İzmir’de Senetle Mobilya Nereden Alınır?

07.02.2020
909
A+
A-
İzmir’de Senetle Mobilya Nereden Alınır?

İzmir üzerinden senet karşılığında faizsiz mobilya almak isteyen kişiler Evkur, Mutluevim, Öz Şanal gibi mağazalara giderek sözleşmeli olarak mobilya alımında bulunabilir. Senetle mobilya almak isteyen internet üzerinden veya İzmir’de bulunan mağazalardan birebir alışveriş yapabilirler. İzmir üzerinden senetle mobilya almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Senetle mobilya alacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya oturma iznine sahip olması gerekmektedir. İzmir’de senetle mobilya alacak olan kişiler faiz, vade farkı veya peşinat ödemesi yapmadan mobilya sahibi olabilir. Senetle mobilya alacak olan kişiler yatak, baza, başlık, yemek masası, çocuk odası, genç odası, yatak odası veya salon takımı alabilirler. Senetle mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik ve sabıka kaydı ile birlikte ilgili mağazalara başvuruda bulunabilir.

İzmir Evkur’dan Senetle Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Evkur üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler İzmir Evkur şubeleri üzerinden çocuk odası, yemek odası, genç odası, yatak odası, sehpa, baza, yatak, başlık, koltuk alımında bulunabilirler. Evkur üzerinden sözleşmeli ürün alacak olan kişiler www.evkur.com sitesine girerek alışveriş yapabilmektedir. Online alışveriş yapacak olan kişiler Evkur İnternet sitesi üzerinden üyelik açarak, senetle mobilya alımında bulunabilir. Evkur üzerinden üyelik açacak olan kişilerin verdikleri bilgilerin birebir doğru olması gerekmektedir. Bilgileri üzerinde sahte bilgi beyan eden kişilerin üyelikleri iptal edilir. Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabıka kaydı ile birlikte İzmir Evkur üzerinden alışveriş yapabilir. İzmir Evkur üzerinden senetle alışveriş yapma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İnternet üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler üyelik oluşturduktan sonra, alacak oldukları ürünü sepete eklemesi gerekmektedir.
 • Alınacak ürünlere karar veren kişiler, ödeme bölümüne girerek teslimat faturasını düzenlemesi gerekmektedir.
 • Kişiler teslimat faturası düzenleme kısmında vade tutarını ve taksit sayını bütçesine göre belirleyebilir, ürün teslimat yerini kişiler dilerlerse İzmir Evkur şubeleri üzerine gösterebilirler.
 • İzmir Evkur üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişilerin kredi notunun düşük olmaması gerekmektedir ve kişilerin kara listede olmaması gerekmektedir.
 • İzmir Evkur üzerinden ürün alımında bulunacak olan kişiler faiz, vade farkı veya peşinat ödemeden ürün alımında bulunabilirler.
 • İzmir Evkur üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişilerin en az 6 ay boyunca bir Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden çalışması gerekmektedir, SGK sicil primi olmayan kişiler Evkur üzerinden senetle alışveriş yapamazlar.
 • İzmir Evkur üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • İzmir Evkur başvuruda bulunan kişinin kredi sicil notunu uygun bulması durumunda ürün teslimi yapmaktadır.
 • İzmir Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler 3 iş günü içerisinde ürünlerini teslim alabilmektedir.
 • İzmir Evkur üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler 48 ay vade ile alışveriş yapabilmektedir.
 • İzmir Evkur üzerinden mobilya alan kişiler, taksit ödemelerine bir ay sonra başlamaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Düz Memur Maaşları Ne Kadar?

İzmir Yiğit Avm’den Senetle Mobilya Alma Özellikleri Nelerdir?

İzmir Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler yatak odası takımı, genç odası takımı, çocuk odası takımı, genç odası takımı, yemek odası takımı, sehpa, yatak, baza, başlık alımında bulunabilirler. Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler www.yigitalisveris.com.tr üzerinden online olarak sözleşmeli mobilya alımında bulunabilirler. Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelirinin olması gerekmektedir. İzmir Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler vade farkı, faiz veya peşinat ödemeden mobilya alımında bulunabilirler. Yiğit Avm üzerinden online alışveriş yapacak olan kişiler, Yiğit Avm İnternet sitesi üzerinde üyelik oluşturması gerekmektedir. Sistem içerisinde, yanlış bilgi beyan eden kişilere mobilya satışı yapılmaz. Online olarak ürün alacak olan kişiler, üyelik işlemlerini oluşturduktan sonra alacakları ürünleri belirleyerek fatura düzenleme işleminde bulunabilirler. İzmir Yiğit Alışveriş Merkezi üzerinden senet karşılığında mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabık kaydı ile ürün alımında bulunabilirler.
 • İzmir Yiğit Avm üzerinden sözleşmeli mobilya alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK priminin olması gerekmektedir, Bağ-Kur veya iş yeri sahipleri senetle mobilya alımı yapamaz.
 • Gelir belgesi olmayan kişiler teminat veya kefil göstererek mobilya alımında bulunabilirler.
 • İzmir Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin kredi notunun yüksek olması gerekmektedir, kara listede olan kişiler senetle mobilya alımında bulunamaz.
 • İzmir Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • İzmir Yiğit Avm üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan emekli kişiler, kimlikleri ile başvuruda bulunabilir.
 • Yiğit Avm üzerinden alınan mobilyalar 48 ay vade ile ödenebilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  2021 Evde Bakım Parası Ne Kadar Oldu, Şartları Nelerdir?

İzmir Karadağ Üzerinden Senetle Mobilya Alma

İzmir Karadağ üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler İzmir Karadağ şubelerine giderek veya İnternet üzerinden online alımında bulunabilirler. İzmir Karadağ üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. İzmir Karadağ’dan senet karşılığında mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Karadağ üzerinden mobilya alacak olan kişilerin kredi sicilinde, notunda bir problem olmaması gerekmektedir, kara listede olan kişiler veya üzerinde haciz işlemi olan kişiler İzmir Karadağ üzerinden mobilya alımında bulunamaz.
 • İzmir Karadağ üzerinden mobilya alacak olan kişiler vade farkı, peşinat veya faiz ödemeden mobilya alımında bulunabilirler.
 • Karadağ Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.

İzmir Çetmen Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İzmir Çetmen üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler kimlik belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile Çetmene başvuruda bulunabilirler. İzmir Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişilerin en az 6 aylık SGK primi olmak zorundadır. İzmir Çetmen üzerinden senet karşılığında mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Çetmen üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden ürün almaktadır kişiler faiz, peşinat, vade farkı veya ek komisyon ücreti ödemden mobilya alımında bulunabilirler.
 • İzmir Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişilerin üzerinde herhangi bir haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • İzmir Çetmen üzerinden mobilya alacak olan kişiler Çetmen üzerinden online olarak sözleşmeli alışveriş yapabilirler.

İzmir Öz Doğdu Üzerinden Senetle Mobilya Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

İzmir Öz Doğdu üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler İzmir Öz Doğdu mağazaları üzerinden veya Öz Doğdu internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler peşinat ödemesi ile iskontolu ürün alabilirler. İzmir Öz Doğdu’dan senetle mobilya alma özelikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Öz Doğdu üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunabilirler, SGK ile çalışmayan kişilere senetle mobilya satışı yapılmaz.
 • İzmir Öz Doğdu üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler peşinat, vade farkı veya faiz ödemeden liste fiyatı üzerinden komisyonsuz ürün alımında bulunabilirler.
 • İzmir Öz Doğdu üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişiler ilk ay ödeme yapmazlar, taksit ödemeleri her ayın beşinde yapılmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  2021 Hangi Tazminatlarda Gelir Vergisi İadesi Yapılıyor?

İzmir Çelik Kardeşler Mobilya Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İzmir Çelik Kardeşler Mobilya üzerinden senet karşılığında mobilya almak isteyenler İzmir Çelik Kardeşler Mobilyaya giderek veya Çelik Kardeşler internet sitesi üzerinden mobilya alımında bulunabilirler. Çelik Kardeşler üzerinden mobilya alımında bulunacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. İzmir Çelik Kardeşler üzerinden sözleşmeli mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, maaş bordrosu ve sabıka kaydı ile birlikte senetle mobilya alımında bulunabilirler. İzmir Çelik Kardeşler üzerinden senetle mobilya alma özellikleri ise şu şekildedir;

 • İzmir Çelik Kardeşler üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişiler liste fiyatı üzerinden ürün almaktadır kişilerden ek komisyon ücreti, vade farkı, peşinat veya faiz talep edilmez.
 • İzmir Çelik Kardeşler üzerinden senetle mobilya alımında bulunacak olan kişilerin üzerinde yasal takip veya haciz işleminin bulunmaması gerekmektedir.
 • İzmir Çelik Kardeşler üzerinden kişiler 36 ay vade ile mobilya alımında bulunabilirler.

İzmir Evşah Mobilya Üzerinden Senetle Mobilya Alımı

İzmir Evşah Mobilya üzerinden senet karşılığında mobilya alacak olan kişiler İzmir Evşah Mobilya şubeleri üzerinden birebir başvuruda bulunması gerekmektedir. Evşah Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler Evşah Mobilya İnternet adresi üzerinden mobilya alımında bulunabilirler. Evşah Mobilya üzerinden senetle ürün almak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. İzmir Evşah Mobilya üzerinden senetle ürün alma özellikleri şu şekildedir;

 • İzmir Evşah Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişiler gelir belgesi, kimlik belgesi, SGK sicil primi ve sabıka kaydı ile başvuruda bulunabilmektedir.
 • İzmir Evşah Mobilya üzerinden senetle mobilya alacak olan kişilerin üzerinde haciz veya yasal takip işleminin olmaması gerekmektedir.
 • İzmir Evşah Mobilya üzerinden senetle alışveriş yapacak olan kişilerin kredi notunun ve kredi sicilinin bozuk olmaması gerekmektedir, kara listede olan kişiler mobilya alımında bulunamazlar.
 • İzmir Evşah Mobilya üzerinden senetle ürün alan kişiler 48 ay vade ile mobilya alımında bulunabilirler.
 • İzmir Banka Kredisiz Konut Projeleri

 • İstanbul’da Senetle Mobilya Nereden Alınır?

 • İstanbul Banka Kredisiz Konut ProjeleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.