Reef Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

02.07.2021
103
A+
A-
Reef Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Reef coin 388 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip ve 0,03452 dolarlık birim fiyat ile 127. sırada bulunuyor. Reef coin toplam arzı 15 milyar olarak belirlense de dolaşımda sadece 11 milyar Reef coin bulunuyor ve bunlar sadece belirli aralıklarla artıyor. Reef tüm zamanların rekorunu ise 0,05841 dolar ile kırdı.

Reef Coin Nereden Alınır?

Reef coin satın almak için ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kullanmak yeterli olacaktır. REEF satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklanır. Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istenen seçilip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretlenir. USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizlenir “Klasik” sekmesine tıklanır. Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna REEF yazılır ve altta açılan REEF/USDT çifti seçilir. Daha sonra ortadaki “REEF AL” sekmesine gelip, almak istenen miktar girilir ve işleme onay verilerek Reef alma işlemi tamamlanır.

Reef Coin Farkı Nedir?

Reef farkı, en iyi yatırım stratejilerine ayak uydurmakta zorlanan mevcut DeFi kullanıcılarının yanı sıra yeni gelenlere yöneliktir. Şirket ayrıca, Ethereum blok zincirinde görülen yüksek gaz ücretlerinin üstesinden gelmek istiyor ki bazıları bunun DeFi protokollerini “kullanılamaz” hale getirdiğini iddia ediyor. Reef coin benzersiz nitelikleri ise, herhangi bir DeFi protokolünün işletim sistemine nasıl entegre edilebileceği ile bağlantılıdır. Kullanıcılar tek bir tıklamayla seçtikleri pozisyonlara girip çıkabilir ve likidite havuzu jetonlarını yönetmeyle ilgili bazı güçlükleri ortadan kaldırır. Polkadot üzerine nasıl inşa edildiğinden dolayı Reef, Avalanche, Moonbeam ve Plasma’nın yanı sıra Ethereum ve Binance Smart Chain üzerindeki DeFi protokollerini destekleyebilir. Sonuç olarak, Reef kullanıcıları, birden fazla hesap ve takibi zor olabilecek sayısız kullanıcı adı ve şifre gerektirmeden daha geniş sayıda platforma erişebilir.

Dolaşımda Kaç Reef Coin Bulunur?

Dolaşımda olan Reef coin, üç milyar tokenin üzerinde dolaşımdaki bir arzı var. Toplam token arzı söz konusu olduğunda, yaklaşık% 3’ü Binance Launchpool’a tahsis edilirken,% 21’i token satışları yoluyla yatırımcılara dağıtıldı. Reef ekibi arzın% 16’sını elinde tutuyor ve özel olarak oluşturulmuş bir vakıf% 17,5’ine sahip ve yaklaşık% 12,5’i ekosistemi geliştirmek için ayrılmış durumda. Kalan% 30, protokol emisyonlarına ve likidite ödüllerine ayrılmıştır ve tokenler, şimdi ile 2025 sonu arasında kademeli olarak piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir:  2.el Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

Reef Ağı Nasıl Güvende Tutulur?

Reef ağ, Polkadot tarafından işletilen paylaşılan güvenlik modeli altında güvence altına alındı. Bu sadece ağı dayanıklı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda yükseltmelerin çatal olmadan yapılabileceği anlamına gelir. REEF tokenlerine sahip olanlar tarafından yönetilen merkezi olmayan bir özerk organizasyon da kuruldu.

Reef’in Kurucuları Kimlerdir?

Reef kurucuları, Denko Mancheski, onun motivasyonu, DeFi ile ilgilenmek isteyen perakende yatırımcılar için girişin önündeki teknik engelleri kaldırmak ve kullanıcının risk alma iştahını dikkate alan basit bir karar verme süreci sunmaktı. Mancheski, kripto para birimine yeni gelenlerin sipariş defterlerinin kullanımıyla ilgili karışıklıkların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak ve farklı protokollerin kolaylıkla nasıl çalıştığını öğrenmelerini sağlamak istedi. Makedonya’da doğan Mancheski, fintech tutkusunun onu blockchain teknolojisiyle tanıştırmasına yol açtığını söyledi. Reef coin hayata geçirmekle ilgili en büyük zorluk olarak yetkin bir ekip oluşturmayı tanımladı.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.