Türkiye Finans Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

05.07.2020
645
A+
A-
Türkiye Finans Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Banka kartı başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra hemen başvur linkine tıklayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden kart başvurusu dışında BES, sigorta, TFX target ve finansman başvurularını da yapabilirsiniz. Banka kartı sayesinde yanınızda para taşıma derdinden kurtulabilirsiniz. Banka kartının temassız ödeme özelliği sayesinde alışverişlerinizi çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Bankanın ATM’leri üzerinden bütün bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Hem de ATM’den 7 gün 24 saat boyunca işlem yapabilirsiniz. Yalnızca yurt içi değil, bankanın yurt dışında bulunan ATM’lerini de kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Pratik Banka Kartı Nedir?

Türkiye Finans Bankası Pratik banka kartı sayesinde 7 gün 24 saat boyunca kesinti olmadan işlem yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye Finans müşterilerine tahsis edilen bu kartı online alışverişlerinizde, yurt içinde ve yurt dışında kullanabilirsiniz. Kartınızı kullanmaya başlamak için önce kart başvurusunu yapmanız gerekir. Başvurunuz olumlu karşılandığı zaman kartın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilrsiniz. Kartın sunduğu avantajların başında zengin üye iş yeri ağında kullanılabilmesidir. Kartı kullanacağınız yerde Electron ya da Maestro ambleminin bulunması gerekir. Kart kullanıcılara güvenli alışveriş yapma yöntemi olan 3D Secure güvencesi sunmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz zaman tek kullanımlık şifre girersiniz ardından kimlik doğrulaması yaparak alışverişinizi tamamlarsınız.

Türkiye Finans Pratik Banka Kartı Tarafından Sunulan Avantajlar Nelerdir?

Türkiye Finans Bankası Pratik banka kartı avantajları sayesinde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Banka kartını kullanarak dilediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Hem de para çekme limiti 5 bin TL’ye kadar çıkar. Hesap hizmeti katılım fonu sayesinden hesabınızda ne kadar para kaldığını bir iki dakika içinde görebilirsiniz. Eğer sorgulama yapmak isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına gelin, hesap yazın boşluk bıraktıktan sonra müşteri no yazın ve mesajı 2442’ye gönderin. Mesaj göndermek ücretsizdir. Pratik banka kartı sayesinde ATM’ler ile sunulan bütün avantajlardan faydalanmanız mümkün olur. Eğer internet üzerinden kartınızı kullanarak alışveriş yapmak isterseniz kartınızı internet alışverişine açtığınızdan emin olmanız gerekir. Kartınızı alışverişe açmak için telefonlarınızdan 0 850 222 22 44 hatlı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türkiye Finans Pratik Banka Kartım Çalındı, Ne Yapmam Gerekir?

Türkiye Finans Bankası Pratik banka kartının çalınması halinde durumu fark eder etmez telefonlarınızdan banka müşteri iletişim merkezini aramanız gerekir. Banka müşteri iletişim merkezine 0 850 222 22 44 hatlı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, size en yakın banka şubesine giderek durum hakkında banka temsilcilerine işlem yapması için bilgi verebilirsiniz. Eğer kartınız kayıp ya da çalıntı nedeni ile yenilenirse bu durumda kart şifreniz yenilenecektir. Yeni kart şifresinin alınması için bankanın müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçilmesi yeterlidir. Bir gün içinde ne kadar para çekebileceğinizin limiti müşteri segmentine göre değişiklik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Antalya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Türkiye Finans Pratik Banka Kartı Kullanarak Hangi Kanallarda İşlem Yapabilirim?

Türkiye Finans Bankası Pratik banka kartı ile işlem yapılabilecek kanallar çok çeşitli olduğundan müşteriler zorlanmadan işlerini gerçekleştirebilirler. İnternet şubesi üzerinden işlem yapılabilir. Ayrıca bankanın mobil şube uygulaması da bulunmaktadır. Mobil uygulamayı ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Ayrıca size en yakın banka şubelerinden de hem işlem hem de kart başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın ülke çapında sahip olduğu geniş ATM’ler sayesinde kesintisiz işlem yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Haydi siz de gecikmeden kart başvurunuzu yapın siz de bankanın sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayın!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.