Türkiye Finans Genel Müdürlük Adres ve Telefon

06.06.2020
870
A+
A-
Türkiye Finans Genel Müdürlük Adres ve Telefon

Türkiye Finans Genel Müdürlük iletişim bilgileri, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Ümraniye/İstanbul,
 • 0216 676 20 ​00,
 • turkiyefinans​​@hs03.kep.tr,
 • Ayrıca Türkiye Finans Denetim Mercii adresi, Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL, çağrı merkezi: 0850 222 23 35’dir.

Türkiye Finans adres ve telefon bilgisi hakkında detaylı bilgiler web sitesi üzerinden veya çağrı merkezi üzerinden temin edilebilir.

Türkiye Finans Sosyal Medya Bilgileri

Türkiye Finans Bankasının sosyal medya iletişim bilgileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Facebook kullanıcı adı: @turkiyefinans,
 • Twitter kullanıcı adı: @TurkiyeFinans,
 • İntsgram kullanıcı adı: turkiyefinans,
 • Linkedin kullanıcı adı: Türkiye Finans Katılım Bankası,
 • YouTube kullanıcı adı: Türkiye Finans olarak belirlenmiştir.

Türkiye Finans Bankası sosyal medya üzerinden takip etmek isteyen müşterileri, bankanın sunmuş olduğu kampanya ve hizmetlerinden haberdar olabilir. Bankanın sunduğu birçok hizmet en güncel şekilde sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Bireysel Bankacılık

Türkiye Finans Katılım Bankası bireysel müşterisine özel bazı ayrıcalıklar sunmaktadır. Müşterisine sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • İhtiyaç Finansmanı,
 • Taşıt Finansmanı,
 • Konut Finansmanı,
 • Arsa Finansmanı gibi bazı hizmetler Finans Katılım Bankası müşterisine özel olarak sunulan hizmetlerden bazılarıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı Hizmeti

İhtiyaç Finansmanı sayesinde Türkiye Finans müşterisi bireysel kredi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı ile %0,97 kar oranları sayesinde müşteriler uygun ödeme koşullarından kendi bütçelerine göre ödeme planı oluşturabilir. Ödeme fırsatları hakkında Türkiye Finans müşterisinin bütçesine göre birçok seçenek sunmaktadır. Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı hizmetinden yararlanan müşteriler için diğer tüm bankacılık hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. Başvuru yapmak için Türkiye Finans adres ve telefon bilgilerine web sitesi üzerinden ulaşılabilir veya web sitesi üzerinden mobil şube ziyaret edilerek detaylı bilgi öğrenilebilir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı Hizmeti

Türkiye Finans Bankası taşıt finansman desteği sayesinde ikinci el veya 0 km araç satın alınabilir. Türkiye Finans Bankası uygun kar oranları ile 120.000 TL’ye kadar olan araçlarda 48 aya kadar, 2.el 120.000 TL’ye kadar olan araçlarda 60 aya kadar finansman vadesi verebilmektedir. Web şube üzerinden taşıt finansmanı için örnek bir ödeme planı oluşturulabilir veya başvuru yapılabilir. Başvuru yapmak isteyen müşteriler ayrıca şubeden başvurularını bizzat yapabilir. Web şube üzerinden taksit sayısı, finansman tutarı ve aylık taksit tutarını girdikten sonra ödeme planı oluşturulabilir. Detaylı bilgi için internet veya mobil bankacılık ayrıca çağrı merkezi aranarak bilgi temin edilebilir.

İlginizi Çekebilir:  2021 Türkiye Finans Esnaf Destek Paketleri

Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Finansmanı Hizmeti

Türkiye Finans konut finansman desteği sayesinde uygun koşullar altında ev sahibi olunabilir. Ev sahibi olmak isteyen Türkiye Finans müşterisi, bankasından finansman desteği talep ederek bütçelerine uygun ödeme planı oluşturabilir. Satın alınmak istenen konut için Türkiye Finans katılım bankacılığı işlemleri uygulanır ve konut banka tarafından müşterisi için satın alınır. Müşteri bankanın kendi adına almış olduğu konut üzerinden dilediği vade oranları ile bankaya geri ödemesini gerçekleştirir. Web şube üzerinden konut kredisi hesaplama aracı kullanarak tahmini bir ödeme planı oluşturabilir. Taksit sayısı, finansman tutarı ve aylık taksit tutarı belirlendikten sonra konut finansman desteği hakkında detaylı bilgi öğrenilmiş olacaktır. Müşteriler dilerse bankadan veya çağrı merkezi üzerinden de bilgi temin edebilir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Arsa Finansmanı Hizmeti

Arsa finansmanı desteği ile banka müşterisine bireysel finansman desteği sağlamaktadır. Satın almak istenilen arsa Türkiye Finans tarafından satın alınır ve müşteri bankaya bütçesi oranında geri ödeme planları belirleyerek borcunu ödemektedir. Müşterisi istediği vadeye banka temsilcisi ile seçerek kendine en uygun ödeme planını oluşturmaktadır. Hesaplama aracı sayesinde tahmini bir hesaplama yapılarak, konut finansmanı için bir ödeme planı oluşturmak mümkündür. Bunun için web sitesi ziyaret edilebilir veya çağrı merkezi üzerinden bilgi temin edilebilir. Türkiye Finans adres ve telefon bilgileri yine web sitesi üzerinden öğrenilebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.