Kuveyt Türk Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

31.05.2020
677
A+
A-
Kuveyt Türk Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

Kuveyt Türk Bankası’nın Genel Müdürlük adresi ve telefon numarası, kişilerin banka ile ilgili sormak istediği sorular için kullanılan bir hat değildir. Kişilerin sormak istediği soru ya da öneriler için kullanılan hat müşteri hizmetleri destek hattıdır. Müşteriler, Kuveyt Türk Bankası Genel Müdürlük adres bilgilerini ya da telefon numarası bilgilerini genellikle şubeler ile ilgili herhangi bir sorun bildirmek için ya da daha çok müdürlüğü ilgilendiren bilgilere ulaşabilmek için kullanmaktadır. Bu sebep ile genel müdürlük adresi müşteri hizmetleri hattı ile çok farklı hizmetler sunmasının yanı sıra, müşteri hizmetleri hattından da çok daha az kullanılmaktadır. Kişilerin Kuveyt Türk Genel Müdürlüğüne ulaşabilmek için gerekli olan telefon numarası ya da faks numarası yollarını kullanarak da ulaşabilmektedir. Kişilerin Kuveyt Türk Genel Müdürlüğüne ulaşabilmesi için kullanabileceği bilgiler şu şekildedir:

  • Adres: Büyükdere Caddesi No: 129 / 1 Posta Kodu: 34394 Esentepe Mahallesi Şişli / İstanbul,
  • Telefon Numarası: 0 (212) 354 11 11,
  • Faks Numarası: 0 (212) 354 12 12,
  • Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 123,
  • İnternet Sitesi: kuveytturk.com.tr olarak sıralanabilir.

Kuveyt Türk ile Nasıl İletişim Kurulur?

Kuveyt Türk Bankası ile iletişim kurmak isteyen kişilerin öncelikle Kuveyt Türk müşteri hizmetleri hattına ulaşması gerekmektedir. Bunun üzerine kişilerin problemlerini çözememesi ya da eksik bulması halinde şubelere başvurabilmesi gerekmektedir. Genellikle bankaların çözümleri müşteri hizmetleri yolu ile çözüme kavuşsa da ne yazık ki bazı işlemler yalnızca şubelere başvurarak çözümlenebilmektedir. Kişilerin kendisine en yakın şubeye ulaşarak destek alması sorunlarını ya da merak ettiği soruları giderecektir. Fakat problemin çözülmemesi ya da yeterli desteğin alınamaması halinde müşterilerin bankalara ait müdürlüklerle iletişim kurması da mümkündür. Böyle durumlarla kişi öncelikle Kuveyt Türk genel müdürlük ile iletişim kurabilmektedir. Problemin hala çözüme kavuşmaması durumunda kişilerin Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) başvurması gerekebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Para Yatırma İşlemi

Kuveyt Türk Bankası’nın Kaç Adet Şubesi Bulunmaktadır?

Kuveyt Türk Bankası’na ait şubeler pek çok bankaya kıyasla çok daha fazladır. Kuveyt Türk Bankası’nın toplamda yurtiçinde tam 414 adet şubesi bulunmaktadır. Türkiye’nin 70 farklı ilinde şubesi bulunan Kuveyt Türk Bankası’nın pek çok konumda yer alan şubeleri ve yüksek müşteri kitlesi ile Türkiye’nin bankaları arasında 11. sırada olduğu da bilinmektedir. Tüm bu bilgilerin dışında kişinin müşteri hizmetlerinden de alamadığı bilgileri öğrenebilmesi için Kuveyt Türk Bankası Genel Müdürlük ile iletişime geçmesi en doğru bilgilere sahip olmasını sağlayacaktır.

Kuveyt Türk Bankası’nın Nerelerde ATM’si Bulunmaktadır?

Kuveyt Türk Bankası’na ait ATM’ler Türkiye’nin çeşitli noktalarında bulunmaktadır. Müşterilerinin acil ve anlık işlemlerini en hızlı biçimde çözebilmesi için ATM’lere en hızlı şekilde ulaşabilmesi gerekmektedir. Kuveyt Türk müşterilerinin her problem ya da ihtiyaç anında şubelere başvurması mümkün olmadığından dolayı ATM’lere duyulan ihtiyaç da artmaktadır. Kişilerin para çekme, para yatırma, para gönderme ya da sorgulama gibi daha pek çok işlemi ATM aracılığıyla gerçekleştirebilmesi gerekmektedir. Bu sebeple Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kişilerin Kuveyt Türk ATM’lerine rastlaması mümkündür.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için kişilerin 444 0 123 numaralı çağrı merkezine telefon etmeleri gerekmektedir. Daha sonrasında problemlerin çözülmemesi ya da yeterli görülmemesi halinde kişiler şubeler ile ya da Kuveyt Türk Bankası Genel Müdürlük ile iletişime geçebilmektedir. Kişilerin çok daha detaylı bilgilere ulaşabilmesi ve kişisel problemlerinin çözülebilmesi için mutlaka kendi bankası ile iletişim kurması gerekmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.