Kuveyt Türk SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

04.06.2020
1.206
A+
A-
Kuveyt Türk SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk SMS ile kredi başvuru yapmak şu an için ne yazık ki mümkün değildir. Kuveyt Türk SMS ile kredi başvurusu yapamadığınız için banka resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Senin Bankan isimli hizmet size kredi başvurusu yapabilmeniz için yardmcı olur. Bankaya hangi kredi türü için başvuru yapmak isterseniz onu seçin. Senin Bankan sayesinde seçtiğiniz kredi türü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz hesaplama işlemi de yapabilir, ne kadar ödeme yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmanın diğer yolu size en yakın banka şubesini ziyaret etmektir. Ziyaretiniz sırasında kredi başvurusu için gerekli olan belgelere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Kuveyt Türk Kredi Başvurusu Yaparken Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kuveyt Türk kredi başvurusunda gereken belgeler şu şekilde sıralanabilir:

  • Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi,
  • Çalışanlar için maaş bordrosu ya da yetkili iş yerinden onaylanmış bir belge,
  • Son 2 aya ait kredi kartı ekstresi,
  • Çiftçi olanlar için çiftçi belgesi,
  • Ev sahibi olanlar için ev tapusu,
  • Kira geliri olanlar için kira kontratı,
  • Faiz geliri elde edenler için faiz gelir belgesi,
  • Kişi adına kayıtlı olan, son tarihi ödenmiş, doğalgaz, su ya da elektrik faturalarından bir tanesi.

Belgelerinizi hazırlayıp Kuveyt Türk şubesine gittiğinizde kredi başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı

Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı öğrencilere eğitim süreleri boyunca verilmektedir. Bu finansman sayesinde öğrenciler eğitim hayatları boyunca karşılamaları gereken giderleri kolay bir şekilde ödemiş olurlar. Eğitim finansmanı içine konaklama ile beslenme giderleri de dahil edilmiştir. Finansman en çok 48 ay vade ile verilebilir. Kar oranı ise 2,35’tir. Ancak siz finansmana başvuru yapmadan önce güncel kar oranını öğrenin. Çünkü kar oranları değişkenlik gösterebilmektedir. Eğitim finansmanı almak isteyen kişilerin öğrenci belgeleri ile birlikte banka şubelerini ziyaret etmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Araç Kasko ve Sigorta Paketleri

Kuveyt Türk Seyahat Finansmanı

Kuveyt Türk Seyahat Finansmanından hem bireysel müşteriler hem de işletmeler faydalanabilir. Seyahat etmek mi istiyorsunuz? Yeterli paranız yok mu? Kuveyt Türk ile istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Bilet ücretinden konaklamaya kadar seyahata dair bütün harcamalarınızı Kuveyt Türk halledecek. Seyahat finansmanı vadesi en çok 48 ay olabilir. Tüketiciler için TL, işletmeler için ise EUR, Dolar ya da TL cinsinden verilebilir. Kar oranı 2,35 olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı

Kuveyt Türk konut Finansmanı sayesinde siz de hayallerinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. Artık hayallerinizi ertelemeyin. Kuveyt Türk sayesinde dilediğiniz evi satın alarak hayallerinizi gerçekleştirin. Hem de konut finansmanı 120 aya varan vadeler ile verilir. Yani avantajlı kar oranlarından faydalanırsınız. Konut işlemlerinde konut enerji performansı A sınıfı olanlar için ekspertiz değerine göre yüzde 90, b sınıfından konutlar için ise ekspertiz değerinin yüzde 85’i kadar finanstan faydalanabilirsiniz. Diğer sınıftan konutlar için finans azami miktarı yüzde 80 olarak belirlenmiştir. Finansman kullanırken sabit ödemeli ya da düzensiz ödemeli finansman olarak iki farklı ödeme türünden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Finansmanında Tercih Edebileceğim Ödeme Türleri Nelerdir?

Kuveyt Türk konut Finansmanında tercih edilebilecek ödeme türleri başında sabit ödemeli finansman gelmektedir. Her ay taksit tutarlarınızın aynı olmasını isterseniz bu ödeme türünü tercih edebilirsiniz. Kuveyt Türk düzensiz ödemeli finansman sunarak ara ödemeler yapılmasını, taksit miktarının düşürülmesi ve artırılmasını mümkün kılar. Kuveyt Türk daha rahat ödeme yapın diye kendi ödeme planınız oluşturmanızı sağlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.