Kuveyt Türk Mobil Şube Giriş Nasıl Yapılır?

08.04.2021
352
A+
A-
Kuveyt Türk Mobil Şube Giriş Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk mobil şube giriş yapmak isteyen kişilerin TC kimlik no ya da müşteri no bilgileri ile birlikte şifresini girmesi yeterli olmaktadır. Dilerseniz anında şifre ile de giriş yapabilirsiniz. Hem bireysel müşteriler hem de kurumsal müşteriler Kuveyt Türk mobil şubeden faydalanabilirler. Mobil şube sayesinde bankacılık işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Üstelik işlem yapmak için herhangi bir sınırız yoktur. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak işlem yapabilirsiniz. Favori işlemler fonksiyonu yer almaktadır. Bu fonksiyon sayesinde ve hesap uzmanı özelliği ile internet bankacılığında yeni bir sayfa açmış olursunuz. Bir tık uzağınızda bütün bankacılık işlemleri mevcut!

Kuveyt Türk Mobil Şubeden Kimler Faydalanabilir?

Kuveyt Türk mobil şube kullanabilecek kişiler hem bireysel hem de kurumsal müşterilerilerdir. İnternet bağlantısı olan kişilerin mobil şubeyi kullanarak bankacılık işlemlerini yapmaları mümkündür. Anında şifreden şifre oluşturup bireysel müşteriler giriş yapabilirler. Kurumsal olan Kuveyt Türk müşterileri ise ilk şifrelerini almak için mutlaka kendilerine en yakın olan banka şubelerini ziyaret etmelidirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin şubeye gitmeden önce banka müşterisi olması gerekir. Banka müşterisi olmak isteyen kişilerin banka internet sitesini ziyaret etmesi yeterli olacaktır.

Kuveyt Türk Mobil Şube Avantajları Nelerdir?

Kuveyt Türk mobil şube avantajları başında döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerini internet şubeden daha uygun kurlar ile gerçekleştirmek gelir. Üstelik Almanya’ya yapılacak olan döviz transfer işlemleri için KT Bank AG ye para transferi menüsünden çok daha uygun bir komisyon bedeli ödeyerek gerçekleştirilebilir. Sunulan diğer avantajlar arasında şunlar yer alır:

  • Sanal asistans özelliği sayesinde bankacılık işlemleri il ilgili konularda danışabilir ve sohbet edebilirsiniz.
  • E devlet kapısına tek bir tıkla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • BES ve sigorta başvurularını internet şube üzerinden yapabilirsiniz.
  • Kıymetli maden ya da döviz alım ve satımı ile ilgili düzenli olarak transfer talimatı verebilirsiniz.
  • Hesap uzmanı menüsünden faydalanmanız halinde hem gelir hem de gider durumunuzu görebilir hem de birikim hedefi oluşturabilirsiniz.
  • Favori işlemleri kayıt edebilir burada istediğiniz menüleri ekleyerek hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.
  • MTV, fatura, döviz transfer, para transferi başta olmak üzere bütün ödemelerinizi kayıtlı işlemlere ekleyerek kolayca işleminizi bir daha ki sefere gerçekleştirebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Gümüş Hesabı Var Mı? Nasıl Açılır?

Kuveyt Türk Mobil Şifresi Nasıl Alınır?

Kuveyt Türk mobil şube şifresi almak isteyen kişilerin telefonlarından 444 0 123 hatlı çağrı merkezini aramaları ve şifre adımlarını tamamlamaları gerekir. İlk şifrenizi aldıktan sonra mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca anında şifre menüsü kullanarak da mobil şubenizin şifresini değiştirebilirsiniz. Şifre belirlerken belli başlı noktalara dikkat ettiğinizden emin olun. Şifre güçlü olduğu zaman ancak sizi kötü niyetli kişilerden korur. Şifrenin doğum tarihi vb. olarak belirlenmemesi gerekir. Ayrıca şifre kimse ile paylaşılmaz. Banka görevlileri de dahil olmak üzere kimseye şifrenizi vermeyin. Ayrıca şifrenizi yazılı olarak saklamayın. Telefonunuz banka oturumu açıkken sadece sizin elinizde olsun. Telefonu oturum açık şekilde bırakmayın. Hesabınızın güvenliğini önemseyin.

Kuveyt Türk Mobil ile Yapılabilecek Hesap İşlemleri Nelerdir?

Kuveyt Türk mobil şube ile yapılabilecek hesap işlemleri şu şekildedir:ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.