Kuveyt Türk Kampanyaları

02.01.2020
1.450
A+
A-
Kuveyt Türk Kampanyaları

Kuveyt Türk 2021’de de müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bu yazıda Kuveyt Türk kampanyaları ve avantajları hakkında bilgiler veriliyor.

Kuveyt Türk Kampanyaları Eğitim Harcamalarına 5 Taksit

Kuveyt Türk müşterilerine yaptıkları eğitim harcamalarını 5 taksitte ödeme imkanı tanıyor. Kuveyt Türk müşterilerine sağlam kart ile yapacakları eğitim, kitap, kırtasiye alanlarında yaptıkları 100 TL’yi geçen bütün harcamalar için vade farkı uygulaması yapmadan 5 taksitte ödeme yapma imkanı sunuyor.

Kuveyt Türk eğitim kampanyasından yararlanabilmek için yapılması gereken işlem ödeme yapılmadan önce 2848’e mesaj atılmasıdır. Bu mesajda ONAY EGTM5 yazılır ve 2848’e SMS yollanır böylece 5 taksit kampanyasından yararlanılır. İlgili kampanyadan çıkılmak isteniyor ise IPTAL EGTM5 yazılarak 2848’e yollanması gereklidir.

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlık Harcamalarına 5 Taksit

Kuveyt Türk müşterilerinin yaptıkları sağlık harcamalarını 5 taksite kadar bölebilmelerini sağlıyor. Sağlık giderleri kapsamında yapılan 100 TL ve üzeri harcamalar 5 taksite bölündüğünde, bu taksitlendirme için herhangi bir vade farkı uygulanmıyor.

Kuveyt Türk sağlık kampanyasından yararlanabilmek için yapılması gereken işlem ödeme yapılmadan önce 2848’e mesaj atılmasıdır. Bu mesajda ONAY SGLK5 yazılır ve 2848’e SMS yollanır böylece 5 taksit kampanyasından yararlanılır. İlgili kampanyadan çıkılmak isteniyor ise IPTAL SGLK5 yazılarak 2848’e yollanması gereklidir.

Kuveyt Türk Apartman ve Site Sakinlerine Altın Çağ Kampanyası

Kuveyt Türk apartman ve site sakinleri için oluşturduğu bu kampanya için son gün olarak 30 Aralık 2019 tarihini belirlemiş bulunuyor. Bu kampanya kapsamında apartman ya da site aidatı ödemesi için otomatik ödeme talimatı veren her Kuveyt Türk müşterisi 50 TL değerinden altın puan kazanıyor. Bahse konu avantajdan yararlanabilmek için otomatik ödeme talimatı verilmesi ve otomatik ödeme tahsilatının en az bir kere gerçekleştirilmiş olması isteniyor. Bu kampanyanın Kuveyt Türk kullanıcılarına sunduğu diğer avantajlar şunlardır:

 • Otomatik ödeme talimatından masraf alınmaması,
 • İlgili site ya da apartmanda oturanlara özel olmak üzere, özel konut finansmanı sağlanırken özel indirim yapılıyor.
 • Site aidatı otomatik ödemesi verilmesine ilaveten 2 adet de otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi halinde kiralık kasa için depozito ücreti alınmıyor.
 • Aidat ödemeden kredi kartı kullanılabiliyor.
 • Bu kampanya için müracaat eden kullanıcılar internet ya da mobil şube üzerinden ücretsiz havale ya da EFT yapabiliyorlar.
 • Kazanılan altın puanlar 25 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında kullanıcıların hesaplarına işlenir.
 • Otomatik ödeme talimatı vermek için müracaat edilebilecek kanallar şunlardır:
  • Kuveyt Türk Banka şubeleri
  • Kuveyt Türk internet şubesi,
  • Kuveyt Türk mobil şubedir.
İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Müşteri No Nasıl Öğrenilir?

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlam Kart Kahve.com’da % 15 İndirim

Kuveyt Türk Kahve.com’da % 15 indirim kampanyasından faydalanmak için geçerli kartlar  şunlardır:

 • Sağlam Kart,
 • Sale Plus Özel Bankacılık Kredi Kartı
 • Sağlam Nakit karttır.

Bu indirim kampanyası Kahve.com’dan alınan ekipman ya da makinelerin alımında geçerli değildir. Kampanyadan faydalanılabilecek en son tarih 30 Haziran 2021’dir.

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlam Kart Araç Kiralama

Kuveyt Türk araç kiralama konusunda avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyorlar. Araç kiralama konusunda detaylı bilgi almak ve rezervasyon için 0 216 524 33 89 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Kuveyt Türk Kampanyaları MTV Ödemeleri

Kuveyt Türk müşterilerine MTV ödemelerinde taksit yapabilme imkanı sunuyor. Kuveyt Türk MTV ödemeleri kampanyası kapsamında araç sahiplerinin MTV ödemelerini 3 taksite bölüyor ve bu taksitler için herhangi bir vade farkı talebinde bulunmuyor. Kampanya 1 Ocak 2021 ile 31 Ocak 2021 arasında geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak için kullanılabilecek kartlar şunlardır:

 • Sağlam Kart,
 • Sale Plus,
 • Özel Bankacılık Kredi Kartı
 • Seyyah Karttır.

Kampanyadan yararlanabilmek için ödemelerin yapılması gereken kanallar şunlardır:

 • Kuveyt Türk banka şubesi,
 • Kuveyt Türk internet şubesi,
 • Kuveyt Türk mobil şube,
 • Kuveyt Türk çağrı merkezi,
 • Kuveyt Türk ATM’leri,
 • Gelir İdaresi Başkanlığıdır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Kuveyt Türk veri tabanına kayıtlı cep telefonu üzerinden kısa mesaj yollanması gereklidir. Bu amaçla cep telefonunun mesaj bölümüne ONAY MTV3T yazılarak 2848’e SMS yollanmalıdır.

Kuveyt Türk Kampanyalar (Resmi Sayfa)

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlam Kart Woodpeckers’te % 25 İndirim

Kuveyt Türk www.woodpeckersshop.com üzerinden alışveriş yapan müşterilerine % 25’ e varan oranlarda indirim sağlıyor. Bu avantajdan faydalanabilmek için ödeme yapılırken kullanılan kredi kartına ait ilk 6 basamaktaki rakamın, kupon kodu alanına yazılması gereklidir.

Kuveyt Türk kampanyaları arasında bulunan bu kampanyadan yararlanabilmek için son gün Kuveyt Türk tarafından 30 Haziran 2021 olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Kredi Kartı Limit Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlam Kart Araç Bakımına 3 Taksit

Kuveyt Türk müşterileri araç bakımı ve/veya lastik yenileme işlemlerinde ödemelerini 3 taksit halinde yapabiliyorlar. Bahse konu kampanyadan yararlanmak için araç bakımı ya da lastik yenilemesi yapılmadan önce cep telefonunun mesaj bölümüne ONAY ARAC3 yazılır ve 2848’e yollanmalıdır.

Bu mesaj işlem yapıldıktan sonra yollandığı takdirde kampanya avantajından yararlanılamaz. Yani yapılan harcama 3 taksite bölünmez. Kampanya geçerlilik süresi 22 Kasım 2019 ile 1 Mart 2021 arasında geçerlidir. Kampanya en az 100 TL en fazla 5.000 TL’lik harcamalarda geçerlidir.

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlam Kart Platinum Seyahatlerde Avantaj

Kuveyt Türk müşterilerine yurt dışındaki restoranlarda % 10 indirimli hizmet alma avantajı sunuyor. 1 Takvim yılı içinde en fazla 500 TL tutarında indirimden yararlanılabilir.

Kuveyt Türk Kampanyaları Petlas’ta 7 Taksit

Kuveyt Türk müşterilerine Petlas’tan kışlık lastik alımından 4 +3 taksit imkanı sunuyor. Bu kampanya sadece www.akolastik.com üzerinden yapılan lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyanın en son geçerli olduğu gün 31 Ocak 2021’dir. İlgili siteden alışveriş yapıldığından ödeme ekranında Kuveyt Türk müşterilerinin harcamaları otomatik olarak 4+3 taksite bölünür.

Kuveyt Türk Kampanyaları İgdaş’ta 3 Taksit

Kuveyt Türk kartları İle İgdaş ödemelerine vade farkı uygulanmaksızın 3 taksitte ödeme yapma seçeneği sunuluyor. Kampanyanın geçerli olması için ödeme yapılmadan önce müşterinin cep telefonu ile  ‘’ONAY IGDAS’’ yazarak 2848’e SMS yollaması gereklidir. Ödeme yapıldıktan sonra mesaj çekilmesi halinde kampanyadan yararlanılması mümkün değilidir.

Kampanyadan çıkılmak istenildiğinde ise yazılması istenen mesaj ‘’IPTAL IGDAS’’ şeklinde olup 2848’e yollanmalıdır. Kampanyanın en son geçerli olduğu tarih 31 Mayıs 2021’dir. Kampanya en az 100 TL en fazla 2000 TL’lik harcamalar için geçerlidir.

Kuveyt Türk Kampanyaları İGS’de Vade Farksız 4 Taksit

Kuveyt Türk müşterileri anlaşmalı İGS mağazalarından alışveriş ettiklerinde vade farkı uygulanmayan 4 taksit imkanından yararlanabiliyorlar. Bu ayrıcalıktan internet üzerinden yapılan İGS alışverişlerinde de yararlanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Altın Alış Satış İşlemi

Kuveyt Türk Kampanyaları Sağlam Kart Platinum Tatillerde Avantaj

Sağlam Kart Platinum kullanıcıları HD Loyalty Club’da Diamond statüsüne ait hakları ücretsiz olarak elde ederler. Bu ayrıcalıklardan bazıları şunlardır:

 • Pek çok otelde % 20 ‘ye kadar yükselen indirimler,
 • Bazı otellerde geç çıkış ya da oda up grade hakkından yararlanılması,
 • Bazı otellerde erken giriş, double oda up grade, havaalanı transferi hakkından yaralanılmasıdır.

Kuveyt Türk Kampanyaları Sabiha Gökçen ISG Lounge Kampanyası

Sabiha Gökçen havaalanı ISG Lounge fırsatlarından yararlanılması için Kuveyt Türk tarafından belirlenen en son tarih 31 Aralık 2019’dur. Kuveyt Türk kartları le yararlanılabilen bu kampanyalar hakkından bilgi almak için Kuveyt Türk resmi internet sitesi incelenebilir.

Kuveyt Türk kampanyaları konusunda geçerli olan ve banka tarafından  ilan edilen avantajlar bunlardır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.