İzmir Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

01.02.2020
4.671
A+
A-
İzmir Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

İzmir üzerinden sıfır peşinatla senet karşılığında motor satan yerler kişilerden kredi notu ve kredi sicil dökümü talep etmez. 18 yaşından büyük herkes senetle motor alabilmektedir. Düzenli geliri olan, maaş bordrosu, ehliyeti ve sabıka kaydı olmayan herkes başvuruda bulunabilir. Senetle motor alacak olan kişiler faiz, peşinat, vade farkı ve komisyon ücreti ödemeden motor sahibi olabilmektedir. İzmir’den senetle motor alacak olan kişilerin İzmir üzerinde ikamet etmesi gerekmektedir. Elden taksitle verilen motorlar, il dışına verilmemektedir. Senetle motor alacak olan kişilerden kefil veya teminat istenmez. Kişiler gerekli belgeler ile firmalara başvurarak senetle motor sahibi olabilirler.

Birarabam İzmir Üzerinden Peşinatsız Senetle Motor Alma

Birarabam İzmir üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında motor almak isteyen kişiler Birarabam İzmir şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler. Birarabam İzmir üzerinden senetle motor alacak olan kişiler faiz, peşinat ve vade farkı tutarı ödemeden motor sahibi olabilirler. Birarabam üzerinden seçilen motor modeli ve fiyatına göre kişiler istedikleri vade ve tutarda taksit ödemesi yapabilirler.  Birarabam üzerinden ikinci el veya sıfır motor alımında bulunabilirsiniz.  Alınacak olan motorlar 66 aya varan vade imkanları ile verilmektedir. Birarabam senetle motor alma koşulları ise şu şekildedir;

 • Birarabam üzerinden senetle motor alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve sabit bir işe sahip olması gerekmektedir.
 • Birarabam üzerinden motor alacak olan kişilerden kredi çekme ve benzeri taleplerde bulunmaz, Birarabam üzerinden motor alacak kişilerin kredi notu dikkate alınmaz.
 • Birarabam üzerinden motor alacak olan kişiler taksit tutarlarını kendileri belirlemektedir.
 • Birarabam üzerinden motor alımı yapacak olan kişiler peşinat ödemesi yaptığı takdirde düşük taksit tutarları ödeyerek motor alımında bulunabilir.
 • Kişiler organizasyon ücreti ödeyerek kampanyaya katılım sağlayabilir.

Eminotomotiv İzmir Üzerinden Peşinatsız Senetle Motor Alma

Eminotomotiv İzmir üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında motor alacak olan kişiler faiz veya vade farkı ödemeden motor sahibi olabilirler. Eminoto üzerinden senetle motor alacak olan kişiler ara ödemeli sistem, kura sistemi, peşinatlı ödeme sistem ile motor alımında bulunabilirler. Katılımcılar istedikleri kampanyayı seçme hakkına sahiptir. Gruplar alınacak olan motorun değeri ve cinsine göre belirlenmektedir. Eminoto üzerinden senetle motor alacak olan kişiler her ay paralarını ortak fon havuzuna yatırmaktadır, o ay kura da çıkan kişiye ise motoru teslim edilmektedir. Eminoto senetle motor alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Çekilişli senetle motor alma sistemi üzerinden motor alacak olan kişiler motorun fiyatında göre yirmi 24 aydan 60 aya kadar vade süresi seçme hakkına sahiptir.
 • Kişiler seçtikleri vade tutarına göre gruba dahil olmaktadır.
 • Kişilerin çekilişte çıkan aya göre motoru teslim edilmektedir,teslim edilen motorların satışları, vade süresi bitikten sonra yapılmaktadır.
 • Vade ortası çekiliş sistemine katılacak olan kişiler, net teslim tarihini belirleyerek sisteme dahil olurlar ve vade süresi ortasında ödeme yaparak vade sürelerini erken bitirebilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Fazla Mesai Hesaplama Nasıl Yapılır?

İzmir Çınar Motor Peşinatsız Senetle Motor Alımı

İzmir Çınar Motor üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında motor almak isteyen kişiler sıfır veya ikinci el motor alımı yapabilirler. Şubeye gitmeden internet üzerinden motor almak isteyen kişiler Çınar Motor web sitesine girerek başvuru formunu doldurabilirler. Çınar Motor üzerinden senetle motor alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • Çınar Motor, senetle motor satışlarında faiz, komisyon ücreti ve vade farkı talep etmez.
 • Çınar Motor üzerinden motor alacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, ehliyet, sabıka kaydı, gelir belgesi veya maaş bordrosu ile başvuruda bulunabilir.
 • Kişiler senetle motor alımında bulunmak istemezler ise kredi kartı ile de motor alımında bulunabilir.
 • Senetle motor alacak olan kişiler 12 ay vade imkanı ile motor alımında bulunabilir.
 • Ön peşinat ödeyen kişiler, kısa vade sürelerinde az taksitle motor sahibi olabilir.
 • Çınar Motor kredi notu düşük olan veya kredi çekmek istemeyen insanlara elden taksitle motor satışı yapmaktadır.

İzmir Evkur Üzerinden Senetle Motor Satışı

İzmir Evkur üzerinden senet kaşılığında peşinatsız motor alacak olan kişiler İzmir Evkur şubelerine giderek motor alımında bulunabilirler. İzmir Evkur mağazası üzerinden alışveriş yapmak istemeyen kişiler Evkur İnternet sitesine girerek alışveriş yapabilirler. Online olan alışverişte, Evkur sitesine üye olunması gerekmektedir. Kişiler Evkur sitesine üyelik işlemini başarıyla yaptıktan sonra motor alımında bulunabilirler. İnternet sitesi üzerinden satın alma işlemi şu şekilde yapılmaktadır;

 • Evkur internet sitesi üzerinden senetle motor alacak olan kişiler, öncelikle siteye üye olması gerekmektedir.
 • Evkur İnternet sitesine üyelik işlemi sırasında kişilerin doğru ve güvenilir bilgi vermesi gerekmektedir, yanlış bilgi beyan eden kişilere motor satışı yapılmaz.
 • Üyelik işlemini yapan kişiler, alacakları motoru sepete ekle diyerek satın alma işleminde bulunabilir.
 • Kişiler satın alma işlemi sırasında ev adreslerini veya kendilerine en uygun Evkur şubesini belirtebilirler.
 • Senetle al kısmına giren kişiler fatura bilgilerini eksiksiz doldurmak zorundadır.
 • Site üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapacak olan kişilere, taksitle motor satımı yapılmaz.
 • Motor alacak olan kişiler 12 ay vade ile senetle motor alımında bulunabilirler.
 • Peşinat ödemeli motor alacak olan kişiler 24 ay vade ile motor alımında bulunabilir.
 • Kredi notu düşük veya kredi çekmek istemeyen kişiler Evkur sitesine gidebilirler.
İlginizi Çekebilir:  2021 Gelir Vergisi Hesaplama Nasıl Yapılır? Vergi Dilimleri ve Oranları

Mutluevim İzmir Üzerinden Peşinatsız Senetle Motor Alımı

Mutluevim İzmir üzerinden sıfır peşinatlı senet karşılığında motor alacak olan kişiler Mutluevim mağazalarına giderek veya Mutluevim interenet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Mutluevim İzmir üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin 6 aylık SGK prime ihtiyacı vardır. SGK primi olmayan veya herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı olarak çalışmayan kişiler Mutluevim üzerinden alışveriş yapamaz. Bağ-Kur veya iş yeri sahipleri senetle motor alımında bulunamazlar. Mutluevim İzmir üzerinden senetle motor alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takibin bulunmaması gerekmektedir. Mutluevim üzerinden senetle motor alacak olan kişilerden Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, ehliyet, maaş bordrosu, maaş dökümü, SGK prim dökümü ve sabıka kaydı istenmektedir. Kredi endeks risk notu düşük olan kişiler peşinatsız senetle motor alımında bulunamazlar. Mutluevim üzerinden senetle motor alma işlemleri ise şu şekildedir;

 • Kişiler dilerlerse Aurorai Belderia, Kanuni, Kral Motor, STMAX markaları ürünleri peşin fiyatına indirimli veya senetle indirimli olarak alabilirler.
 • Peşinatsız motor alacak olan kişiler 24 aya varan vadeler ile motor alımında bulunabilirler.
 • Peşinat vererek motor alacak olan kişiler ise kısa vadede, az taksit tutarlı motor alımında bulunabilirler.

Moto Finans İzmir Üzerinden Senetle Motor Almak

Moto Finans İzmir üzerinden senet karşılığı motor alacak olan kişiler sıfır peşinatla motor alımında bulunabilirler. Moto Finans İzmir üzerinden motor alacak olan kişiler vade farkı, faiz veya ek komisyon ücreti ödemesi yapmaz. Sıralı senet sistemi ile çalışan Moto Finans üzerinden, motor almak isteyen herkes başvuruda bulunabilir. Senetle motor alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Sosyal Güvenlik Kurumlarından birine bağlı olarak çalışması gerekmektedir. Moto Finans İzmir’e başvuruda bulunmak isteyen kişiler ehliyet, maaş bordrosu, iş yeri onaylı maaş dokümanı ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunabilirler. Moto Finans internet sitesi üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler, sisteme üye olarak online motor sahibi olabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Mapfre Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Show Avm İzmir Üzerinden Peşinatsız Senetle Motor Satışı

Show Avm İzmir üzerinden sıfır peşinatlı senetle motor alacak olan kişiler İzmir Show Avm’ye giderek veya Show Avm resmi internet sitesine girerek motor sahibi olabilirler. Kurumsal şirket bünyesinde çalışan Show Avm üzerinden senetle motor alacak olan kişiler internet sitesine üye olarak motor alımında bulunmaları gerekmektedir. Show Avm İzmir internet sitesi üzerinden motor alma işlemleri ise şu şekildedir;

 • Show Avm resmi interenet sitesine giriniz, sağ tarafta bulunan üye olun butonuna tıklayın.
 • Üye olma işlemi sırasında kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir, sistem içerisinde yanlış bilgi beyanında bulunan kişilere motor satışı yapılmaz.
 • Show Avm üyeliğini açtıktan sonra alacak olduğunuz motoru sepete atınız, seçtiğiniz motoru senetle al kısmından faturasını hazırlayınız.
 • Kişiler dilerlerse en yakın Show Avm üzerinden adres belirtilerek motor sahibi olabilirler veya fatura bilgilerine ev adreslerini belirte bilirler.
 • Motor teslim sırasında Show Avm kişilere karşılıklı senet imzalamaktadır.
 • Senetlerin her ayın belirlenen tarihinde ödenmesi gerekmektedir.
 • Show Avm üzerinden sıfır veya ikinci el motor alımında bulunabilirsiniz.
 • Show Avm üzerinden motor alacak olan kişiler, 24 aya varan vade imkanı ile motor alımında bulunabilirler.
 • İstanbul Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

 • Bursa Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

 • Antalya Peşinatsız Senetle Motor Satan YerlerZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.