkı, faiz, ek komisyon ücreti ve vade farkı ödemeden senetle alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. SGK sicil primi bulunmayan veya gelir belgesi beyan edemeyen kişiler senetle alışveriş yapamazlar. Senetle alışveriş yapmak isteyen kişiler ilgili mağazalara Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, ehliyet veya pasaport fotokopisi, gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Genelde Arçelik, Beko gibi mağazalar daha önce kendilerinden alışveriş yapan müşterilerinden gelir belgesi veya ek evrak talep etmemektedir. Gelir durumu bozuk olan kişilerden teminat veya kefil istenmektedir. Emekli kişiler senetle alışveriş yapabilmek için emekli maaş cüzdanı ile başvuruda bulunabilirler.

İzmir Evkur’dan Peşinatsız Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Evkur üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında alışveriş yapmak isteyen kişiler kendilerine en uygun İzmir Evkur şubelerine giderek veya https://www.evkur.com.tr/  adresinden senetle alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Kredi sicili bozuk olan kişiler Evkur İzmir üzerinden senetle alışveriş yapamaz. Senet karşılığında ürün alacak olan kişiler İzmir Evkur bayilerine giderek Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, ehliyet veya pasaport, gelir belgesi ya da maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunabilirler. Emekli olan kişiler emekli maaş cüzdanı ile başvurmaları yeterlidir.

Evkur durumunda bozukluk gördüğü kişilerden kefil veya ek teminat talebinde bulunabilmektedir. İzmir Evkur mağazalarından alışveriş yapan kişiler ürünlerini aynı gün içerisinde teslim alabilmektedir. İnternet üzerinden Evkur’dan alışveriş yapacak olan kişilerin Evkur resmi internet sitesi üzerinden üyelik oluşturmaları gerekmektedir.  Evkur üzerinden üyelik oluşturan kişilerin, üyelik bilgilerini birebir doğru girmesi gerekmektedir. Üyelik işlemlerini tamamlayan kişiler, alacakları ürünleri sepete atarak işleme devam etmeleri gerekmektedir. Ürün seçimi yapan kişiler ödeme ekranına girerek, ödeme seçeneklerinden birini seçmek zorundadır. Kişiler peşin ödeme, taksitli ödeme veya senetle ödeme seçeneklerini seçerek ürün alımında bulunabilirler. Sözleşmeli ödeme seçeneğine giren kişiler taksit tutarlarını ve vadelerini kendi bütçelerine göre ayarlayabilir. Sipariş teslim faturası hazırlayacak olan kişiler ürün teslim tarihine göre kendine en yakın İzmir Evkur şubesini seçebilir veya direk olarak ev teslimat adresini yazabilir. Teslimat faturasında yalan bilgi beyan eden kişilerin ürünleri teslim edilmez. İzmir Evkur üzerinden senetle ödeme işlemleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Evkur üzerinden fatura oluşturacak olan kişilerin ödeme bilgilerini eksiksiz girmesi gerekmektedir, hazırlanan elektronik fatura İzmir Evkur üzerinden onay aldıktan sonra hazırlanmaya başlamaktadır.
 • İzmir Evkur şubesi kişilerin kredi notunu ve sicilini kontrol etmektedir, kredi sicilinde bozukluk olan kişilere ürün satışı yapılmaz.
 • Kişilerin sicil durumunun uygun olması durumunda online siparişleri 4 iş gün içerisinde teslim edilmektedir.
 • İzmir Evkur üzerinden özel sipariş veren kişilerin, sipariş teslim süresinde değişiklik olabilmektedir ürünün geldiği yere göre 7 iş güne kadar teslimat süresi verilmektedir.
 • İzmir Evkur üzerinden ürün alacak olan kişiler 24 aya varan vadeler ile taksit işlemi yaptırabilmektedir.
 • İzmir Evkur ürün tesliminden bir ay sonra ödeme almaya başlamaktadır, kişiler peşinat ödemesi yapmadan ürün alabilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Antalya Banka Kredisiz Konut Projeleri

İzmir Mutlu Evim Üzerinden Peşinatsız Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Mutlu Evim üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler Mutlu Evim İzmir şubelerine giderek veya Mutlu Evim resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Mutlu Evim üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler mobilya, yatak odası takımı, salon takımı, beyaz eşya, elektronik eşya, cep telefonu, bilgisayar ve benzeri ürünleri senetle alabilirler. Senetle alışveriş yapmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir işte çalışmaları gerekmektedir. İzmir Mutlu Evim üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler 24 ay vade imkanı ile senetle ürün alabilirler. İzmir Mutlu Evim üzerinden peşinat ödemesi yapan kişiler kısa vadede, hızlı ürün teslim alabilmektedir. İzmir Mutlu Evim kişilerden SGK sicil dökümü, gelir belgesi, maaş bordrosu, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ve sabıka kaydı istemektedir. İzmir Mutlu Evim üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Mutlu Evim üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden çalışıyor olması gerekmektedir.
 • İzmir Mutlu Evim üzerinden Bağ-Kur veya serbest meslek sahipleri senetle ürün alımında bulunamazlar.
 • İzmir Mutlu Evim kişilerden kefil veya teminat talep etme hakkına sahiptir.

İzmir Öz Şanal’dan Peşinatsız Senetle Alışveriş

İzmir Öz Şanal üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İzmir Öz Şanal şubelerine giderek veya Öz Şanal resmi web sitesi üzerinden senetle alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin herhangi bir kredi notu düşüklüğü veya sicil bozukluğu olmaması gerekmektedir. Senetle online alışveriş yapacak olan kişiler www.ozsanal.com üzerinden online alışveriş yapabilirler. Öz Şanal İnternet sitesi üzerinden online alışveriş yapacak olan kişilerin üyelik açmaları gerekmektedir. Kişiler üyelik açarken birebir doğru bilgi girmeleri ve parola oluşturmaları istenmektedir. Öz Şanal üzerinden online alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Öz Şanal üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler alacakları ürünü sepete ekleyerek ödeme bilgilerini oluşturmak zorundadır.
 • Kişiler ödeme seçeneği olarak kredi kartı, sözleşmeli veya nakit ödemeli seçeneklerinden birini seçmek zorundadır.
 • İzmir Öz Şanal üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler 24 ay vade imkanı ile peşinatsız, vade farksız ve faizsiz alışveriş yapabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Malulen Emeklilik Kapsamı ve Yaş Sınırı

İzmir Öz Aydın Üzerinden Faizsiz Senetle Alışveriş

İzmir Öz Aydın üzerinden sıfır faizli senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İzmir Öz Aydın şubelerine giderek elden taksitli alışveriş yapabilirler. İzmir Öz Aydın Mağazası üzerinden alışveriş yapmak istemeyen kişiler online olarak internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. İzmir Öz Aydın üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka sicil kayıtları ile birlikte senetle alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden ürün almaktadır ve peşinat, faiz veya vade farkı ödemesi yapmamaktadır. Öz Aydın üzerinden online alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kişiler http://www.ozaydinmobilya.com.tr adresine girerek üye olmaları gerekmektedir, üyelik bilgilerinde yalan bilgi beyan eden kişilerin üyelikleri kabul edilmez.
 • Kişiler ürün seçimi yaptıktan sonra ödeme faturası oluşturarak evlerine kargo ile online alışveriş yapabilirler.

İzmir Arçelik Üzerinden Faizsiz Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Arçelik üzerinden sıfır faizli senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İzmir Arçelik şubelerine giderek veya Arçelik İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. İzmir Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler sıfır faizli, peşinatsız ve vade farkı olmadan ürün alabilmektedir. Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. İzmir Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile alışveriş yapabilmektedir. Daha önce İzmir Arçelik üzerinden alışveriş yapan kişilerden herhangi bir ek evrak talep edilmez. Arçelik uygun gördüğü koşullarda kişilerden kefil veya teminat isteme hakkına sahiptir. Arçelik üzerinden alınacak olan ürünler liste fiyatı üzerinden satılmaktadır ve mağaza ürünler üzerinde herhangi bir ek ücret eklemesi yapmamaktadır. İzmir Arçelik üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler beyaz eşya, elektronik ve benzeri türde ki eşyaları senetle alabilirler.
 • İzmir Arçelik üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler 24 ay taksit ile faizsiz alışveriş yapabilmektedir.
 • Peşinat ödemesi ile alışveriş yapan kişiler 12 ay vadede kısa süreli ödeme ile ürün alabilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Öğretmen Yolluk Hesaplama Nasıl Yapılır?

İzmir Beko Üzerinden Senetle Alışveriş Yapma Özellikleri Nelerdir?

İzmir Beko üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler İzmir Beko şubelerine giderek beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri veya cep telefonu alımında bulunabilirler. 18 yaşından büyük olan herkes İzmir Beko üzerinden senetle alışveriş yapma hakkına sahiptir. İzmir Beko üzerinden senet karşılığında alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Beko üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin sabit bir gelirinin olması gerekmektedir kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı istenmektedir.
 • Üzerinde haciz veya yasal takip olan kişiler İzmir Beko üzerinden senetle alışveriş yapamazlar.
 • İzmir Beko üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler faiz, peşinat veya vade farkı talep edilmez.

İzmir Çağdaş Alışveriş Merkezi Üzerinden Senetle Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Çağdaş Avm üzerinden senet karşılığında alışveriş yapacak olan kişiler İzmir Çağdaş Alışveriş Merkezi şubelerine giderek veya Çağdaş Avm resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Senetle alışveriş yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. İzmir Çağdaş Alışveriş Merkezi üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.