Kuveyt Türk İletişim Bilgileri Nelerdir?

21.12.2020
440
A+
A-
Kuveyt Türk İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kuveyt’teki Kuveyt Finans Kurumu Kuveyt Türk’ün ana merkezidir, 1989 yılında Türkiye’de pazara girmiştir. 28 Şubat 1989 tarihinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve “Kuveyt Türk Vakıflar Finans Kurumu A.Ş.” izni ile. Banka, 31 Mart 1989 tarihinde özel finans kurumu olarak faaliyete başlamıştır. 1999 yılından bu yana 4389 sayılı Bankacılık Kanununa tabi diğer özel finans kurumları ile hizmet veren banka, 2006 yılından itibaren Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ile iş yapmaktadır. Kuveyt Türk bankası ile iletişime geçmek için çağrı merkezine 7 gün 24 saat Çin’den 444 0 123, yurtdışından ise +90 444 0 123’ü arayarak ulaşabilirsiniz. Uzman hesap temsilcileri aracılığı ile banka işlemlerinizi her an, her yerde yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk İletişim Bilgileri Müşteri Hizmetleri

Banka müşterilerinin en sevmedikleri şeylerin başında sesli yanıt sistemleri gelmektedir. Kuveyt Türk bankası için bu sesli yanıt kısmını geçerek direk müşteri temsilcisine bağlanmak oldukça kolaydır. Kuveyt Türk bankası müşteri temsilcisine bağlanmak için yapmanız gereken şeyler:

  • Başlangıç olarak 444 0 123 numarasını aramanız gerekmekte,
  • Sonrasında bankacılık hizmetlerine geçmek için 2’ye basılır,
  • Ardından tekrardan 2 tuşlanarak sonraki kısma geçilir,
  • Bu aşamada 6’yı tuşlamanız halinde müşteri hizmetlerine bağlanırsınız.

Kuveyt Türk İnternet Şubesi İletişim Bilgileri

Son dönemlerde bankaların şubelerinden çok internet sitelerinden işlemler yapılmaktadır. Kuveyt Türk bankası internet adresinden dilediğiniz işlemleri yapabilir, hatta kredi bile çekebilirsiniz. Banka şubelerinde yapılan işlemler harcama adına yüksek ücretler almaktadır. Ayrıca bankanın özel müşterisi önünüzde olduğunda, normalden daha uzun süre beklemelisiniz. Kuveyt Türk bankalarının internet şubesi, işlemlerinizi online olarak kısa sürede tamamlamanıza olanak tanır. Bunu yapmak için önce bir şifre alma işlemi gerçekleştirmelisiniz. Şifre alma işlemini yaptıktan sonra, kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Gerekirse banka tarafından sizin için tanımlanmış müşteri numarası yerine yeni bir kullanıcı adı tanımlayabilirsiniz. Kuveyt Türk katılım bankası internet şubesine giriş yapmak için bu kullanıcı adını kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Kredi Destekleri

Kuveyt Türk’ün kredi avantajlarından faydalanmak çok kolaydır. Kuveyt Türk, vadesi dolan tüm konut finansmanı kar oranını üst veya alt sınır koşullarının olmadan % 0,79’a düşürdü. Sigorta ve kredi kartı ürünlerini kullanmak isteyen Kuveyt Türk müşterileri, konut finansmanında kar marjını  0,76’ya kadar düşürdü. 120 aya varan konut finansmanı vade seçenekleri sunan Kuveyt Türk’ün hedefi, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara ve konut departmanlarına bütçe sağlamak. Kuveyt Türk, otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerini desteklemek için otomobil finansman oranını da düşürdü. Kuveyt Türk’ün taşıt finansman faiz oranı 36 aya varan opsiyon süresiyle% 0,82’ye geriledi. Kuveyt Türk, evlilik giderlerinden mobilya değişimine, eğitimden sağlık hizmetlerine, beyaz eşyadan mobilyaya tüm ihtiyaçlarını karşılayacak finansmanı müşterilerinin hizmetine sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Faizsiz Araç Kredisi

Kuveyt Türk Kredi Kartı Sahibi Olmak

Kuveyt Türk kredi kartı almak isteyen müşteriler Kuveyt Türk mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. Kuveyt Türk müşterisi olmayan kişiler, kredi kartı talep etmek için bankanın müşteri hizmetleri merkezini arayabilirler. Ayrıca vatandaşlar Kuveyt Türk bankaların müşterisi olsun ya da olmasın, Kuveyt Türk şubelerinden de kredi kartı başvurusu ve başvurusu yapabilirler. Kuveyt Türk kredi kartlarının işlevleri, kredi kartı türüne göre değişiklik göstermektedir. Kuveyt Türk bankasının en çok tercih edilen kredi kartlarından biri sağlam karttır. Sağlam kartın bazı özellikleri aşağıdaki gibidir:



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.