Kuveyt Türk POS Destek Hattı Numarası Nedir?

06.12.2020
731
A+
A-
Kuveyt Türk POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Kuveyt Türk bankası, müşterilerinin fırsat ve olanaklarından yararlanabilmesi için pek çok yöntem ortaya koyuyor. Bu yöntemlerden biri de bankaya gitmenize bile gerek kalmayan destek hattı üzerinden iletişim imkânı. Özellikle küresel çapta gerçekleşen salgın koşullarında, eskisi gibi bankada uzun saatler sıra beklemek, kapalı bir alanda diğer insanlarla aynı havayı paylaşmak pek de mümkün görünmüyor. Bu sebeple, bankanın müşterileri için sağladığı interaktif imkanlardan da yararlanmanız mümkün. Bu imkanlardan biri de POS destek hattı numarası ile bilgi alışverişini sağlamak. Eğer bankanın POS müşterilerinden biriyseniz, bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Kuveyt Türk POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Eğer bankanın hali hazırda iş birliği içerisinde olduğu bir POS müşterisiyseniz ya da bankanın POS müşterilerinden biri olmak için başvuru yapmak istiyorsanız, Kuveyt Türk POS destek hattı numarası aracılığı ile tüm soru ve sorunlarınızı giderebilirsiniz. Üstelik 7/24 hizmet veren bu numaradan hafta sonları ve mesai dışı saatlerde de faydalanmanız mümkün. Bankanın müşterilerine sunduğu destek hattı numaraları şöyle sıralanabilir:

  • 444 0123
  • 0850 251 0 123
  • 0262 723 49 49

Web Sitesi Üzerinden De Destek Alınabilir Mi?

Bankanın müşterileri için sunduğu uzaktan hizmet seçenekleri arasında sadece telefon numarası ile arama seçeneği de bulunmuyor. Dileyen müşteriler bankanın web sitesi üzerinden de destek sağlayabilirler. POS cihazına sahip olmanın yolları, POS kurulumu yapmak için yöntemler ya da POS cihazınızla ilgili sorunlar gibi pek çok çözüm önerisi bulabileceğiniz internet sitesi, sorunlarını hızlı şekilde çözmek isteyen kişiler için hizmet veriyor. Banka ile mail üzerinden iletişim kurmak isteyen müşteriler de şu adresi kullanabilirler:

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı

Bankanın Sağladığı Diğer POS Hizmetleri Nelerdir?

Bankanın POS müşterileri için sağladığı pek çok imkân da bulunmaktadır. İş yeriniz ya da işletmeniz için seçeceğiniz POS cihazlarının hem size hem de müşterilerinize avantaj sağlıyor olması, POS seçiminde en önemli faktördür. Bankanın POS müşterileri için sağladığı imkânlar şunlardır:

  • POS başvurunda bulunan müşterilerin, Kuveyt Türk hesapları olması durumunda başka bir belge getirmelerine gerek yoktur.
  • Üzerinde VISA, MasterCard ve Troy logosu bulunan yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı tüm kartlardan işlem yapılabilir.
  • Kuveyt Türk’ün tüm kartları için taksitlendirme yapılabilir.
  • Tüm fiziki POSlarda EUR, USD ve TL cinsinden çekim yapılabilmektedir.
  • POS çalışma koşullarından memnun olmayan ve bu çalışma koşullarını değiştirmek isteyen müşteriler için farklı alternatifler üretilebilmektedir.
  • Fiziki POS cihazlarında, mobil Poslar için 1050 TL, Sabit Poslar için 945 TL kayıp POS masrafı olmaktadır.

CebimPOS Nedir?

Kuveyt Türk’ün POS cihazına ihtiyacınız olmadan, cep telefonunuzla ödeme alabileceğiniz uygulama CebimPOS olarak geçmektedir. Kullanımı da oldukça kolay olan bu uygulama ile telefonunuzu POS cihazına çevirmek için yapmanız gereken tek şey, mobil uygulama üzerinden CebimPOS seçeneğini seçmektir. POS cihazı uygulamasının özellikleri şöyle sıralanabilir:

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Bireysel Emeklilik BaşvurusuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.