Sxp Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

03.07.2021
455
A+
A-
Sxp Coin Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Swp coin, Joselito Lizarondo tarafından kurulan Swipe şirketinin kripto para birimidir. Swipe platformunda çalışan Sxp coin, merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen bir takas aracıdır. Diğer yandan banka kartına benzer Swipe kart ile Visa ödeme terminallerinde harcama yapmak için kullanılır. Ödemeler üzerinden yeni puanlar kazanmaya imkan veren bir token’dır.

Swipe Coin Nereden Alınır?

Swipe coin almak, ticaret hacmi bakımından dünyanın lider kripto para borsası olan Binance üzerinden alınabilir. Bunun yanı sıra Bithumb, Kucoin, Bittrex gibi diğer büyük borsalar üzerinden de alınabilmesi mümkündür.

Swipe Coin Nasıl Alınır?

Swipe coin alımı Binance üzerinden gerçekleştirilir. Türkçe dil desteği bulunması ve işlem hızının fazla olması nedeniyle öncelikli tercih olarak Binance üzerinden SXP almak için şu yollar izlenebilir:

  • SXP Coin, Binance, KuCoin, Bithumb gibi kripto para borsalarında işleme girer. Bu yüzden borsalar arasından seçim yapılarak, ilgili borsaya girilmelidir.
  • Seçilen borsa üzerinden hesap açılışı gerçekleştirmek ve KYC işlem aşamalarını tamamlamak gerekir.
  • Aktif hale gelen hesaba yatırım amaçlı para yatırılmalıdır.
  • Para yatırma işlemi ardından, borsadan SXP Coin paritesinin bulunduğu satın alam işlem sayfasına erişilir.
  • Bu bölümde o andaki güncel fiyattan veya tanımlanan daha uygun fiyattan SXP Coin satın alma emri verilmelidir.
  • Satın alma emri onaylandığında sanal cüzdana gelen SXPmiktarı burada saklanabilir veya daha güvenli bir saklama şekli için donanım cüzdana transferi yapılır.

Swipe Coin Ne İşe Yarar?

Swipe coin, Swipe kullanıcılarının cüzdan uygulaması içerisinde işlem yapabilmelerini, hediye kartları alabilmelerini ve varlıklar ile işlem yapabilmelerini sağlıyor. Özellikle Sxp coin kullanıcılarına en büyük yararı, işlem ücretlerinin oldukça düşük olması olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir:  PTT Kredi Başvurusu ve Şartları

Swipe Coin Geleceği Nasıl Olur?

Swipe coin geleceğini değerlendiren analistler, SXP Coin’in yakın zamanda değer kazanımına gideceğini belirtmişlerdir. 2021 senesi Mayıs ayı sonuna doru SXP fiyatını 1.85 dolar fiyat düzeyini aşabileceğini analiz sonuçların sunmayı tercih etmişlerdi. 2021 senesi 24 Mayıs gününde beklenen tahminler gerçekleşti ve SXP 1.91 doları görerek %10.87 oranında değer kazanımını tabloya aldı. Analistlere göre ikinci dikkat çekici değer kazanımı 2021 senesi Temmuz sonunda kayda geçebilir. İlgili ay içinde ise SXP Coin’in 2.50 dolar ile 2.65 dolar bandı arasında fiyatlanabileceği açıklanıyor.

Sxp Coin Avantajları Nelerdir?

Swp coin olumlu özellikleri şu şekildedir:

Alışveriş ve Ödeme: SXP Coin sahipleri bakiyelerini görebildikleri ve kullanabildikleri Swipe kart ile Visa anlaşmalı noktalarda hizmet veya ürün alarak ödemeyi kartla yapabilirler.

Ödül Kazanma: SXP ve Swipe kart sahipleri ne kadar fazla ödeme işlemi yaparlarsa o kadar fazla ödül elde ederler.

Pasif Gelir: SXP sahipleri çevrim içi Swipe cüzdanda belirli vadede SXP kilitleyerek, vade sonunda pasif gelir elde etme şansına sahiplerdir.

İşlem Hızı: SXP cüzdanlar arası transferde işlem sınır ötesine olsa dahi dakikalar içinde ilgili cüzdana ulaşır. Alım ve satımda ise emir onaylarını almak için çok beklemek gerekmez.

Sxp Coin Dezavantajları Nelerdir?

Swp coin olumsuz özellikleri şu şekildedir:

İşleme Bağlı Ödül: Yeni nesil belirli altcoinler her bir işlem başına veya ağa katkı sağlama üzerinden coin ödülleri sunarlar. SXP sahipleri ek ödülleri almak için işlem adedinde veya ödeme adedinde iyi bir rakama ulaşmalıdırlar.

Saldırı Riski: SXP sanal cüzdan altında kripto para borsalarına yönelik oluşabilecek saldırı girişimlerinin riski ile karşılaşır. Bu riski ortadan kaldırmak için çevrim dışı cüzdanda Sxp coin saklama tercih edilir.

İlginizi Çekebilir:  SGK Sosyal Destek Başvurusu Nasıl Yapılır?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.