Telefon İçin Kredi Veren Bankalar 2021

11.10.2020
859
A+
A-
Telefon İçin Kredi Veren Bankalar 2021

Cep telefonu için kredi imkânı sağlayan bankalar ve bu bankaların başvuru şartları hakkında bilgi edinmek almak istediğiniz telefon için kredi başvuru sürecini planlamanızı sağlayacaktır. Telefon için kredi veren bankaların listesi şu şekildedir:

  • ING Bank
  • Odeabank
  • Denizbank
  • Aktifbank
  • Fibabanka
  • QNB Finans Bank
  • Vakıfbank
  • Akbank

Bu bankaların sağladığı telefon kredileriyle ilgili detayları yazımızın devamından edinerek sizin için uygun bankayı seçip telefon kredisi kullanabilirsiniz.

ING Bank’tan Telefon Kredisi

ING Bank Teknosa’yla anlaşma yaparak müşterilerine telefon kredisi imkânı sağlamaktadır. “Tekno kredi” adı verilen kampanya sadece Teknosa mağazalarında kullanılabilmektedir. ING Bank, tekno kredi kapsamında 500 TL ve 15 bin TL arasında kredi imkânı sunmaktadır. Müşteriler bu aralıktaki bir tutarda kredi kullanabilmektedir. 60 aya kadar vade imkânı ve %1,32 faiz oranı uygulanmaktadır. Diğer elektronik aletlerde faiz oranı vade sayısına göre değişmektedir. ING Bank’ın sunduğu telefon kredisi, 3500 TL ve alt tutarlarda 12 ay vadeyle sınırlıdır. 3500 TL’nin üzerindeki kredi tutarlarında en fazla 3 ay vade yapılmaktadır. Tablet ve bilgisayar alımlarında vade sayısı değişmektedir. Tablet için 6, bilgisayar için 12 aydan fazla vade seçeneği sunulmamaktadır. ING Bank, müşterilerine verdiği telefon kredileri için komisyon veya masraf ücreti talep etmemektedir. ING Bank’tan telefon kredisi kullanmak için şubeye gitme zorunluluğu yoktur. SMS’le, Teknosa mağazalarından veya Teknosa’nın internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. SMS’le telefon kredisi başvurusunda bulunmak için mesaj kutusuna T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp almak istediğiniz ürünün kodunu yazıp 2229’a göndererek talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak telefon kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde size olumlu bir dönüş yapılacaktır ve sonrasında ürününüzü alabilirsiniz. Aylık ödemelerinizi ING bank şubelerine, ATM’lere veya ING Bank internet bankacılığıyla yapabilirsiniz.

Odeabank’tan Telefon Kredisi

Odeabank Vatan Bilgisayarla anlaşma yaparak müşterilerine teknoloji kredisi vermektedir. Teknoloji kredisi sadece Vatan Bilgisayar mağazalarında kullanılabilmektedir. Odeabank’ın sağladığı telefon kredisi için vade seçeneği 12 aya kadardır ve faiz oranı %1,49’dur. Odeabank sunduğu kredi imkânı için işlem ücreti talep etmemektedir. SMS’le kredi başvurusu yapılabilmektedir. VATAN yazıp boşluk, T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp alacağınız cep telefonunun tutarını yazarak 8444’e göndererek başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Odeabank internet bankacılığı aracılığıyla da T.C. kimlik numaranızla kredi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzun ardından yarım saat içinde banka sizi arayarak veya mesajla kredi tutarı, kullanım süreci ve koşulları hakkında bilgilendirir. Kredinizin onaylanırsa ve sizde kredi ödeme koşullarını onayladığınız takdirde ürününüzü alabilirsiniz. Belirlenen taksit tutarlarını her ay düzenli olarak yapmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

Denizbank’tan Telefon Kredisi

Denizbank, Media Markt’la anlaşarak teknoloji kredisi vermektedir. Denizbank’ın sunduğu cep telefonu kredilerinden yararlanmak için Media Markt mağazalarını ve internet sitesini ziyaret edebilir ya da SMS aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Mesaj kutunuza KREDİM yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Kredi onayı 5 dk içinde gerçekleşmektedir. Onaylandığı takdirde kredi Media Markt’a aktarılır ve telefonunuzu satın alabilirsiniz. 3500 TL’ye kadar olan cep telefonu tutarlarında vade sayısı 12 aya kadar, 3500 TL ve üzerindeki tutarlarda vade sayısı 3 ayla sınırlıdır. Vade sayısı bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ayla sınırlıdır. Denizbank telefon kredisini kullanarak Iphone 11 almanız durumunda 3 ay vadeli faizsiz kredi sağlanmaktadır.

Aktifbank’tan Telefon İçin Kredi

Aktifbank’ın sunduğu telefon kredisi N Kolay kredi teknolojik ürün alımlarında kullanılabilmektedir. Kredi 500 TL ve 30 bin TL arasında verilmektedir ve vade sayısı 48 aydır. Kredi faiz oranı %3,67’dir. 50 TL kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. 10 bin TL kredi için 48 ay vadeyle aylık taksit oranı 504,09 TL’dir. Bankanın anlaşmalı olduğu mağazalardan alacağınız cep telefonlarında kullanabilirsiniz. Anlaşmalı bayilerde kredi başvuru talebinde bulunmak için sadece T.C. kimlik belgenizin fotokopisi gerekmektedir. Telefon kredisi başvurunuzu sms aracılığıyla iletmek için TAKSİT yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050’ye gönderebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması durumunda anlaşmalı mağazaya onay mesajını gösterebilirsiniz. Mağazada başvurunuzu değerlendirdikten sonra onaylanması durumunda sözleşmenizi imzalayarak telefonunuzu alabilirsiniz. Aylık taksitle ödemelerinizi PTT şubelerine ya da PTTmatiklere yapabilirsiniz. Havale veya eft aracılığıyla da aylık ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Fibabanka’dan Telefon Kredisi

Fibabanka Vatan Bilgisayarla anlaşma yaparak telefon kredisi veren bankalardan biridir. Fibabanka’nın sunduğu telefon kredilerinde 12 aya kadar vadelendirme yapılmaktadır. 8 ay vadeli kredi kullanımlarında faiz uygulanmamaktadır. Bu kampanyadan 1 kereye mahsus yararlanabilirsiniz. Mağazada telefonunuzu alırken kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatan Bilgisayar mağazalarında kredi kullanımıyla ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. SMS aracılığıyla kredi başvurusu yapmak için VATAN yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp 3422’ye gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde SMS’le bilgilendirilirsiniz ve Vatan mağazalarında sözleşmenizi imzalayarak telefonunuzu satın alabilirsiniz. 3500 TL’ye kadar olan kredi tutarlarında vade sayısı 12, 3500 TL üstünde 3 aydır. Aylık ödemelerinizi sizin adınıza açılan kredili mevduat hesabınıza yapmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2021 Evde Bakım Parası Ne Kadar Oldu, Şartları Nelerdir?

QNB Finans Bank’tan Telefon Kredisi

QNB Finans Bank, Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla telefon kredisi vermektedir. QNB Finans Bank tarafından sağlanan telefon kredisi faturaya ek olarak alınabilen telefonlarda geçerli değildir. Telefonu peşin olarak almanız gerekmektedir. Turkcell İletişim Merkezine talepte bulunduğunuzda Turkcell sizin adınıza başvuru yaparak sizi yönlendirmektedir. Kredi başvurunuzda sizden dosya masrafı talep edilmemektedir. Gelir belgesi gösterme zorunluluğu da bulunmamaktadır. QNB Finans Bank kredi notunuzu, borç durumunuz kontrol ederek kredi onayına karar vermektedir bunun için sizden e-devlet profiliniz istenmektedir. Krediniz onaylanırsa Turkcell İletişim Merkezinden kredinizi kullanarak telefonunuzu alabilirsiniz. Aylık ödemelerinizi QNB Finans Bank şubelerine, ATM’lere veya internet bankacılığı aracılığıyla yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankasından Telefon Kredisi

İş Bankası da telefon kredisi veren bankalardan biridir. İş Bankası’nın verdiği telefon kredisine başvurmak için şubeye gidebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi vade sayısı en fazla 36 aydır. Müşteriler için uygulanan faiz oranı %2,45’tir. İş bankası şubelerine giderek müracaat formunu doldurup, gelir belgeniz ve kimlik belgenizin fotokopisiyle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması için 18 yaşından büyük olmanız, dönemi geçmiş kredi kartı borcunuzun olmaması, gelir durumunuzun talep ettiğiniz krediyi ödeyebilecek durumda olması ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Akbank’tan Telefon İçin Kredi

Akbank birçok elektronik mağazayla anlaşmalı olarak ekspres kredi vermektedir. Bu krediyi kullanmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Akbank sunduğu telefon kredilerinde 1000 TL alt ve 12 bin TL üst limit belirlemiştir. Kullanacağınız kredi tutarı 12 aya kadar vadelendirilir. Hepsi burada, Teknosa gibi internet alışveriş sitelerinden %1,55 faiz oranıyla telefon kredisi kullanabilirsiniz. Akbank’ın mobil uygulaması olan Akbank Direkti indirerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kampanyalar bölümünde “Cep Telefonunuzu Yenileyin” adlı kampanyayı inceleyip telefonunuzu seçerek de krediden yararlanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde kredi limit aralığı 750 TL – 15 bin TL’dir. Sizden gelir belgesi ya da kefil talep edilmemektedir. Kredi başvuru sürecinizde kredi notunuzla ilgili değerlendirmenin uygun olması durumunda krediniz onaylanmaktadır. Krediniz onaylanırsa tutar hesabınıza aktarılır. Anlaşmalı kargo şirketiyle size teslim edilir. Aylık ödenecek taksit tutarınız aylık gelirinizin %50’sini geçmeyecek şekilde uygulanır.

İlginizi Çekebilir:  Şoför Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır, Şartları Nelerdir?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.