Kuveyt Türk POS Şikayet Hattı Numarası Nedir?

29.12.2020
414
A+
A-
Kuveyt Türk POS Şikayet Hattı Numarası Nedir?

Kuveyt Türk Bankası, müşterilerinin fırsatlarından yararlanmaları için birçok yol sunmaktadır. Bu yöntemlerden biri, bankaya gitmenize gerek kalmadan destek hattı aracılığıyla iletişim kurabilmektir. Özellikle küresel bir salgın durumunda, kapalı alanda diğer insanlarla aynı havayı paylaşmak için eskisi gibi bankada uzun süre beklemek imkansız görünüyor. Bu nedenle bankaların müşterilerine sunduğu interaktif işlevlerden yararlanabilirsiniz. Bu olasılıklardan biri, POS destek hattı numaraları ile bilgi alışverişi sağlamaktır. Bankanın POS müşterisi iseniz bu yöntemi deneyebilirsiniz. Halihazırda bir  POS cihazı sahibiyseniz veya bankanın POS müşterilerinden biri olmak için başvurmak istiyorsanız, tüm sorunlarınızı Kuveyt Türk POS destek hattı üzerinden çözebilirsiniz. Kuveyt Türk POS destek hattına ulaşmak için 444 0 123 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca bu numara hafta sonları ve mesai saatleri dışında 7/24 kullanılabilir.

Kuveyt Türk CebimPOS Uygulaması Nedir?

CebimPOS, Kuveyt Türk’ün POS cihazını kullanmadan cep telefonunuzdan ödeme almanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile, telefonunuzu bir POS cihazına dönüştürmek için yapmanız gereken tek şey mobil uygulamada CebimPOS seçeneğini seçmektir. Bu uygulamanın içerdiği bazı özellikler aşağıdaki gibidir:

  • Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir,
  • Uygulamadan POS cihazı olan herkes faydalanabilmektedir,
  • Uygulama içerisinde güvenli ödeme seçenekleri mevcuttur,
  • Türkiye’deki bütün banka kartlarından ödeme alabilmektedir,
  • Uygulamayla birlikte gün sonu işlemi kolaylıkla gerçekleştirilir.

Yukarıdaki özelliklerden faydalanmak için tek yapmanız gereken CebimPOS uygulamasını indirmektir.

Kuveyt Türk Mobil Uygulaması ve Şubesi

Kuveyt Türk mobil şube uygulamasını kullanabilmek için uygulamanın “Apple Store” veya “Play Store” uygulaması üzerinden ücretsiz indirilmesi gerekmektedir. Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması ile online havale, fatura ödeme, kıymetli maden ve döviz işlemleri, hisse senedi alım satım vb. İşlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür işlemler hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Kuveyt Türk mobil şube’yi kullanmak için şifre belirlenmelidir. Şifreyi belirlemek için 444 0 123 arayan hat aranmalıdır. Öte yandan kurumsal müşteriler şifre belirlemek isterlerse bankanın en yakın şubesine gitmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Havale Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak

Kuveyt Türk operatörlerine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Kuveyt Türk Bankası müşteri temsilcisi ile görüşme sırasında müşteri numarası talep edilebilir. Müşteri numarasını ve şifresini bilmeyenler sesli yanıt sisteminden öğrenebilirler. Kart işlemleri ayrıca bir kart numarası ve kart şifresi gerektirir. Bu nedenle müşterilerin kartlarını yanlarında taşımalarında fayda vardır. Kuveyt Türk müşterileri hizmetlerinden herkes destek alabilir. Kurumsal müşteriler, şirket ile ilgili tüm işlemlerini telefon bankacılığı aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Ücretlerle ilgili otomatik ödeme talimatı vererek, ödemenin zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bireysel müşteriler çeşitli bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir. Kuveyt Türk operatörü aracılığıyla yapılan görüşmeler, kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında korunmaktadır. Üçüncü şahıslarla hiçbir bilgi paylaşılmaz. Güvenlik açısından kart ve şifre işlemleri sesli yanıt sistemi üzerinden aranarak yapılmaktadır. Müşteri temsilcileri de gerektiğinde kişisel bilgiler hakkında sorular sorabilir.

Kuveyt Türk Operatöre Bağlanmak

Kuveyt Türk Bankası’nda operatörle konuşmak için 444 0 123 numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Kuveyt Türk ile yapılan işlemler için müşteri temsilcisine bağlanma süresi kuyruktaki müşteri sayısına göre değişiklik gösterebilir. Yaklaşık 5-10 dakika içinde bağlantı sağlanmaktadır. Beklemek istemeyenler, bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden kısa sürede işlem yapabilirler. Uygulama üzerinden yapılan işlemler için müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapın. Buradan, operatörün tamamlayabileceği tüm işlemler uygulama üzerinden tamamlanabilir. Yapmak istediğiniz işlemler birkaç dakika içinde gerçekleşir. Uygulama haricinde aynı işlem bankanın resmi internet adresi olan “https://www.kuveytturk.com.tr/” üzerinden de gerçekleştirilebilir. Tatillerde bile işlemler hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.