Kuveyt Türk Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

18.07.2021
44
A+
A-
Kuveyt Türk Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk POS başvurusu şubelere gidip yapılabilir. İşletmenize uygun Pos cihazıyla ilgili müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk bankasında bir ticari vadesiz hesabınız varsa belgeye gerek kalmadan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kuveyt Türk pos cihazı ile Visa, MasterCard ve Europay banka ya da kredi kartlarıyla ödeme alabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi size en yakın olan Kuveyt Türk şubesine giderek öğrenebilirsiniz. Diğer POS cihazlarının dışında CebimPOS için şubeye gitmeye gerek kalmadan Kuveyt Türk Mobil uygulamasından başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sanal Pos Giriş Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk sanal pos e-ticaret siteleri için oluşturulmuştur. VPOS (Virtual POS) olarak da isimlendirilen bu sistemle kredi kartlarından internet alışverişi yapmak mümkündür. Ücret ödemeden sanal pos cihazına sahip olabilirsiniz. Sana pos girişi fiziki olarak gerçekleşmez. Bu pos türü web üzerinden çalışır ve ödeme bilgilerinin siteye girilmesiyle satın alım tamamlanır. Sanal pos kurulumu sırasında bankanın gönderdiği internet adresine girilir ardından müşteri no ve telefona gelen şifre yazılır. Menüden sanal pos seçilerek kullanıcı bilgileriniz doldurulur. Yönetim panelinde çeşitli ödeme ayarlarını yapabilirsiniz. 3D secure özelliğini kullanmak ya da taksit oranını belirlemek için bu kısmı düzenlemeniz gerekir.

Kuveyt Türk Mail Order Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk mail order ile ayrı bir pos cihazına gerek kalmadan bankanın Pos’unu kullanma işlemidir. Kredi kartına sahip olan kişiler aldıkları mal ve hizmet için işyerine gitmeden ödeme yapabilir. İş yeriniz için mail order almak istiyorsanız bir Kuveyt Türk şubesine uğramanız gerekir. Mail order başvurunuzdan sonra Kuveyt Türk pos cihazı ile aktif işlem yapmanız mümkündür. Bunun dışında aklınıza takılan sorular için müşteri temsilcileri iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Bankanın sağladığı mail order özelliğiyle işletmelere kartsız ödeme çözümleri sunulmuş olur. Satın alınan ürün için gerekli bilgi verilir ve pos, telefon, faks gibi araçlardan biriyle provizyon alınarak ödemeniz gerçekleşir.

Kuveyt Türk Cebim Pos Nedir?

Kuveyt Türk cebim pos akıllı telefonların ödeme almasını sağlayan bir uygulamadır. CepimPOS sayesinde akıllı cep telefonunuz bir pos cihazına dönüşür. Bu banka hizmetinde herhangi bir kurulum ve aidat ücreti bulunmaz. Sanal pos sisteminin altyapısı kullanılarak ödemeler alınabilir. Tüm şahıs firmaları ve tüzel müşteriler bu uygulamadan yararlanabilir. Kuveyt Türk Mobil üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bağlı olacak hesap, çalışma sektörü ve çalışma koşulu seçilir. Başvurunuzun sonucunu e-mail yoluyla alabilirsiniz. CebimPOS ile yapılan ödeme işlemleri listelenir. Gün sonu almak, iade ya da iptal etmek için bu hizmet kullanılabilir. Kullanım anında bankanın mobil şubesinden Kuveyt Türk CebimPOS menüsüne girilir. Kart ve işlem bilgileri doldurularak 3D secure ve go ile güvenli ödeme işlemi yapılır.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Araç Kasko ve Sigorta Paketleri

Kuveyt Türk Pos Destek İletişim Numarası Nedir?

Kuveyt Türk Pos destek hattını arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bunun için 0262 723 49 49 telefonunu tuşlayabilir ve yetkililerle görüşebilirsiniz. Aynı zamanda 444 0 123 numaralı Kuveyt Türk çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Kuveyt Türk pos cihazı sistemine üye olan iş yerleri cihazlarıyla ilgili sorunlarını bu hatta bildirebilir. Telefon görüşmesi dışında bankanın resmi internet sitesinden de bilgi edinebilirsiniz. Sitede bulunan iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Kuveyt Türk pos cihazları ve diğer banka hizmetleriyle ilgili sorununuzu çözüme kavuşturmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan bankadan kısa sürede dönüş alırsınız. Pos cihazınızın çalışma şartlarında değişiklik yapmak isterseniz Kuveyt Türk şubelerine gidebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.